Forum
u84754
u84754
Driiiiiiiiing! budilka na mojem mobiteli mi je zvonila. ura je bila 6. zjutri. pač sm se hitro pripravila, pogledala če mam kovčke zaprte in ati me je pelu do šole. tam so se zbirali moji sošolci in sošolke. šla sem s šolo u naravi v fieso za 5 dni. sedela sem zraven jasne, moje bff.
*******************************************************************************************************************
J-jasna , N-Nina(jst)

J-hej!
N-hej!
J-kako si?
N-zaspano.
J-jst tut.
N-komi čakaš fieso?
J-ja itak!
N-čaki, s kom sm v sobi...
J-z mano, s kim, kajo.
N-jej! komi čakam.
J-ja sej bo fajn.
****************************************************************************************************************
no, parkrat smo se ustauli, pol smo pa prišli v fieso. nastja je bla zlo butasta, ampak je bila bff od kaje. k smo prišli, so jasna, kim, kaja pa nastja neki šuštljale. pršle so do mene in mi rekle, da me bo nastja zamenjala. nobeni razn kaji ni bla ušeč. jasna se je tut strinjala. šle so stran. bla sem zlo potrta. najraj bi se kr zjokala, ker nism v sobi sama 5 dni z mojo bff. to se je dogajalo pet dni pred začetkom šole. šla naj bi u 5 razred. pridružile naj bi se nam še 3 nove učenke. one so 3 naj naj frendice. na mojo ramo je zdrsnila roka. bila je...

next?
28. avgust 2012
u104471
u104471
next
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
Next
28. avgust 2012
u84754
u84754
huala!
***************************************************************************************************
bila je vanja. moja sošolka.
**************************************************************************************************
V-žiujo ninč...
N-o... žiujo...
V-slišala sm pogovor... v kteri sobi pa si?
N-če si ž slišala, bi mogla vedit!
V-bi bla pr men pa pr amri?
N-em... mam sploh še kkšno možnost...
V-jej!
N-ok, gremo.
************************************************************************************************
pač smo šle in bla sm u sobi z vanjo in amro. nobena ni mela fain ocen. amra enke... in pač smo meli prvi dan spoznavni večer. naše sosede so ble 3 nove. in pač smo mele me 3 na spoznaunem večeri kr eno točko. vici. več se one dve niso spomnle in več niso znale. biu je čas večerje in... ena punca iz druge šole je sedla k nm ker ni mela drugam. in pač je bla lišpuva k hudič! pr usaki zelo dobri jedi se je ona prijela za nos in zaprla oči. šele pol je dala hrano v uste. pa ne da jst use jem. tut men doma praujo, da sem lišpuva, ampak ona je bla višek od viška. in tako sem jo usak dan za zajtrk, kosilo in večerjo gledala, kako se ji grauža hrana in kako dramatizira.
no in pač na spoznavnem večeri me je popikal 100 komarju. seznanle smo se z 3 novim puncam, ki bodo prišle v naš razred in vtis je biu slab. ble so eva, karin in vesna. karin se mi je zdela še posebi važička, koza use sorte mi je pršlo takrt na pamet. in pol smo šli v sobe pa spat.

next?
28. avgust 2012
u84754
u84754
rabm usaj 7 next
29. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg