Forum
"Spet te opazujejo! Ne vem zakaj si jim kar naenkrat tako zanimiva!". Mi je rekla moja najboljša prijateljica Sofia. Zaprla sem omarico in nastavila klučavnico na ničlo. "lej tud jz ne! Pa me tud ne zanimajo one.... Mogoče pa nimajo bolšiga dela!". Zasmejale sva se in šle v avlo. Preden nadaljujem svojo zgodbo se vam bom predstavila. Ime mi je Tereza (vem čudno ime) Hail. Stara sem 15 let in imam najboljšo prijateljico Sofio Blue. Sem edinka, Sofia pa ima dva brata. V šoli nisem popularna sploh pa ne med puncami v našem razredu. Jaz sem za njih kot prah na omari, katerega se želijo znebiti. One pa so zame kot klonirane Cruele Devil.

nextam??

Kako se vm zdi ta zgodbica??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. januar 2012
u71017
u71017
next!
16. januar 2012
proosm če grete prebrt še:
-mojo drugo zgodbico: čudno življenje (vem da naslou ni zanimiu, bi ga spremenila če bi ga lahko. tut na začetku je zgodbica bl bedna sam postane bolša i promise * )
-alucard - zakleta hiša (piševa jo z mojo BFF)
- 15 letna zlobnica (jo tut piševa z mojo BFF)
- vsi se me bojijo!!!!! (zgodbica od moje BFF in je res dobra)

nexti so seveda dobrodošli
16. januar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. januar 2012
Obula sem svoje nove Vanske. Bile so črno - bele. Oblekla sem si svojo jakno in si na glavo nataknila kapo. Sofio sem še počakala da se je tudi ona oblekla in obula potem pa sva šli ven iz šole. Iz žepa sem povlekla svoj mobitel. Z Sofio sva padli v globok klepet. Dom imava v iszti smeri le da imam jaz bolj blizu kot ona. Živiva v isti ulici le da je Sofia nekaj hiš naprej. Bili sva zmenjeni pri meni. Učili naj bi se malo zgodovine in pa fizike. Seveda ponavadi se to izide z sedenjem za računalnikom ali pa z opravljanjem ljudi ki jih sovraživa (namig: najine sošolke). Tudi ona ni bila kaj preveč popularna med njimi. Na poti sva se še ustavili v trgovinci ter si kupili sladkarije. Pred njo sva si odrpli lizike in basali vrečke čipsa pa še drugo v torbe. Dan je bil zelo lep. Sonce je vroče žgal zato sem si slekla jakno in dala dol kapo. Odpravili sva se naprej. Ravno ko sem Sofii kazala nekaj na mobitelu sem se v nekoga zaletela. Preden sem sploh uspela pogledati sem se opravičila. Ko pa sem pogledala........
16. januar 2012
neeeeeext in mislm d wem gdo!!!!!!!!!
16. januar 2012
no gdo?? ne bom še nextala...
bomo vidl če boš uganla!
16. januar 2012
aja hočm usaj 5 nextou predn nextam
16. januar 2012
men ni treba ugibat!!! PA TI SE ZAJBAWAŠ D HOČŠ TEH NEXTOW!!! TI HOČŠ D TE ZADAWM TM?
16. januar 2012
ja hočm vidt če folk bere.......
16. januar 2012
ja pa bo brou če boš pisala ane
16. januar 2012
okk hočm usaj še en next pa bom nadeljevala!*
16. januar 2012
nexti
16. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!

sta že 2
16. januar 2012
Bila sem presenečena. Tam je stala moja največja sovražnica v razredu. "vzamem nazaj opravičilo!". sem jezno zabrusila. Njej se že ne bom opravičevala. "ne rabim tvojih opravičil! Ne morš si pomagat, da se neb zabijala v ljudi če si že tko al tko zabita u glavo! Spel se tamala...". Pritisk mi je naraščal. "lej ne govor mi tamala ker sm večja od tebe! In k se že oglaša ta najbl zabita oseba tuki, ti bi se pa loh umaknla veš? Pa sploh mi ne odgovarjat tega ker vem da NE veš!". "nimam cajta zate! Mam bolši deu u lajfu za razliko od tebe!". Stopila sem korak bližje. "Če bi imela boljše delo me sploh vidla ne bi!". "ne skrb naslednjič te ne bom ker si itak nevidna v družbi!". Obrnila se je in šla. Tiho sem jo preklela potem pa sva šle z Sofio naprej. "sovražim Jasmino!" (da bo jasno je to Terezina največja sovražnica v razredu). "ne sekiri se..... sej veš da ni vredna sekiranja!".
16. januar 2012
nextaaaaaaaaaaaaaaaj na enga me spuminja hahahahahahha
16. januar 2012
Prišli sva k meni. Vneto sem iskala ključ od hiše katerega sem jasno izgubila. "prekleti ključi, prekleta vrata na katerih je ta prekleta ključavnica na tej prekleti hiši na tem prekletem posestvu! Kako sem ga lahko zgubila???". Torbo sem vrgla na prag. Za vsak slučaj sem še preverila pod tepih in pod nekaj korit za rože. A nisem imela sreče. "Ne skrb mogoče pa ga nisi izgubla, mogoče si ga le doma pozabla!". Usedla sem se na kamito stopnico. "ne to sigurno ne! Jasn se spomnm da sm ga dons zjutri vzela in ga dala v točno tale pre............". Pokazala sem na odprt predal v svoji torbi. Bil je zelo majhen. "dal...... ne to ni mogoče!!! NI se mi sam od sebe odprl!!!! Še preverla sem ko sva šli iz avle. Kko se je lahko odprl??". Zavzdihnila sem. "lej ne sekiri se! Boš pač nouga dubla... kar se je zgodil se je zgodil no! Mogoče si ga zgubla al ti ga je pa Jasmina ukradla zdle hahaha..". Včasih ko se Sofia heca je lahko še preveč pametna. "ja!!! JAA!! Ta prekleta coprnica mi je ukradla moj prekleti ključ! Sofia ti si genij!". Položila je roko na mojo ramo. "nisem mislla resno Terči! Zakaj bi ti lih Jasmina uzela ključ od tvoje bajte? Da ti bo vlomila in ukradla cujne, ka ona prav da so iz smetišča?". Vstala sem in si zavihtela torbo na rame. "mogoče pa! Dej pejva h tep.". Bila sem prepričana da mi ga je vzela Jasmina. Vprašanje je le bilo, zakaj?!.
17. januar 2012
neeeext
17. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!
23. januar 2012
Naslednji dan v šoli ko sem prišla je do mene stopila Fay. Bila je ena izmed tistih hudičevk ki me ni nikoli marala. "Tereza!". Bila je neskončno vesela in zdelo se je kot da bi se želela pogovarjati ure in ure. "tukaj je ključ od tvoje hiše!". Pomolila mi je ključ pred moj obraz. Z ihto sem ga zagrabila. "kje si ga dobila?!!!". Sem se takoj razjezila. Naredila je užaljen obraz. "ej nespravlji se name! Jasmine ti ga je vzela! Vem ful nesramno od nje... jaz ti tega nikol ne bi naredila! Preveč si mi frendica.... zato sm ji ga pa sunla pa ti ga zdej vračam. Kako pa si kej drgač?". Meni tega nikoli ne bi naredila? Preveč sem ji frendica? Kaj se je dogajalo z njo? Ona je tista ko mi je enkrat pi kosilu zarila krompir za majico in mi zmendrala špagete v lase! "em... uredu... pa si ti uredu zadnje čase Fay?". Sem jo odkrito vprašala. "ah seveda! Naravnost srečna sem! Ej posluš.... probleme mam za matematiko. A bi mi loh prosm enkat mal razložila?". Zdaj sem vedela zakaj se mi je tako prilizovala. "prvo mi povej zakaj Jasmine ni sama pršla in mi vrnila ključa?".
25. januar 2012
neeeeeeeext
25. januar 2012
next!!!!!!!!!!
25. januar 2012
"pač ker te nemara... vem glupa je ker si ti čizt OKK.". Takrat je prišla zraven Sofia. "okej dobr kdaj bi se pa dobile za mato?". Sem jo vidno ne navdušeno vprašala. "Kaj pa kar danes?". "Danes šal nemorm.... dobim se z Sofio. Jutr?". "Okej dobr pa jutr. Ej ful hvala res! Čawči". In šla je stran. "a mi poveš kaj se je pravkar zgodil?". Je pripomnila Sofia stoječ za menoj. Obrnila sem se in na obrazu je imela razočaran izraz. "ne zastop mate pa me je prosila če se dobiva da ji razložim... nč kej tacga!". "aja okeej sm že misla da se boš z njo dubila tko zrd zabave da bi se družle..". Malo me je presenetila. "ah ne.. hehe". Sem še tiho dodala. Kaj ma pa ona tle biti jezna če se jaz malo družim z drugim?
25. januar 2012
nextam ka bom mela velik nextou!!
25. januar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. januar 2012
še kšn next??
02. februar 2012
anyone??
02. februar 2012
anben??
03. februar 2012
u53908