Forum
Hodila sem po podstrešju in našla zelo znano škatlo. Ustavila sem se jo odprla in našla svoj dnevnik. Vzela sem ga v roke in odšla v svojo sabo kjer sem začela prebirat svoj dnevnik. Odprla sem prvo stran in vrnili so se mi vsi spomini…spomini na mojo žalostno, grozno, zapleteno preteklost. Iz dnevnika ja padla moja stara slika pogledala sem jo in se nasmehnila, saj sem bila res zelo drugačna kot zdaj.
» Danes je konec šole – KONČNO! Odhajam k babici in dediju na počitnice. Trenutno sem na avtobusu zraven mene pa sedi fant, ki ni iz našega kraja…«

NEXT?

Sliki ki je padla iz zvezka:

25. maj 2012
NEXT
25. maj 2012
next
25. maj 2012
NEXT
25. maj 2012
NEXT
25. maj 2012
NEXT
25. maj 2012
NEXT
25. maj 2012
I like it =)
25. maj 2012
next
25. maj 2012
Am...recimo da next c:
25. maj 2012
Next!
25. maj 2012
u80145
u80145
next ?
25. maj 2012
nekt
25. maj 2012
u14318
u14318
neeeeeeeeeeext
25. maj 2012
»Po dveh urah sem odšla iz avtobusa. Pričakala sta me babica in dedek. Na isti postaji kot jaz je izstopil tudi on. Imel je rjave oči, daljše rjave lase imel je zelo lep obraz! Dišal je po jagodah, zelo všeč mi je bil njegov stil oblačenja.«

Spomnila sem se babičinega krika ob pogledu name ''Rominaaaa!'' Zaprla sem dnevnik in začela premišljati če si sploh res želim prebrati vse spomine iz dnevnika. Odločila sem se da jih bom prebrala kasneje. Ura je bila 7 zvečer. Odločila sem se poklicati Ryana in mu predlagati sprehod. Zmenila sva se da se dobiva čez pol ure v parku. Ko sem ga srečala in poljubila je še vedno dišal enako kot prvi dan ko sem ga videla na postaji,ko je izstopil na isti postaji kot jaz. Nekaj časa sva se pogovarjala in večer preživela skupaj nato pa sem odšla domov on pa k sebi saj je imel jutri zgodaj zjutraj službo.
Ko sem prišla domov sem spet odšla v sobo in začela brati dnevnik. Vsega se spominjam kot bi to bilo včeraj. » Odšli smo k babici in dedku. Bilo je že pozno zato sta me pustila pri miru. Ulegla sem se v posteljo in zaspala. Ko se sem se zbudila sta me poslala v trgovino po kruh in sadje. Na poti v trgovino sem se zaletela v…?

Jaz zdaj:

26. maj 2012
next
26. maj 2012
next
26. maj 2012
Next!
27. maj 2012
Next!
27. maj 2012
Next!
27. maj 2012
next!
28. maj 2012
Hvala usem za nexte in tukaj je next!

Zaletela v neko dekle. Imela je dolge rjave lase, rjave oči , lep obraz. Spogledali sva se in ona mi je namenila nasmeh, ki je izgledal prav prijetno ter rekla ''Oprosti si uredu?''. Samo gledala sem jo nato pa ji odgovorila da je vse vredu, se opravičila in že hotela oditi. Prijela me je za roko in me vprašala če bi šla z njo na sok. Zdelo se mi je čudno zato sem najprej oklevala vendar se mi je zopet nasmehnila in pristala sem na povabilo. Vodila me je mimo vrtiljakov, avtomobilčkov, trampolinov in ogromno svetlečih luči, končno sva prispeli do napolnjene kavarne. Usedli sva se za edino prazno mizo, tam mi sicer ni bilo prijetno saj sem imela občutek da me vsi ljudje opravljajo čeprav me ne poznajo. Naročili sva dva milkšejka in se začele pogovarjati. Opisala mi je svoje otroštvo, spoznala sem da sva si zelo podobni. Je eno leto starejša od mene in ima prečudovito ime Skylar. Nato sem ji povedala še jaz svojo zgodbo in počasi odšli, hodili sva po ulici, kjer za spremembo ni bilo nikogar, bili sva sami in tukaj sem se lažje odprla in postala taka kot sem. Tudi ona je postala prijetnejša. Vprašala me je zakaj sem bila v kavarni tako tiha. Povedala sem ji da se v veliki gneči ljudi nemorem odpreti saj sem kot otrok v družbi doživela velik šok. ''Ko sem bila stara 9let smo se s šolo odpravili na končno ekskurzijo, kjer so se zaradi prevelike gneče v bazenu utopili moji najboljši prijatelji. Od takrat naprej se nobenemu človeku nisem odprla ker me je bilo strah da ko mi postanejo pomembni bom tudi njih izgubila. Si prva oseba po tej nesreči ki sem ji karkoli zaupala, saj sem ugotovila da imaš zelo podobno in boleče otroštvo kot jaz.'' Ko sem ji to govorila mi je po licu spolzela solza.« Prav tako jokam zdaj ko to berem. Preplavili so me spomini na moje prijatelje ki so umrli in na….?

NEXT??
29. maj 2012
od punce napačna slika ta bi mogla bit:

29. maj 2012
Next!
29. maj 2012
NEXT
03. junij 2012
u45227
u45227
next
03. junij 2012