Forum
no jaz sem se odločila pisat eno zgodbico, zgolj iz dolgčasa. je moja prva in upam da bo brana
Super! Dnevi v šoli se mi zdijo vedno daljši, jaz pa se vedno bolj utapljam v svojih mislih. Te dolgočasne ure matematike. Kot da jo bom v življenju kdaj rabila!? Tako ali tako pa nimam pojma in samo sedim pri uri in pri preverjanju rešim 2 nalogi. waw super sem res! Ah komaj čakam počitnice. Oddih od vsega. Brez skrbi, tečnih staršev, učiteljev, 2 meseca brez sošolcev. A je lahko kaj lepšega!? Končale se bodo vse te ''šolske drame''. Zdaj pa samo sedim v učilnici in se smejim sošolcem. Najbolje je samo opazovat druge pri reševanju. No smo izjeme, ki ne delamo. HA-HA. Učiteljici je itak vseeno za vse, in je tukaj samo za to, da nam greni dneve. Jaz pa samo sanjarim o njem in se spet začnem zavedati, da ne bo nikoli moj. Saj vem, da vsi pravijo: ''Dreams come true.'' Samo na žalost to pri meni ne velja. In spet tista grenkoba zapolni mojo glavo. V šoli mi je vse brez veze, doma pa sem tako ali tako samo v sobi. In potem, ko po teženju staršev pridem v dnevno sobo grem vsem na živce. Ampak kaj hočem. Zato pa komaj čakam poletje in počitnice. Da me ne bo skoraj nič doma in mi ne bo treba prenašati stalne živčnosti znotraj naše družine, ki na ven izžareva popolnost, ampak je vse prej kot to.
29. maj 2013
nextam?
29. maj 2013
aja to bo one direction fanfic, če bo seveda kdo bral..
30. maj 2013
okej noben ne bo bral haha
02. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg