Forum
Hi. Moje ime je Natalie. Imam nagajivo in razvajeno sestro, ki mi ves čas ukazuje, jaz pa ji ne ustrežem! Mami je ime Lucija in atanu Primož. Pišem zgodbo o resnični zgodbi, ki se še ni izpolnila, vendar bom pisala kar se je dogajalo do zdaj.

Zjutraj budilka zazvoni ob 7:25, vstanem,posteljem posteljo in se odpravim v kuhinjo ter ugriznem v kos kruha. V kuhinjo pride mama in pove, da ima presenečenje. Upala sem, da ni spet kakšno super presenečenje mama pa ne zdrži, da bi mi prekrivala in mi mora nujno povedati. In bilo je res! Sporočila mi je, da sta se z atanom odločila da bosta kupila psa. Bila sem vsa iz sebe in komaj sem čakala, da mi mama pove katere pasme bo .Bilo mi je povsem vseeno le upala sem, da ne bo nemška dog, ki si jo želi ata. S prijateljico sem se odpravila v šolo, kjer sem neprestano razmišljala o psu in o imenu, Pri matematiki, slovenščini, angleščini, likovni in športni sem bila čisto odsotna, ker sem neprestano razmišljala o psu. Ko sem prišla domov sem mami takoj povedala, da bi imela Marleya( po filmu Marley and me). Takoj privoli in naenkrat me prešine« Kaj pa pasma?«. Odgovori, da bo labradorček.
Za nadaljevanje bi želela vsaj 1 next.
25. junij 2013
u138379
u138379
neext
25. junij 2013
Mama mi zabiča naj to nobenemu ne povem saj je to presenečenje. Aampak jaz se seveda ne morem zadržati in povem vsem prijateljicam v šoli. Prav vesela sem, da je bil zadnje teden šole saj sem bila čisto odsotna in nisem niti slučajno vedela kaj govori učiteljica.
Ko se je zvečer iz službe vrnil ata sem se mu prilizovala ali lahko psa dobimo čez 4 leto (ko bo moja sestra dovolj stara), a mi je zabičal da čez 6. Delala sem se razočarano a sem vedela da gremo po njega 10 avgusta ko gremo iz morja in ga odpeljemo domov.
A sedaj imamo veliko težavo saj gre lastnik psa na morje 1 avgusta kot mi in to me zelo skrbi saj ga bomo morali pobrati pred morjem in to bo 20 julija ko star 2 meseca. To pa pomeni, da bo 10 dni pri nas , na morje pa ne more iti., saj gremo na parcelo gospoda za katerega še kamenčka ne smemo premakniti, saj ima vse novo in vzdržuje red. Babica pa noče imeti , saj pravi, da bi ga ko bi bil starejši dali k njej saj mi ne bi imeli časa, ampak to se seveda ne bo zgodilo a ona ne verjame.Lahkobi ga dali mamini prijateljici, a jaz teba nočenm saj ima njena hčerka 2 mački in enkrat sem videla da je jedla puding in ga potem IZ ISTE ŽLICE dala mački in potem spet sebi v usta
Lahko bi šli v apartma a tega ne želi mama .

Prosimvas, da mi predlagate kateri predlaog je najboljši! Upam da se ne bo zgodilo da ga ne bom dobila
Hvala za vsak nasvet!!!!!!!
26. junij 2013
u138379
u138379
Neext
26. junij 2013
Sorry Anja iz tega ne bo več nič saj se do zdaj še ni zgodilo nič na novo
26. junij 2013
u36121
u36121
NEXT pa lahko ga pripeleš k meni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. julij 2013
Se bom potrudla Anka Banka (BFF)
17. julij 2013
u36121
u36121
Ok
17. julij 2013
u36121
u36121
ALI BI SE PRIJAVU KDO NA TOP MODEL OD MENE PA OD NATALIE<;;3 top model:
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-bff-z-kristen-stewart-in-amp-selena-gomez/58558/

PLEASE PA SPOROČI ŠE DRUGIM SVOJIM PRIJATELJEM/ICAM ČE BI SE KDO PRIJAVU.
LP ANKA BANKA, NATALIE <3
17. julij 2013
u126990
u126990
next
14. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg