Forum
u90832
u90832
"Janette,Janette,Janette," mi je govoril Jasper. "Kaj je?," sem ga vprašala nežno in ga pobožala po ustnicah. "Ljubim te," mi je rekel in me poljubil. Poljub je bil topel in počasen. Najine ustnice so se dotikale. "Tudi jaz tebe," sem mu odgovorila in ga objela. "Želim si,da bi bila skupaj za večno. Želim si,da se nikoli ne bi kregala in..." Prekinila sem ga. "Prosim, to si povedal že vsaj miljonkrat." Zasmejala sva se. Njegov smeh je bil čist. brez kakršnega koli jeznega glasu. Moj je bil tih in nežen. "Rada bi, da bi me pospremil," sem mu rekla in pomignila proti ulici na levi. "Prav," mi je rekel. "Zate." "Hvala," sem se zasmejala. Pospremil me je do vrat in še zadnjič sva se objela. "Se vidiva jutri. In ne pozabi mi poslati sms-ja za lahko noč," sem ga spomnila. Zmeraj mi pošilja romantična sporočila. Skoraj vsak dan i jih pošlje najmanj 10 jaz pa njemu najmanj 20. Rada ga imam. In večno ga bom imela. Vsaj upam,upam,da se ne bo kaj zalomilo,ker jaz verjamem v večno ljubezen.

23. november 2012
u108957
u108957
neeext!
23. november 2012
u111440
u111440
Next < 33
23. november 2012
neext
23. november 2012
Neeextiii
23. november 2012
u90832
u90832
"Jenette," me je klicala mami. "Kaj je?," sem obupano odgovorila. "Kje si bila?." "Zunaj," sem ji odgovorila. Vedela sem,da bo spet kritizirala Jasona. "S kom?," me je vprašala. "Zakaj me tako zaslišuješ? Zunaj sem bila s prijatelji in zdaj grem v svojo sobo gledat televizijo in prosim,da me pustiš pri miru." Jezno sem odvihrala v svojo sobo,ko me je na poti ovirala moja starejša sestra Clarie. "Kam pa tako jezno?," me je vprašala. "Ni važno. In kaj ti delaš..." Pogledala sem v tipa za njo. Bil je prisrčen fant,star približno toliko kot ona in bil je malo večji od nje. "Z mojim fantom,greva ven," je rekla. "Fanta imaš?," sem rekla. "Khm," je rekla Clarie in me pogledala,kot da ga ne vidim. "To je Jeremy," ga je predstavila in odvihrala sta stran. V svoji sobi sem buljila v steno. Prižgala sem televizijo in ... Zazvonil mi je telefon. Bil je Jason. Poslal mi je sporočilo : Lahko noč,ljubica.! Zasmejala sem se in si predstavljala najine poljube. Odpisala sem mu: "Lahko noč ljubček,pogrešala te bom moj medo," in zaspala.

23. november 2012
Čak a je Jasper al Jason... Neeext
23. november 2012
neextiii,plosiim < 33
aia pa šupr pišeš :*
24. november 2012
u90832
u90832
Ja haha hvala,mal sm se zmutila,ja Jasper je C:
---------------------------------------------------------------
Zjutraj me je zbudil zvonec na vratih. "Janette,odpri vrata," mi je zakričala moja sestra Clarie. "Spim," sem se zadrla a me ni slišala. "Prav,naj ti bo." S težavo sem vstala in si oblekla dolgo staro haljo. Čeprav imam najlepšo postavo na šoli sem v tej haliji kot kup dreka. "Že grem," sem se zadrla,ko je še enkrat pozvonilo. Odprla sem vrata. S težavo sem zagledala majhen paket,ki je bil na levi strani vrat. "Kdo me tukaj zafrkava.?," sem zakričala. Ampak nisem dobila odgovora. "Hvala za karkoli in za kogarkoli že je ta paket." Jezno sem ga pobrala,in odšla v svojo sobo. "Kdo je bil?," se je zadrla moja mama in prišla na hodnik. "Odšla bi odpret vrata," sem se zadrla in se zaklenila v sobo. Paket je bil naslovlovljen na: Za mojo supergirl Janette. "Zame?," sem se vprašala. Odprla sem ga. V njem sem našla najlepšo obleko vseh časov. Obleko,ki naj bi jo nasljednje leto nosila na maturanskem letu, a zanjo nisem imela dovolj denarja. V škatli sem našla še parfum in pismo. Prebrala sem ga:
Draga Janette!
To obleko sem ti podaril, ker bi rad,da skupaj pleševa na maturanksem plesu. Upam,da ti je všeč. In sporoči mi,če boš privoilla. Obleko sem kupil v malo večji velikosti,ker mislim,da bi ti bila obleka zdajšne velikosti premahjna. Pomeri jo in sporoči,kakšna ti je.
Tvoj Jasper.

24. november 2012
u108957
u108957
neeeextej,prof. zgodba <3
24. november 2012
u104453
u104453
nextej ;**
24. november 2012
Next!
24. november 2012
u108259
u108259
next!
24. november 2012
u90832
u90832
"Japer,rada te imam." sem rekla sama pri sebi,čeprav nevem zakaj. Pomerila jo bom kasneje,sem si rekla in odšla pod tuš. Nevem zakaj,ampak voda je bila topla, in sem se tuširala še 15 minut dlje,kot ponavadi. "Janette,kje si?," je poklicala moja mami. "Kopam se" sme hitro izdavila in vzela gel za lase. Mrzel gel mi je pritekel na mokro kožo,jaz pa sem si ga z rokami nanesla na lase. Vonj je imel po kokosu. "Koliko časa že?," me je vprašala. "Recimo,da pol ure."Ko sem slišala,da je mama končno zaprla moja vrata,sem bila jezna nase,ker jih nisem zaklenila. Ko sem stopil izza 'banje' sem si skrbno počesala lase. Bil je topel jesenski dan,skoraj še poletje in jaz sem se oblekla v mojo staro moderno obleko in si nadela še črne petke,ki so pristajali k obleki. Vzela sem toaletno torbico z make-up-om in se skrbno naličila. Zazvonil mi je telefon. Klical me je Jasper. "Živjo,Japer," sem ga pozdravila. "Heej,dobiva se v mestu Setllu,ob 11.00." "Prav," sem rekla. "Torej adijo," mi je rekel. "Spet bo dober dan," sem si rekla. Zunaj sem slišala kako je Clarie pripeljala Jermiya v svojo sobo. "Čakaj od koga pa je ta soba?," je rekel Jeremy in pokazal na moja vrata. "Od Janette," je rekla. "Od tvoje lepe sestre?," je vprašal. "Lepe?," se je zmrdovala Clarie. "Ja,prisrčna je," je rekel Jeremy. "In zelo lepa," je dodal.

24. november 2012
NEXT!
24. november 2012
u108957
u108957
ojoj,neeext!
24. november 2012
u104453
u104453
nexteeej,prossim takoj <3
24. november 2012
neeeeext
24. november 2012
u108259
u108259
next!
24. november 2012
u90832
u90832
Nisem mogla verjeti kaj je pravkar zinil. Jaz LEPA? Haha, nikoli si ne bi mislila,da je to rekel prav njen fant. No prav nisem lepa, če odmislimo, da me na dan vpraša 10 fantov, če bi hodila z njim... Ampak Jasper je imel zelo veliko srečo, da me je osvojil. Morala sem se pripraviti, saj bo ura kmalu 11.00. Hitro sem se pogledala v ogledalo, ter lase hitro spela v figo. Bila sem presenečena, da se je posrečila. No,ampak nič zato. Vzela sem parfum in se hitro naprfumirala. Ni bilo dolgo,ko sem že iskala svoje škornje. "Kje so,kje so?," sem si mrmrala. Končno sem jih našla. Obula sem jih in zdirjala do avtobusa,ki me je odpeljal v Setlle.

24. november 2012
u108259
u108259
next
24. november 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
nova bralka
24. november 2012
u108957
u108957
neeeeeext ;**
24. november 2012
u104453
u104453
neeext!
24. november 2012
Neeext
24. november 2012
u90832
u90832
Zagledala sem ga. Bil je popoln. V eni roki je držal telefon v drugi pa... Nič.! Čakal me je na avtobusni postaji. Ko me je videl je stekel k meni in me objel. "Hej Miška." "Imam ime," sem bleknila, ker je ime 'miška' malo preotročja zadeva za mene. "Prav, potem pa... Hm... Janette. Ljubim te." Poljubil me je. Njegove tople ustnice so se dotaknile moje. Bil je mehek in dolg poljub. Najina jezika sta se prepletala v jutru. Topli sončni žarki so naju ogreli. Ko se je poljub končal, sva se objela in čakala, kdo bo prvi spregovoril. "Torej,hm...," sem začela. "Greva k tebi?." Prikimal je. Živel je nedaleč stran, torej 15-minut sva hodila,ko sva prispela do njegove hiše. Nikogar ni bilo doma. Vstopila sva in stekla do njegove sobe. Vrgel me je na posteljo. Poljubljala sva se in poljubljala,dokler mi ni segel pod jopico. Kar vrgel jo je iz mene. Pustil je,da sem mu dala majico dol. Segel mi je pod obleko. Njegova roka se je že dotaknila mojega modrčka...

24. november 2012
u108259
u108259
next!
24. november 2012
u108957
u108957
neeeeext!
24. november 2012
u104453
u104453
neext,please!