Forum
u184341
u184341
Živjo :3
Moje ime je Tania in sem se odločla, da bom napisala eno zgodbico
Govorila bom o življenju, ki se lahko u trenutku obrne na glavo,
Verjetno nebom pisala kot profič ampak probala bom…
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odlomek:
Ime mi je Diana in stara sem 12 let.Moje življenje je polno mislim, da nebi moglo biti bolje.Živim z mojimi ljubečimi starši in z sestro. Imam veliko prijateljev in prijateljic, ki skrbijo, da v mojem življenju ne manjka smeha in veselja.Ljudje, ki jih srečujem na ulici se mi smilijo a moja mama pravi, da bi si lahko našli službo ne le sedeli tam in čakali, da denar pade z neba a kaj hočejo morda niso sami krivi, da so pristali tam. Seveda si nebi želela biti njihova prijateljica saj mi lahko kaj naredijo.Šola mi ni preveč všeč.Najraje bi kar spala doma a se moja mama s tem ne strinja pravi, da se naj učim, da bom lahko dobila službo in bila uspešna a moja babi meni, da se naj odločim sama.
Okej to je bil kratek odlomek upam, da boste brali in, da vam bo ušeč c:
Rabim 4 nexte za začetek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. marec 2015
u172703
u172703
Next
11. marec 2015
Uuuuuu. Všečmi je waaaa. Jaz včasih tak not padem da začnem kr omenjat keri stavki so mi bli všeč:
Ljudje, ki jih srečujem na ulici se mi smilijo a moja mama pravi, da bi si lahko našli službo ne le sedeli tam in čakali, da denar pade z neba a kaj hočejo morda niso sami krivi, da so pristali tam.
hahah jaz sem tak mimo. No všeč mi je da začenjate ve z našega chata nove zgodbice, ki bpdo spremenile igre. Ful sn ponosna na vas
next
11. marec 2015
u182144
u182144
weeeee naša Bobby se je končno odločila pisat
oooo bl resnična zgodba. like it.
ne morm še nč napisat ampak komi čakam na prvi next. tko da čimprej!!
NEXT! <3
11. marec 2015
u184341
u184341
hahaha mi je ušeč da vam je ušeč
11. marec 2015
Meni je tud všeč da je tebi všeč da je nam všeč.
11. marec 2015
u190352
u190352
next + ehhh sej ti bo ratalo haha
12. marec 2015
u184341
u184341
Hellow :3
Hvala za nexte<333
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dolg sprehod po ulici mi vedno pomaga rada se naužijem svežega zraka a ni vedno tako enkrat je bilo vse drugače kar naenkrat avto luči in tišina.Takrat sem si želela domov a nisem mogla tam so bili ljudje, ki so me peljali v nekakšno sobo s kamerami, in lučmi, ki so mi goreče svetile v oči. Glasba je bila glasna. Takrat sem bila zadnjič glasna nato pa so se začeli dnevi trpljena in poželjenja po domu želela sem najti nekoga a to je bilo zelo težko saj sem bila privezana na stol vse me je bolelo in bolečina se je samo še stopnjevala. V tisti sobi sem bila kar tri dni brez hrane dobivala pa sem le kozarec vode na dan. Vse kar sem slišala je bilo punčka na jutri pa se ti pridružijo še ostale. Kaj bi naj to pomenilo? Kdo so ostale? To so bila vsakdanja vprašanja. A nekega dne sem slišala glasove bili so podobni policijski sireni a nato dva poka in vse je postalo tiho. Slišala sem škripanje vrat in glasove, ki so govorili tukaj ji je še več !!! V trenutku mi je nekako postalo vse jasno. Prišli so po nas rešili nas bodo.Odvezali so nas in nas dali v nekakšne vreče in nato v nekakšen topel prostor nisem bila prepričana, da nas bodo prišli rešit. A upanje je ostalo. Odprli so vreče mi dali nekakšno hrano bila je kar okusna a kaj se je zgodilo potem? Zbudila sem se v prostoru z večimi dekleti in ljudmi, ki so v rokah imeli pištole. Nisem imela več upanja. V tistem trenutku bi najraje umrla morda se mi bo ravno to tudi zgodilo morda pa res. Slišala sem nekaj o denarju. In nato zvok avtomobila…
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okej to bo use za zdj…
Rabim 6 nextou
12. marec 2015
u184341
u184341
mal krajše je ampak okej ahahah
12. marec 2015
Omg next! Ena redkih zgodbi, ki je resnična oz. realna, pač da ni izmišljena :3
komi čakam next, začetek je res dober! *_* ;d
12. marec 2015
Pa bogi uni, ko mojo na ulici bit pa prosit za dnar in blago pa za topli dom, vodo, hrano... men se uni tok smilijo no...s čim so si to zaslužli? eni iščejo dela, pa jih ne dobijo...takih pa tut neb sprejeli u službo, ko so umazani in lačni. + daljše nexte plis Bobby :33
12. marec 2015
u184341
u184341
haha ja se strinjam sicr se to men ni nkol zgodil kar pač pišem ampak pač ja vedn sm si hotla eno tako zgodbico zmislt haha
12. marec 2015
zmislit? men se zdi resnična
12. marec 2015
u184341
u184341
hahaha
12. marec 2015
kaj no?
12. marec 2015
u184341
u184341
nič nič
12. marec 2015
u173906
u173906
next
hwala za link
12. marec 2015
u182144
u182144
ooo zakaj ni dalši next?
zakaj se nisi prej odločila to pisat? ful je dobr!
ja men se tud smiljo tisti k morjo na ulci živet...
next <3
12. marec 2015
u184341
u184341
hahah nism mela časa bo drugi daljši
12. marec 2015
oks :3
12. marec 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeext
12. marec 2015
Omg boga mala pupa, ka so nardili z njo, čunke res -.-
ziher jih bodo nekam odpelali -.-
Lepo pišeš idin kompliment je da bi lahk uporabljala malo več vejic in delala krajše povedi
sory ker ti sitnarim hahah
next
12. marec 2015
u184341
u184341
hahah jas nisem neki slovnična ubistvu pišem tko kt se mi zazdi haha
12. marec 2015
u172703
u172703
Nextt
12. marec 2015
u184341
u184341
http://www.igre123.com/forum/tema/logo-quiz/79625/ dejte mal pogledat
12. marec 2015
u190352
u190352
neext + ka zdej misliš napisat al ne hahah
13. marec 2015
u184341
u184341
ja ja EL bom bom zdle pride next
13. marec 2015
u184341
u184341
Hvala za nexte <333
In nato zvok avtomobila, ki je bil vse glasnejši podrl je vrata. Vsi so zakričali in nato se je spet zaslišal zvok pištol bilo je grozno. Dva človeka sta stala pred mano in govorila. Prišel je še nekdo drug, ki je dal mene in še neko deklico v prtljažnik avtomobila. Že spet naju je uspaval zato se nisva spolnili ničesar. Ko sva se zbudili sva bili v nekakšni sobi z veliko posteljo in okni in nato je bil tam še nekdo. Govoril je nekaj kar nisem razumela kje sva? Kako sva sploh prišli tja. Vprašnja… Nato sem zaslišala odpiranje vrat in glas čevljev, ki je prihajal bližje in bližje. V oči mi je zasvetila sončna svetloba bilo je čudovito videti svetlobo a ne teh ljudi. Bila sta dva ne trije ali celo štirje še kar se nisem zavedala kaj se sploh dogaja kje sem?... Odlepili so nama tudi usta zagledala sem drugo dekle kaj ali je to res ona? Bila je punca, ki sem jo sovražila bila je moja nasprotnica, ki je nisem nikoli imela rada… Ime ji je bilo Julie … Zaslišala sem zvok ploskanja morda to pomeni, da moramo biti tiho? Pa saj pravzaprav smo bili tiho ali ne? Nek moški je začel govoriti v jeziku, ki ga nisem poznala in drugi je govoril v angleščini torej v mojem jeziku. Rekel je tukaj bosta delali kakor bom jaz žvižgal, če ne se vama bo godilo slabo nekako takole in poklical je nekega starega človeka, ki sta ga čez vrata pripeljala dva človeka po izgledu policista. Iz žepa je vzel pištolo zamižala sem zakričal je, da naj jih pri priči odprem morala sem in pištolo je nameril točno v starčevo glavo. In padel je z Julie sva zakričali . Tihooo se je zadrl. Torej kje smo ostali je rekel aha točno, če ne bosta upoštevali naših pravil se vama bo zgodilo to in z roko je pokazal na mrtvega človeka. Torej tukaj bosta pospravljali, kuhali in opravljali druga dela. Takoj sem spoznala kaj se mi je zgodilo najprej sem bila posiljena in nato še prodana. Po mojem licu so začele teči solze. Bilo je grozno. Ljudje so odkorakali iz sobe. Zadnji je ostal odprl omaro in iz nje vrgel kup oblačil moram priznati bila so mi všeč a bilo je prelepo, da bi bilo res zagrabil jih je z svojimi velimi rokami jih razrezal in vrgel v smeti. Šel je ven. Z julie sva bili prosti a ne za dolgo prišel je spet in na posteljo vrgel grda razcefrana oblačila in pokazal na njih in nato še na naju to bi naj pomenilo naj jih oblečeva…
Rabim 8 nextou
13. marec 2015
u184341
u184341

še ena slikca
13. marec 2015
Grozno kruto je vse to ); , žalostno res
boga punčka pa jenie :/
Drugač pa mislim da si v tem nextu lepo uporabla vejice haha
next
13. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani