u172703
u172703
Next
13. marec 2015
u190352
u190352
next
13. marec 2015
next
13. marec 2015
Next! *_* omg no, da jih ni sram...kak si sploh upajo nekoga posilit, pol pa ga še prodajo? bogi res :/
13. marec 2015
u184341
u184341
to se tut js sprašujem ja ...
13. marec 2015
next + suuuper pišeš
13. marec 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. marec 2015
u182144
u182144
omg shocking ful je fajn da si se odločla tako zgodbo pisat.
next <3
13. marec 2015
okej jas sem Maruša, ki je bla prej Tania in bom napisala naprej zgodbo
14. marec 2015
oki dobite next
14. marec 2015
jeej :3 dj čimprej napiš no hah
14. marec 2015
To bi naj pomenilo naj jih oblečeva. Saj nama ne preostane nič drugega ali pač? Nato je odšel. Kar se, da hitro sva z Julie brez besed oblekli oblačila in se usedli nazaj na posteljo. Tiho sva sedeli kakšnih 10 minut in nato sem Julie začela spraševati kako se je sploh znašla tukaj od straha sem se kar tresla moj glas pa je bil sestavljen iz jecljanja. Povedala je, da so jo ugrabili, ko je šla domov skoraj jim je ušla a ji ni uspelo nato pa so jo še posilili in znašli sva se skupaj začela je jokati. Če prav sva bili skregani sem jo objela. Prav za prav sploh ne veva zakaj sva skregani. Ampak zakaj ravno midve? Bila je noč pogrešala sem svoja starša in sestro želela sem jim steči v objem. Nisem mogla zaspati. Jokala sem celo noč in nato mi je uspelo zadremati. Zjutraj sem se zbudila. Na omarici me je čakal listek. Pisalo je:
Pripravi zajtrk postrezi ga v posteljo, posesaj hišo, tvoja prijateljica pa naj pride v mojo posteljo.
Ne poskušajta pobegniti, ker se vama bo kaj zgodilo.
Richard
Torej vse o mojem srečnem življenju. Zakaj so izbrali ravno mene ko pa je na svetu še toliko drugih deklet? Nikoli prav za prav sploh nisem mislila, da se bo zgodilo kaj takega. Bova sploh kdaj prosti? Zdaj ne morem več razmišljati o tem. Slekla sem svojo pižamo in se oblekla v neka druga oblačila, če se jim lahko tako sploh reče. Včasih sem razmišljala kako se počutijo ljudje, ki nimajo več ničesar zdaj sem postala to. Deklica brez družine, oblek in upanja. Najraje bi odprla vrata začela teči a kaj ko sploh nevem kje sem. Pa pustimo zdaj to. Razmišljala sem kaj sploh naj skuham jajca, hrenovke palačinke ali kar vse skupaj? Ahh naredila bom palačinke zraven pa bom dala še marmelado. A kje naj dobim pripomočke? Ali sploh lahko zapustim to sobo? Ahhh poskusila bom. Odprla sem vrata in stopila ven začudila sem se tam so bile stvari, ki jih nisem nikoli imela, če prav sem jih želela zdaj jih nekako imam a nisem srečna. Iskala sem wc saj nisem šla že 2 dni na wc ko pa sem bila še tam ahh saj sploh nevem kje sem bila. Prišlo je neko dekle starejše od mene stopila je pred mene in me vprašala kaj iščem strah me je bilo a rekla sem wwww-eeee-ccc-eee kaj a wc si rekla kar naprej po hodniku in desno čez tista roza vrata. Bila sem začudena saj nisem pričakovala dekleta, ki je poleg tega še prijazno. Morda bova še prijateljici. Ko sem opravila sem se spet razgledovala in iskala kuhinjo šla sem navzdol po stopnicah. In tam je spet stala ona rekla sem, da iščem kuhinjo. Pridi te bom peljala tja je rekla njeno roko je dala na moja ramena in me pogledala z nasmehom nekako me ni bilo več strah. Prišli sva v kuhinjo rekla je, da mi bo pomagala…
Rabim 10 nextou
14. marec 2015
wau next! :3 juj kak lepo...objela jo je (svojo prijateljico), čeprau sta skregani.
kaj bi loh dala kakšno slikco? (sj je loh kakršna kol ) pa všeč mi je, da si napisala daljš next, čeprau je za mene prekratki! hah
14. marec 2015
ja joooj ups spet sem pozabla sliko dat jooj
14. marec 2015

14. marec 2015
wavw
neeeext
14. marec 2015
(y)
14. marec 2015
u182144
u182144
ojoj, boga
sam lepo da ma usaj nekoga.
zgodba je ful dobra sam mogoče mal več ločil. jeeej daljši next
next <3
14. marec 2015
u172703
u172703
Neext
14. marec 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeeext
14. marec 2015
še 5 nextou
14. marec 2015
Next, nimam nekega vredu občutka za to punco konjo je zaj spoznala :/
Next
14. marec 2015
še 4 nexte
15. marec 2015
Hvala za Nexte
Rekla je, da mi bo pomagala. Ahh saj ni treba sem rekla a v resnici sem želela, da mi pomaga.A ne povej Richiju prav? Pokimala sem a v resnici sploh ne vem kdo je Richi. Oh saj res to je moški, ki naju je nad vse zadnje kupil. A kdo je ta ženska? Morda njegova žena ne ne ne more biti njegova žene preveč prijazna je. Morda pa je tudi ta Richard v srcu prijazen a tega ne zna pokazati. Nikoli se še nisem tako poglobila v moja razmišljanja, da bi kar stala na sredi kuhinje in razmišljala. Kaj se dogaja z mano? Okay pustimo zdaj razmišljanja in gremo k delu danes moram narediti še kar precej. Ta ženska mi je pomagal preprosto narediti vse nato pa me je pospremila do zofe in dejala na usedi se, a toliko še imam za narediti ne moram kar sedeti sem dejala. No no odpočij si mimo grede ime mi je Angelina lahko me kličeš tako. Drugače pa sem Richijeva žena. Kaj? Nisem si mislila da bo to res. Začela je govorit Bella, Bella kje si? Pridi sem. Čez vrata je prišla neka ženska oblečena kot služkinja. Da gospa kaj želite je dejala. Prosim počistite hišo in nato lahko greste kamorkoli hočete imate prost dan. Njen nasmešek ob besedi prost dan se je na široko zasmehljal. Videti je bilo kot, da že dolgo ni imela prostega dne. Angelina me je prijela za roko in me odpeljala čez velika vrata na vrt bil je velik in prelep. Osupla sem bila česa takega nisem videla še nikoli no razen v filmih v katerih nastopajo samo bogataši. Joj dragica kaj pa imaš oblečeno? Je vprašal. Kar se je dalo hitro je odhitela v hišo. Iz nje je prinesla nekakšno obleko bila je prelepa. Zraven pa so bile še kopalke. Bile so vseh barv kot mavrica. Izgleda se bova kopali. A ne bom pričakovala preveč saj se lahko vsaka manjša stvar spremeni v težavo. Joj kako sem butasta je rekla odhitela je v hišo in prinesla še svoje kopalke čaj in skodelice. Pridi usedi se. Sedela je na vrtni garnituri. Usedla sem se poleg nje. Žal mi je zate, da si prišla sem veš nisem bila jaz kriva mi je povedala saj ti oprostim sem ji dejala in se nasmehnila. No prav potem pa se pojdiva kopat. Zakaj si je izbrala mene ne Julie? Julie ravno zdaj trpi, ko jaz uživam hudo mi je pri srcu, ko pomislim na to a kaj hočem… V tem trenutku je prišel Richard. Skoraj je ponorel, ko naju je videl sedeti. No pa se ne bom kopala. Vedela sem, da bo nekaj prišlo vmes. Mene je nagnal v sobo, Angelino pa je začel kregati kaj si mislila saj je ne moreš kar razvajati. In kdo bo počistil hišo? Kje je Bella? Dala sem ji prost dan je rekla. Kaj si ji dala? Slišala sem pljusk. O ne zaradi mene je bila tepena kaj se bo potem zgodilo z mano? Videla sem, da je odšel. Po tiho sem odhitela k Angelini. Pojdi gor. Pusti me. Boš še ti tepena. Hitro pojdi gor. Ne nebom jaz sem te spravila v to in tudi jas sem kriva sem ji dejala. Pridi pomagali ti bom vstat. Šli sva v sobo. Oskrbela sem jo saj ji je tekla kri. Tega mi ni naredil še nikoli je rekla….

Rabim 7 nextou
15. marec 2015
nisem mogla, daljše, ker smo šli pol k babici
15. marec 2015
u180171
u180171
next
aja sam tolko da povem, jst berem tvojo zgodbo ampak sm prelena da bi napisala next tko da si predstavlaj vsakič da sem napisala
15. marec 2015
u173906
u173906
realna zgodba, zdej pa piši next
next
15. marec 2015
nexti plis :3 ful dobr res...I like it! *o*
top slikca a jih delaš na pizapu al kje?
+ pejt brat moj blog, ker maš nou profil: all about me - blog (naslou teme)
15. marec 2015
u172703
u172703
Neext
15. marec 2015
ne na Fotor-ju delam ubistvu lahk spremeniš use barvo oči, ust...
15. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg