Forum
Neko noč je nekaj zružilo v kuhinji šla sem pogledat skodelica je padla na tla pobrala sem jo in odšla nazaj v posteljo spat... Zjutraj sem šla že zgodaj ob 6 ;00 v park in vidla senco vidla sem lepega fanta ki je imel močno temne rjave oči šel je nasproti mene.....

boš bral

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. marec 2013
Sem nikita bukovnik , stara 17 let .Zjutraj sem šla že zgodaj ob 6 ;00 v park in vidla senco vidla sem lepega fanta ki je imel močno temne rjave oči šel je nasproti mene.....ampak je šel mimo mene nekaj je povonjal in odšel jas sem pa šla dlje v park ko je bila ura 7 sem šla nazaj domov in se oblekla za v šolo,vidla sem prijateljico ki je živela 2 ulici vstran in odhitela do nje skupaj sva šle v šolo.V razred je vstopla učiteljica in predstavila Ricarda la Von. Jas sem zardela in ga pogledla on je sem si rekla v sebi tisti ki sem ga zjutraj vidla v parku. Ricard me je prepoznal.Učiteljica mu je rekla naj vsede zraven mene in mi je naročila naj mu razkažem šolo jas sem pokimala in se nasmehnila.
R-ricard , N-jas
R – ''hey , kako ti je ime?''
N – '' amm amm Nikita ja nikita bukovnik ''
R- ''me veseli ''Kje pa živiš ?''
N – ''V ulici Lamond de Cross''
R – ''Super jas tudi ''
Je rekeu in odšel iz učilnici tik preden je zvonilo nato sem šla do omarice in nisem najdla kartice ki je odpirala omarico za mano je biu Ricard in me vpr. Če sem kaj izubila nato sem mu rekla ''kartico '' potegnil jo je iz žepa in mi jo dal rekla sem mu hvala in se obrnila …..potem je še rekeu če bi šla skupaj domov v našo ulico'' rekla sem mu ''seveda se vidiva'' nato sem odšla domov s njim in rekeu mi je če ''bi šla s mano na sprehod zvečer '' rekla sem mu '' mogoče''…. Vpr . Me je zakaj ''mogoče?'' jas sem se mu nasmehnila in hotela oditi v hišo on me je prijel za roko bila je zelo mrzzla in močna ..me je obrnil in poljubil …Jas sem se mu nasmehnila in odhitela v hišo …… Zvečir me je klical in vpr. ''Če rem '' rekla sem mu ''definitivno in se šla preoblečt v trenirko in obula sem teniske on je že stal pred hišo in sva šla na sprehod v park tam se vidla da ima modre oči vpr. Sem ga če ima leče pogledal me je in rekel '' ja '' vendar nisem bila sigurna …. Nato me je potegnil k sebi in vpr. ''dvomiš?'' s strahom sem rekla '' nee'' resno strah me je bilo tko močen , oči so se mu prebarvale….res nisem bila prepričana nato me je vprašal '' te je strah?'' rekla sem mu ''ja'' on me je vprašal ''česa jas mu odgovorim ''tebe '' obras se mu je zresnil in že sva bila pred mojo hišo nato pa sem hitro tekla da bi prišla v hišo a me je prijel z roko na ramo obrnil pogledal v oči in rekeu ''naj te ne bo'' ……………..Srce mi je začelo hitro biti .stekla sem v hišo nato v sobo vrgla sem se na posteljo in v roke vzela telefon oči in mami sta mi pisala da ju 2 mesca nebo zato se naj lepo obnašam Hitro sem se šla umit v kopalnico ogrnjena v brisačo sem prišla v sobo kjer je stal Ricard in bral sporočilo mojih staršev pogledal me je od glave do pet jas sem se pa skoraj zadrla ko sem že imela prst na ustnicah oblečt sem se šla v kopalnico in prišla ven nekaj je ružilo biu je v moji sboi ležau na postelji in mi rekeu ''torej staršeu ni'' ''ne sem mu odgovorila in rekla da naj odide '' pogledal me je in rekeu ''zakaj?'' ''zato ker ne maram če se nekdo vtihotapi v stanovanje '' reku mi je da mu je moj ata naročil naj me pazi jas sem obstala se vlegla na posteljo on se je želel zraven mene pa mu nisem pustila rekla sem naj že gre iz sobe ''dobro samo ne delaj norij'' odšel je… jas sem si pa rekla kako je luškan ..on naenkrat vstopi v sobo in vpraša če mi jer res lušn jas pa ammmm ammmmm ja malo……….potem me je objel in….
17. marec 2013
to sem jas

to je Ricard

17. marec 2013
razred:

17. marec 2013
NEXT …….potem me je objel in… stisnil poljub a jas ga nisem želela še zmeraj me je bilo strah. Odrinila sem ga in zadrla naj odide iz hiše ! On me je močno prijel stisnil ob steno srce mi je bilo 100 km na uro ,pogledal me je v oči in rekel če me je: 'te je strah''Pogledala sem ga in prestrašeno dejala ''ja . zaj me pa spusti sicer bom poklicala babi in odšla k njej'' pogledal me je s čisto malo jeze in veliko ljubezni reku mi je ''moja si !ljubim te prosim ne odidi''' zardela sem in se mu izmuznila iz rok hitro šla v kopalnico , zaklenila sem vrata….On se je zadr naj odprem drugač jih bo dol vtrgal .Hitro brez razmišlanja sem mu odprla imel je temno rdeče oči bilo me je zelo strah ..Čes čas me je pogledal ter odšrel k okni jo odprl in mi reku '''adijo :** lubčka mi je poslal po zraku in skočil čes okno ..šla sem spats strahom in oddahom ……

-soba od mene
24. marec 2013
next
predlagam ti da govoriš tako:
poslal mi je lubčka
''Nočko,''mi je še rekel,preden je skočil čez okno. Uspredi in na koncu govora dej '' da se bo točno videl.
drgač pa odličen začetek,zanima me ali si to malo kopirala od Somraka
24. marec 2013
Ko se zbudim se hitro oblečem in grem na sprehod……Ko pridem pred hišo se spomnim kaj sovražijo vampiri saj vete: česen,križ , sveta voda itd. …..zato se odločim da bom šla v cerkev tri križe sem pomolila v sveto vodo in prišla domov enega sem obesila na okno drugega na vrata 3 pa sem si dala na nočno omarčko.Ko sem se umila sem slišala da nekdo hodi po hiši odprla sem vrata okoli vratu si dala križ in odšla iz sobe pogledat kdo je vidla sem seveda ricarda ki me je gledal in spremlal vsak moj gib odšla sem do njega rekla naj odide a hitro me je poljubil zato sem k njegovi roki stisnila križ malo je zasikal in me pogledal ''a igre želiš kaj te pa naj malo tudi tebe boli'' vrgel me je na tla se povesil na mene in me začel poljubljat po vratu poprsih ..nto me je hitro odnesel v sobo položil na posteljo in nadaljeval .zaspala sem………………..ko sem se zbudila sem ob sebi zagledala popouno telo prijel me je in sem se kar zmrzila seveda če je pa vampir in sčasoma sem začela tečt po stopnicah navzdol on me je prijel in sčasoma mi je bil zabaven joooj zaljubila sem se sem si rekla in to v vampirja …pogledal me je saj je prebral kaj sem si rekla ljubeznivo se mi je nasmejal in rekel ''jas tudd tebe ha ha'' skoz sma se smejala potem je moral na lov ker je postal lačen jas sem pa šla v šolo ko sem prišla domov pa sem začutila da me je nekdo prijel in stisnil k sebi seveda ricard nato sem šla v kuhinjo in nekaj pojedla s ricardom sm šla na drevo seveda on me je nesel ampak to globoko v gozdi domol sma prišla pozno zvečer jas zelo otrujena on pa nič prijel me je okoli bokov in stisnil k sebi me poljubil in seveda sem zaspala …..sredi noči je močno zapihal veter okno je bilo odprto ricard je sedel v kuhinji jas pa sem vidla ko je nekdo s hitrostjo skočil čes okno in me prijel za ramo trikrat sem močno udarila po tleh da je ricard spodaj slišal takoj je bil v sobi ko je rekel ' ' ''pusti jo NEY ''bil je s rdečimi očmi …ney mu je rekel da se bo vrnil in ga prvo obil zato sem se prestrašila rekel mi je naj ne skrbim ney je odšel in nato…..
25. marec 2013
next
25. marec 2013
NEXT samo za tebe haha čepraw ni dolg ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Oče me kliče ::: O- oče ,,, J- jas…. M –mami
O-zdravo ljubica
J-hey
O-am no mislil sem ti povedat da še s mamo ne boma hitro domov ker je mama noseča postala in rekla da bo tam rosila no zajj amm boš kako 1 leto sama saj nisi jezna kajne ?
J-ne nisem sem vesela da bom dobla bratca/sestrico .aja saj nebom sama mam fanta . aja mi daš malo mamo ?....
M-oj ljubica kako si?
j-lepo prosim jas? Kako si ti?
M-veselo haha.
J-ja si predstavljam
m.moram it se slišima čaw baw!
J-ok fsm
28. marec 2013
next,bom dones malo kasneje oglaševala
28. marec 2013
Petra je rekla da se bo verjetno nadaljevala po 24 juliju za to prosim da se ne jezite
lp. 5 ka
11. april 2013
sej samo js berem,ampak OK
12. april 2013
ne moja bf tudi samo mi po zs. piše next ker nikul neje napiše na zid drgač pa ok haha
12. april 2013
next pa lahko oglašujem
14. september 2013
next,k je ful dobr
30. april 2014
Next
02. maj 2014
Next
26. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg