Forum
aha ok :3 ampak vem, da se na pizapu tut da, ker sem jaz tut včasih na pizapu delala...sem še sodelovala na enm takem tekmovanju pa še enga sama tut vodla
15. marec 2015
ahahha ne men je pa ta pač ful bolši, ker lahk use spremeniš...
15. marec 2015
sj ti verjamem ja, ampak ne poznam tega programa in še nism nikol na tej strani delala.
15. marec 2015
Next boga zenska, kr klofno jo je-.-
jaz sem tak ful proti nasilju uh.
No, sam ce kdo mene udari jaz udarim nazaj muhahaha
next
<3
15. marec 2015
Haha to tut js ka pretepat se pa nebom pustila
15. marec 2015
u182144
u182144
Ojoj kako lahko žena sploh prenese da njen mož 'kupuje' dekleta...
Sam ne bi smela bit tepena -.- sej je sam skušala bit prjazna.
Next <3
15. marec 2015
Boš vidla ka se bo zgodil haha
15. marec 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. marec 2015
Hvala za nexte <333
Je rekla. Zakaj pa saj sem hotel biti samo dobra. Veš vedno sem si želela deklico kot si ti. A tega nebi naredila nikoli kar kupila deklet. Samo prikimavala sem in poslušala. Pridi mi je rekla in me prijela za roko. Čisto po tiho sva hodili po hodniku in nato prišle v sobo z oblačili bila je polna oblačil in še čevlji…Na koncu sobe pa je bil nekakšen kavč s pogledom ven na usedi se in počakaj, da pridem nazaj je rekla. Prišla je v roki pa je imela krtačo za lase in sponke. Po tiho je zaprla vrata in zagrnila zavese. Veš tukaj se zadržujem, ko sem jezna to je nekakšno skrivališče. V roko je prijela moje lase in jih začela česati ni bila groba. Bila je nežna kot, da bi to že delala nekoč. Nekoč sem bila frizerka, Richi pa je bil moj stalni gost tako sva se spoznala. Nekega dne je pozvonilo pred mojimi vrati bil je Richi povabil me je na večerjo. Oblekla sem slavnostno obleko in tako se je vse začelo. Vprašala sem jo zakaj ni več frizerka saj bi jo ljudje občudovali. Ah, ko je prišel Richi se je vse spremenilo veš. Rekel je, da ne rabim več delati saj ima on dosti denarja, da izpolni vse moje želje. Nikoli nisem padala na denar vedno sem bila pravična do vseh, če tudi so bili revni kot miši. Nikoli si nisem mislila, da bom kdaj koli s takim moškim, ki bo bogat. A to se je zgodilo. Prav za prav nisem slišala nič drugega kot to saj sem zaspala. Zbudila sem se v postelji sredi noči. Angelina me je prinesla tja. A kje je Julie. Zaslišala sem kreganje čez nekaj minut je vse utihnilo izgledalo je kot, da sta se Richard in Angelina kregala. Angelina se mi prav smili. Zaspala sem nazaj. A nato sem se kmalu spet zbudila zraven mene sta sedeli Angelina in Julie. Julie skrbelo me je kje si sem skoraj zavpila a sem se utišala. Pridi Diana ustani in pridi z nama. Šle smo v garderobo kjer nama je Angelina dala prelepi obleki. Objeli sva jo. Prav za vaju sem kupila obleki je rekla. Nikoli si nisem mislila, da mi bo tu še všeč a nisem mogla odmisliti starše. Verjetno so v skrbeh zame. Pridita za mano hodile smo čisto tiho nato je odprla vrata pridita nama je zašepetala. Usedle smo se v avto in po tiho odpeljale. Z Julie sva se spraševale kam gremo. Peljale smo se kakšno uro in nato nama je rekla, da naj zaspiva saj je že pozno in sva verjetno utrujeni dala nama je odejo in zaspali sva. Ko sva se zbudili je bilo jutro. In tudi Angelina je spala. Zdaj pa vem kje smo pred letališčem. A kaj sploh počnemo tukaj. Bila sem edina budna. Usedla sem se in gledala ven. Čez nekaj časa se je zbudila tudi Julie. Spraševala se je kje smo odgovorila sem na letališču. Bili sva preglasni zbudili sva Angelino. Dobro jutro dragici sta dobro spali je vprašala. Ja odlično sva odgovorili. Prižgala je avto in se odpeljala nekam v veliko garažo nekaj časa smo čakale. In končno dočakale. Prišlo je nekakšno letalo. Angelina je zapeljala vanj. Pridita ven nama je rekla. Vrata letala so se zaprla in nekakšna druga vrata so se odprla odšle smo v notranjost vse je bilo tako bogato in lepo. Vsaka je imela svoj stol. No punci zdaj pa ne bo več trpljenja….
Rabim 8 nextou
18. marec 2015
pa slika še pride sam da jo nardim
18. marec 2015

18. marec 2015
u172703
u172703
Next
18. marec 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeext