Forum
Tole je moja nova zgodbica Upam da vam bo ušeč.

Osebe :

Lauren - bff

Karen- bff od patricie-paty in moia bf

Ron

Oči
Mami

Začnem?????

P.s - Povejte svoja mnenia. !

začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. september 2011
Hej. Tole sem jaz . Tale suhcena tukajle ,vidite? No jaz sem Ewe polno ime Ewelia Emilija Emma McDonald , Vem da je čudno in dolgo ime , ampak kaj češ . Stara sem 14 . In obiskujem 9 .razred . Pravzaprav so trenutno kronpirjeve počitnice , torej je zdajle jesen . Čez dobra 2 dni se spet prične pouk . Nemarm ga , sploh pa nemaram učitleljice Pršukjene , piše se Pršuk , poudarek na r , torej Prrrrršuk. No kažem vam razredno sliko od lani in si ogledujem postave našega razreda. Ker dežuje nimam kaj za počet , zato vam bom predstavla mojo družino :
Moja mami : Katherina Lucija Perez McDonald

Moja mami uči balet in je stara 36 let . Mi pomaga in se razumema.Malo manj se zadnje čase razume z očijem .

Tole je oči : Ime mu je Eddie Drew McDonald ( x D )

Star je 41 in...Hej a ni tole dolgočasno? Ali se samo meni zdi? Res nebom zapravljala časa s takimi bedarijami . Bum . . - Hejla sestrica !!! Kaj počneš?? Pridi jest. - Se je zdrla Lolie.
1. Ne vlamljaj mi v sobo . 2.Milijonkrat sem ti že tole povedala !! Sem se drla !

No tole je moja sestrica : Dolores Lolie McDonald v družini imam le jaz tako dolgo ime -.- .

In še 3. Pridem , drugič potrkaj ! Sem še dodala , in šla za trapasto sestro .

Pa kaj ji spolh pravim če niti vrat nezna odpret , sem razmišlajla med potjo . Ko pa sva z Lolie prispeli v kuhinjo sta...........
02. september 2011
Next??? 3 nexti!!!!!!!!!
02. september 2011
OKej bom kr nextala . Pa tam namesto Ron je Uroš***

Se oči in mami spet kregala , po večerji mi je mami povvedlala da grva z Lolie k Babici za 2 dni . In res v nasljednih dneh sva že vdihavale podeželski zrak. Ko sva se sprehajale sem in tja , ter odšle na sprehod do mesta kjer je bila velika tabla na kateri je pisalo :

AVDICIJA - 1.november

V gledališkem domu ob 15.00.
Otroci in mladi se lahko predstavijo z nasljednimi točkami :
-igranje gledaliških iger
-igranje v filmu
-petje
-plesanje

Lepo vabljeni , saj bomo odkrivali nove talente.
Kul lahko bi šla , tako sva z Lolie se vrnili domov , k babici in bili še tam cel 1 dan dokler ni mami prišla po naju . Takoj sem jo vprašala v avtomobilu za avdicijo , A kot da me ni poslušala.

No zdajle sem u postelji in malce razmišljam , o Urošu , Lau (Lauren) in o vsem tem skupaj . No a sem že ju sploh predtavila? No Lau je moja najsmrdlivejša,najlepša,najmanjša,najcute,naj naj naj na vselej prijateljica, moja knjiga zaupanja . Vglavnem moja bff.Uroš je pa moj fant . Skupaj sma malo manj kot eno leto , pa nisva zaljublena bilo je enkrat pri flaši resnice in pač sem mu bla mau ušeč drugač pa sploh nisva zatrapana-No Lahkonoč ju3 je spet šola in Lau kot vedno bo tu že prej kot ob 20 do 8 .

Zjutraj sem komaj stlačla toplikruh z margerino in pašteto namazano v usta , in popila 3 požirke čaja ko je Lau že stala pred vrati . ''Pozvonilo je , odprla sem vrata , Lau pa vsa vesela ''Heeeej , si že pojedla??? .'' Sem ja. Sem rekla.''Vzela torbo in odšla z Lauren , povedala sem ji o avdiciji in o vsem tem , ko sva prispeli do še enega plakata kjer je pisalo:

Avdicijske prijave sprejemamo le še do 28.oktobra 2011. Dokler ne zasedemo vsa mesta. Pohitite s prijavami!!
organizacija : avdiciske priprave.

''Oh ne , le dan časa še imava'' je rekla Lau.
''Do? ''
Čudno me je pogledala in rekla : '' Kako do? Do tvoje avdicije , kar takoj po pouku se greva prijavit , Velja?''
''Kaj bo pa rekla mami? ''
''Saj si ji povedala , njen problem če te ne posluša '' je samozavestno rekla moja prijateljica.
''prav imaš'' sem le dodala.

Nato sva šli na poti v šolo. Tam sta stali Paty in Karen.S katerima sva odšle , v garderobo . Nato se je začel pouk.

1.Ura : Slovenščina
- Živi doLgčas!

2.Ura : Matematika
-oh skoraj sem umrla od dolgčasa , ko pa je na mojo mizo priletel listek od Uroša . Po pouku se nujno sestaneva na igrišču ok? Uroš. < 3
Odpisala sem : Okej . Se vidiva . < 3
-Nato je bilo do konca ure dolgčas .

3 in 4 ura je bila likovna
- risali smo laboda , bilo je super .

5. Uro smo imeli Nemščino
-Bedno,Bedno,Bedno,Bedno

6.uro pa nam je odpadla ura športne.

Z Lau sva šli na igrišče kamor je čez čas prišel tudi Uroš.

Jas-J Uroš : U Lau:L

J : No končno , kaj mi imaš za povedat?
U : No lej ,sej mi2 no najina zveza...
J: ja....
U: Ni resno ne?
J : NE! seveda ne .sej nism vate
U:No js pa sm...
J ; Kaj vame??
U: ja..no ne , poglej tam vidiš Karen?
J: Tam je res stala Karen . Katera je Urošu mahala , in ga lepo zasanjano , ZALJUBLJENO gledala!
J:Ja upraš jo ne !
U : kr tko tut če sva mi2 skupi
J : ja sej nisma več , to je preteklost
U : Okej bai
Ko sva šli domov:
J : Ena tečnoba manj!!
L: Haha ja,heej si pozabla na avdicijo se greš prjavit?!
J : A, točno ja .

Zavile sva na avdicijo , tam sem se prijavla. Nato sva poskakale domov.Tam me je čakalo presenečenje , objokana Lonie , čisto na tlehu mami in živčkast oče , še sreča da je Lau danes direkt zavila domov . ''Kaj se dogaja ?'' Samo to sem vprašala.
02. september 2011
next? aja pa pomagala mi bo pisat : Weasly < 3
02. september 2011
bom jz jutri , next ?
02. september 2011
Ja , vedela sem kaj se bo zgodilo , - Ločitev , dolgo sem že vedela , da se bo to ''enkrat'' zgodilo . No od takrat živim z mami čisto na drugi ulici , bližje Lauren .Med nama je le ena ulica. Najin nowa hiša ;

Včeraj se je z mami pogovarjala nova soseda , pogovor sem si ogledovala skozi zavese okna , ko pa sem zagledala....
03. september 2011
next?
03. september 2011
next
=)
03. september 2011
Zagledala , poštarja ki se je namenil ravno nama v rokah je držal časopis , in rumeno kuverto. Pošto je sprejela mami . Ko me je že klicala , da imam pošto , zame je bila tista rumena kuverta.Odprla sem jo in prebrala.

Pozdravljena talentka , danes si na vrsti ob 15.oo , soočiš se z drugimi talenti , mogoče boš prav ti izbrana za akcijo v novem filmu , v Los AngeLesu , Miamiu ali New Yorku .
in podpis.
''Omajgad . ''
mami ; Kaj je bilo??
js: Mami , se spomniš avdicije?
mami : Kaj?! Ne , o čem govoriš?
js: Lepo sem ji razložla

Ni me gledala z jezo , pač pa s prestrašenostjo saj nisem bila niti polnoletna.Razumela je in se mi opravičila , ker me ni poslušala .

Hitro sem poklicala Lau , ji vse povedala ko je že bila pri meni , da bi odšle na avdicijo , tole sem oblekla :

Ko sva vstopile na avdicijo sem dobila številko, ki sem si jo prilepila na pas . Dobila sem številko 575igranjef.
Dobila sem še kos papirja kjer je pisalo ;

Anmarie , (to naj bi bila jaz, in tale papir naj bi zaigrala)

Anmarie: Kako to misliš , v Ameriko?
Mandy : Normalno , živet greva v Ameriko.
Anmarie: Ampak jaz nočem..
Mandy ; Morala boš , nebova več živeli tukaj , preveč nevarno je .
Anmarie : Nevarno, kaj pa ti je , tukaj so najini prijatelji , prijazni sosedi in vse "!
Mandy: Grema in pika! spakiraj!!!!!!!!!
Anmarie ; Ampak, jst nočem it ( v jok) (MAndy gre)

No tole sem se morala naučit na PAMET !! V 15 minutah . Ko pa so me ...
03. september 2011
Next?
03. september 2011
poklicali , sem bila na vrsti . Čez tedn dni sem dobila pismo kjer je pisalo:

Odlično , bila si izbrana za film New life v NY-ju , omg hitro sem poklicala mami in lau , ko sem že brala naprej : S sabo lahko pipeljete eno osebo . Ker mami ni mogla zraven smo se dogovorili da gre z mano LAuren, in že sva tukaj na letalu , ko pa sem zagledala .......NEXT?
04. september 2011
next
04. september 2011
Ko pa sem zgledala , enga ful cute fanta , usedu se je za nama z Lauren. Predstavu se je , in povedu da mu je ime Aleks in da bo igrau v enakem filmu kot jaz , in to glavno vlogo -kot jaz.Ko pa se je zram njega usedla punca z imenom Beatriz Gonzalez , to je ona :

In ga kušnla !!! Skor mi je oči vn vrgl , potem sm zaspala . Ko smo prispeli smo odšli v villo kjer bomo spali , med snemanjem. Nato sem pokukala čez vrata ko ugotovim....
05. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg