Forum
Leta 2009
Na prvi šolski dan je učiteljica prišla u razred in rekla da bomo dobili novega sošolca.V mislih sem si rekla brez veze saj imam itak fanta in me ne zanima.Ko pa je prišel v razred pa sem se zaljubila na prvi pogled.Ker sem sedela sama v klopi oz. to je biu edini plac ki je bil še prost se je on usedel zraven mene.
Učiteljica je rekla da mu je ime Alex.(Meni je ime Lara).
Ko se je Alex usedel zraven mene me je začel spraševati par uprašanj.
___________________________________________________________________________________________
VEČ ZVEZTE NASLEDNJIČ OZ. ČE DATE KJ NEX-TOV
___________________________________________________________________________________________

Vm je ušeč zgodbica oz. nj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. junij 2012
nekštttt
11. junij 2012
next
11. junij 2012
u84530
u84530
next
11. junij 2012
u73469
u73469
NEXT
11. junij 2012
Uprašu me je če mam facebook.Jaz pa itak sem bila tako nora da sem mu ga kar dala brez da se bi se mu predstavila.
Pogovor na fb-ju
J-jst
A-Alex

Ai
Jila
A:Kko si kej?Kaj delaš?
J:Uredu sm,nč pusebnga
A:Veš že u šoli sm ti hotu povedat da si mi ušeč in a bi hotla da bi hodila(Uprašu me je prek fb-ja kr je sramežljiv)
J:Ja ne vam loh(zakričala sem kot nora od veselja)
Ae bi loh kdaj dobila (jz žwim u unmu bloku nasprot tvoje hiše, če še ne veš
J:A res a bi loh dele do mene pršou
A:Loh ja

...................................................................................
Čez 5 nextov
11. junij 2012
Pr pogovorih:
A-Oi
J-Oila

A-se ....
11. junij 2012
u89653
u89653
next
11. junij 2012
next pa a nima na punce
11. junij 2012
ma ne punce fanta *sorcy
11. junij 2012
ne no ja zdej ja mene :*
11. junij 2012
še 3 nex-ti
11. junij 2012
Čez pol ure sva se dobila.Povabil me je u mehiško restavracijo direkt za ovinkom.Tam sva videla nek prikupen parček ki se poljublja.Ko sva pojedla sem se odločila da ga povabim k meni domov.Ker je bil petek je lahko prespal pri meni.Ko sva prišla k meni sva se ulega na posteljo in se začela nežno poljubljati.Najprej na lica potem na usta.Kar na enkrat pa mi je dvignil majico in potem nisem vedela kaj narediti zato sem mu jo tudi jaz dala dol.Odpel mi je še nederček.Ulegel se je name in me začel poljubljati.Rekla sem mu če bi se raje na usta oz. po obrazu.Rekel je prav.Ko so moji starši nekam odšli.Sva se slekla do konca.Jaz sem mu odpela njegove hlače on ma meni moje.Ker sem imela oblačene tangice mi jih je dal tui dol.Zato sem ga uprašala če da on lahko tudi dol svoje boksarice.In dal jih je .
Nadaljujem čez 15 min
11. junij 2012
kkšn next?
11. junij 2012
next
11. junij 2012
Ko je dal dol svoje boksarice se je ulegel spet name.Hotel je z mano sexati ampak meni se je zdelo to prekmalu ker sva se komaj poznala.Zato sva se poljubljala do onemoglosti oz. dokler nisva zaspala(on na meni)

Naslednji dan
Tisti dan je imela moja mami rojstni dan in Alex je pač ostal na praznovanju.Zaradi rojstnega dneva so prišli tudi sorodniki in med njimi tudi moj bratranec s svojim prijateljem.
Predstavila sem mu mojega fanta(Alex-a).
Bratrancu je bilo ime Ambrož,prijatelju pa Miha
A-Ambrož
J-jz

A-Jz pa mislm da si Mihu ušeč.
J-ja pa jade itak sm jz srečna z mojmu Alexom.
A-dej ne seri sj te poznam
J-Ne me pa ne vem kdo sem in ti mi ne boš govoru kdo je zame in kdo ne!

V ponedeljek v šoli...
Z Alexom sva si med uro zgodle podajala ljubezenska sporočila.Na enemu je pisalo(od Alexa):Ali se lahko preselim k tebi ker v bloku mi ni všeč
Odpisala sem mu ja.

Po šoli...
Vse stvari je moral vseliti v mojo sobo.Razen postelje ni bilo treba.Ker sem jo šla kupiti tako veliko zakonsko da bi lahko ubadva skupi spala in kej delala.XOXOXO

Zvečer...
Alex je šel pred poukom še v trafiko in kupil nekaj kondomov.Še sama ne vem zakaj jih je kupil.Ampak zvečer mi je bilo vse jasno.Hotel je sexati z mano ampak tokrat sem mu rekla prav.Ker je bilo to prvič me je malo bolelo.On pa je verjetno zelo užival
11. junij 2012
Nadajljujem ju3 kr dele nimam nč cajta kr se morm učit kemo -_-
11. junij 2012
Next
11. junij 2012
next
11. junij 2012
Next-ful dobra zgodba
11. junij 2012
next
11. junij 2012
next
12. junij 2012
V torek
Sva se skregala in rekla sem mu naj spizdi iz moje hiše zato je moral kar takoj v petih minutah iti ven.
V šoli...
Učiteljica nam je razdelila neke letake za plesno tekmovanje v parih.Alex me je pogledal in nato sem se spomnila da moram reči učiteljici naj me presede od tega groznega pedofila.Za tekmovanje sem pa itak hotela iti ampak s kom kajti treba je bilo biti s fantom.Jaz pa nobenega nisem poznala.Ker pa je bil od bratranca prijatelj(Miha) v paralelki z mano sem ga šla uprašati če gre tudi on na plesnoi tekmovanje.Na žalost me je slišal tudi Alex, zato je povabil mojo najboljšo prijateljico (Rosaline) na ples.
12. junij 2012
Rosaline

Miha

Ambrož

12. junij 2012
Miha je rekel da gre na plesno tekmovanje in da bi šel z veselje mz mano plesati.Ples je bil v petek.
VSAK DAN PO ŠOLI SVA VADILA.
J-js
M-Miha

M-A maš fanta?
J-Am ne.
M-A bi ga mela?
J-Ne vem, a me osvajaš.
M-Če se temu tko reče, ja
J- Ja ne vem, loh.
M-A pol ja al ne?
J- Ja loh.
M-Yes.
j-????????

V četrtek mi je dal nežen lupček na liška ampak jaz sem mu dala še enega in potem sva se kar na enkrat začela žwalit(francoski poljub).
Hotel me je sleč ampak v šoliski telovadnici,to pa ne.Žašepetala sem mu v petek po tekmovanju pri meni se bova takrat kaj pomenila.

Nadaljujem ju3
12. junij 2012
Next
12. junij 2012
next
12. junij 2012
next
13. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg