Forum
u71250
u71250
stala sem na travniku. sijala je polna luna in bliskalo se je. nato je prišel on.... prišel je do mene in me pogledal v oči. njegovega obraza nisem mogla videti dobro, videla sem le njegove rdeče oči. odprl je usta in takrat sem videla njegove ostre čekane. zaprla sem oči in jih spet odprla. takrat je stal tik pred mano.... lase mi je odmaknil z vrata..... svoje zobe je zapičil v moj vrat in............ zbudila sem se. ''spet iste sanje'' sem si mislila. ''vendar kaj pomenijo?'' sem rekla sama sebi... zaslišala sem: '' jeanette! pridi nove sosede smo dobili. danes pridejo k nam.'' '' pa saj je ura šele 9 in sobota je!'' ''poglej malo reda pa vendarle rabiš. saj te vedno pustim spati do 11. uredi se, pojej zajtrk potem pa mi pomagaj kuhati ali pa pripravi jedilnico. poleg tega pa imajo tudi sina. tudi on pride in mislim da je toliko star kot ti. mogoče se bosta razumela.'' ''kaj pa vem?'' s stopnic se je oglasila moja starejša sestra kimberly '' uuuu jean bo dubla fanta. končno mal romance po 2 letih'' ''utihn! zyne je zarad tebe naredu samomor!!'' saj bi še skočila name če mama nebi šla gor po stopnicah in pred njo postavila roko, da me ni mogla napasti. komaj sem zadrževala jok. stekla sem v sobo, se vrgla na posteljo in iz mene je začelo liti. spomnila sem se vseh njegovih dotikov, poljubov, vseh njegovih besed.eden in edini ki sem ga kdaj ljubila in ki ga kdaj bom ljubila. to sem si prisegla. bil je moja edina ljubezen. tisti dan ko naj bi prespala pri njemu, in ko sem upala da se bo med nama zgodilo kaj več, ga ni blo pome. tudi doma ga ni bilo. prijavila sem ga kot pogrešano osebo in čez 2 dni so ga našli mrtvega... naj bi storil samomor so rekli policisti.... vendar vem da ga ni.... ubila ga je kim... to vem.... bil je 2 leti starejši od mene tako kot kimberly... in vem da je bila zaljublejna vanj.... a on je ljubil mene.... zato ga je ubila.........................................''ko boš uredu pridi iz sobe'' sem slišala iz hodnika. bila je mama, ki mi je vedno želela pomagati, pa ni vedela kako. vendar mojih težav ne bi mogla rešiti tudi če bi odšla na konec sveta. čez nekaj minut sem si obrisala solze, globoko vzdihnila, si z lasmi pokrila obraz da se moje objokane oči nebi videle in počasi odšla v kopalnico. stušerala sem se in ko sem si česala lase sem na ogledalu zagledala '' ljubica bodi previdna. neko zlo mi te hoče ukrasti.'' velikokrat dobivam takšna sporočila. ampak usakič piše kaj drugega. preprosto vem da piše zyne. toda kaj je to zlo? zakaj moram biti previdna?.........
09. april 2013
Neeeext
09. april 2013
next
09. april 2013
Nexšt ševeda :3 Čimprej!
13. april 2013
u71250
u71250
še en next
13. april 2013
next
13. april 2013
Ajde nexti <333;**
13. april 2013
u71250
u71250
jutri oki
13. april 2013
N E X T
16. april 2013
kvadfak? dej nexti al pa puvej če sploh mislš pisat
16. april 2013
nextaj TAKOJ
meni se meša
16. april 2013
nexxxxxxxxt
17. april 2013
u71250
u71250
ja sej bom pisala sam nimam casa k se morm za solo ucit. jutr pa ress obluuubm da nextam. sej bi zdej sam sm na fonu pa pol usee narobe napisem...
18. april 2013
N E X T
18. april 2013
u129285
u129285
Nekst
19. april 2013
N E X T
19. april 2013
u71250
u71250
oblekla sem se in pripravila kosilo. okoli 2 je pred našo hišo prispela črna limuzina in iz nje je stopil moški okoli 40 let. imel je črne lase in bil je blede polti. oblečen je bil v črn suknjič in belo srajco. izgledal je kot kakšen poslovneš, le da je bil preveč bled za kaj takega. roko je podal ženski, ki je bila več kot očitno njegova žena.stara je bila približno 35 let. med svojimi črnimi skodranimi lasmi je imela zataknjeno rdečo vrtnico. oblečena je bila v črno obleko z rdečmi dodatki in njene ustnice so bile rdeče kot kri. za njo je iztopila neka punca stara 17 tako kot kim. bila je ista mama le da ni imela vrtnice temveč vijolične pramene obleko z vijoličnimi dodatki. za njo je istopila še ena deklica stara tam okoli 5 let. spet ista le z roza barvo. in potem je izstopil on! takoj sem ga prepoznala. bil je tisti... tisti... iz mojih mor... dih mi je zastal in padla sem na tla. nekaj časa sem mrtvo obležala na tleh potem sem se končno ustala. ja to je res on. prišli so noter in nas pozdravili.'' joj njegovega obraza ne vidim'' sem si mislila. seveda je imel pogled obrnjen stran in njegovi lasje.. pogledal me je v oči kot bi mi hotel brati misli pa mi jih očitno tudi je. pogledal me je gor in si umaknil lase. oooo bil je najlepšii... kar strmela aem vanj dokler me ni ruknila njegova sestra in mi rekla: '' hej ti! ja ti. pridi sem. te že vidim kako si zagledana v mojega brata. ahh ne skrbi nisi edina. js sem emily pa ti?'' ''js sm jeanet, lohka me kličeš jean.'' ''meni pravijo pa emm. no sej si stara 16 ne?'' ''ja zakaj?'' '' kuul js tut! pol bove skup u razredu. no če se seveda želiš družiti z mano...'' ''zakaj se nebi?'' '' ker... ker... ahh nič pozabi... večina me nemara.'' ''js že nisem taka'' in odšli sva do jedilnice kjer....
19. april 2013
Neeext!!!!!!!!!!!
19. april 2013
neeeeeeextt
20. april 2013
neeeeeeextt !!!
20. april 2013
Ajdeajde next :3
22. april 2013
u71250
u71250
se opravicujem ler ze dolg nism nextala k mi je comp crknu... nextam jutr k sm na fonu...
31. maj 2013
u140056
u140056
next
09. julij 2013
u140958
u140958
next
09. julij 2013
neeeeeeeext
18. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani