Forum
u15323
u15323
no začela sm že pisat eno zgodbico pa mi ni ratala tko da bom zdej napisala novo. govorila bo o tem kako se srečajo Rose, Lisa, Christian, Dimitrij, Bella, Edward, družina Cullen. tko da upam da bo ušeč vsem fanom somraka & vampirske akademije.

a napišm zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. julij 2010
u24431
u24431
ja lahk sam eno vprašanje če si brala vampirsko akademijo 3 si zvedla da je dimitri postal strigoj ka pol bo bil on zloben?
16. julij 2010
u15323
u15323
»Renesmee, pridi dol in se nehaj pogovarjati z jacobom. Pripravi potovalko ker bomo kmalu odšli.« »ja mami samo še malo počakaj!« joj ta otrok, cele dneve je v sobi in čaka da se prikaže Jacob. Zvečer se bomo odpravili na vampirsko akademijo. Smešno je da smo to akademijo odkrili šele pred nekaj tedni. Esme in Carlisle sta šla na potovanje izven Forksa in se vrnila z novico da sta odkrila še več vampirjev ki živijo čisto drugačno življenje kot mi. So nekakšna drugačna vrsta vampirjev kot mi. Zanimivo bi jih bilo spoznati in deliti izkušnje. Spraševali smo se če bi Nessi vzeli s seboj saj ne vemo ali se hranijo s človeško krvjo ali ne. Odkrili smo tudi da se delijo na dve vrsti, in sicer na moroje in dampirje.
16. julij 2010
u15323
u15323
ančica js še razmišlam kako bi napisala o njihovem srečanju. mogoče bom celo tko nardila da bojo cullenovi pomagali dimitriju da bi spet postal vampir
16. julij 2010
u15323
u15323
oziroma dampir
16. julij 2010
u15323
u15323
Odšla sem v spalnico da bi pripravila vse za odhod. Edward je že pakiral najine stvari in ravno sem hotela iti v kopalnico, vendar me je objel in me strastno poljubil tako da sem takoj pozabila po kaj sem že hotela iti. Odkar sem postala vampir je najino poljubljanje drugačno, saj se njemu ni treba več zadrževati in se zato se lahko poljubljava brez kakršnih koli skrbi. Edward mi je že začel odpenjati gumbe na srajci vendar je ravno v tistem trenutku v sobo stopila Renesmee in naju začudeno gledala. Stara je bila že dovolj da je vedela kaj se dogaja, tako da je samo rekla »am...mami...oči... če ne zamerita ampak ravnokar je klicala teta Rosalie in rekla da so že nestrpni ker nas tako dolgo ni.« v zadregi sem se nasmehnila, » ja pokliči nazaj in reci da bomo tam čez 15 minut.« »okej...« Edward se mi je nasmehnil in rekel: » upam da naju Renesmee ne bo vzela za vzgled pri njej in Jacobu« nasmehnila sem se mu nazaj in mu ukazala naj pohiti ker se nam že mudi.
16. julij 2010
u23904
u23904
next
ej pa ka ti si že prebrala vse knjige iz obeh zbirk?
Js sem pa mi je blo kul.
16. julij 2010
u15323
u15323
ja sm že use prebrala. zdej kumi čakam na 4. del vampirske akademije somrak je pa tut ful dobr
16. julij 2010
u15323
u15323
že pišm naprej
16. julij 2010
u15323
u15323
Ko smo spakirali smo se odpravili do do preostale družine. Emmet se mi je nasmehnil s svojim navihanim nasmeškom in mi rekel » ja kaj sta pa počela da vas tako dolgo ni bilo?« »prav nič takšnega v kar bi se ti mogel vtikati!« sem mu grobo odvrnila. Nikoli me ne bo pustil na miru. S tem sem se že sprijaznila. Prav zanimalo me je kakšni so vampirji iz vampirske akademije. Nevem če nas bodo tam sprejeli in če jim bo všeč da smo prišli. Zanimalo nas je če je Renesmee podobna dampirjem iz tam. Dampirji so pol ljudje in pol vampirji tako kot ona. Tudi spijo in jejo navadno hrano.
16. julij 2010
u15323
u15323
nadaljujem zvečer al pa jutr ker zdele nimam časa
16. julij 2010
u23904
u23904
next
ej ka ti veš kdajpride VA 4 vn men je un v dzsju reku da septembra
16. julij 2010
cool je
jst sm prebrala use4 od somraka pol sm pa začela vampirsko akademijo pa mi je blo bedn
sorry
16. julij 2010
u15323
u15323
vsak ma svoj okus. men sta obe knigi ušeč va in somrak. sam somrak mi je mal bolši...
16. julij 2010
u23904
u23904
js sem tut obe zbirki prebrala pa mi je blo oboje tko fajn da se nemorem odločt
16. julij 2010
u15323
u15323
Nekaj dni pred odhodom smo se odločili da ne gremo vsi na potovanje ampak samo jaz, Edward, Carlisle in Rosalie. Pred odhodom smo se še enkrat posvetovali če bi vzeli s sabo Nessi, vendar smo se odločili naj raje ostane doma saj ne vemo če tam obstajajo kakšne nevarnosti zanjo. Ostali so se odločili da bodo ostali doma in nas počakali. Carlisle je hotel spoznati to vrsto vampirjev in tudi jaz sem hotela iti iz radovednosti. Edward me ni hotel pustiti same zato se je odločil da gre zraven. Za Rosalie nevem zakaj bo šla vendar mi je vseeno. Carlisle je ravno začel razlagati kako bo potekalo naše potovanje: » Prenočili bomo v hotelu na letališču saj bo let trajal dva dni in bo vmes 5x pristal. Potem se bomo z z avtom odpeljali do akademije kjer bom spoznal ravnateljico. Ko sva z Esme bila na potovanjo sem se z njo že seznanil in rekla mi je da bi z veseljem spoznala še ostale člane družine, in bi jih predstavila tudi drugim dijakom, saj bi bilo to za njih zelo poučno. Odpravili se bomo ob osemnajstih tako da bomo ob pol devetnajstih že na letališču. Najbolje da se kar odpravimo.«
16. julij 2010
u15323
u15323
a nadaljujem al je bedno?
16. julij 2010
u15323
u15323
jutr bom naprej...
16. julij 2010
u15323
u15323
Rosalie je odhitela do Emmeta ga poljubila. »pogrešal te bom.« ji je odgovoril. Z edwardom sva se poslovila od Renesmee, potem pa smo odšli. Pot do letališča je bila dolgočasna. Nihče ni nič govoril in vsi smo bili zatopljeni v svoje misli. Na cesti je bil zastoj saj se je zgodila prometna nesreča. Na letališče smo prišli prepozno in zamudili let. » Prenočiti bomo morali v hotelu.« je rekel Carlisle. Odpravili smo se do hotela kjer smo najeli tri sobe. V eni bova z Edwardom v drugih dveh pa bosta Carlisle in Rosalie. Pred spanjem sem razmišljala o tem kakšne bodo vampirke iz akademije. Malo me je celo skrbelo da se ne bi katera spogledovala z Edwardom.
17. julij 2010
u23904
u23904
next
carsko
17. julij 2010
u15323
u15323
Sama sebi sem se zdela neumna zaradi takšnih misli, saj sem vedela da Edward ljubi samo mene in da se ne bi spogledoval z drugo. Pa vseeno me je malo skrbelo in Edward je to opazil. » ljubica, a je vse uredu?« »ja samo skrbi me kako je z Renesmee« sem se zlagala. Kakšna sreča da ni znal brati mojih misli. Pa vendar me je že predobro poznal. »pa si prepričana da je samo to Bella?« nisem mu upala lagati zato sem povedala resnico. »veš skrbi me da ti bo katera od vampirk iz akademije ušeč...« »Bella, kaj ti pa je? Saj veš da ljubim samo tebe in da bo vedno tako.« » vem, oprosti.« poljubil me je in me prižel k sebi. Tako objeta sva razmišljala kako bo ko bomo prispeli do akademije. Ker vampirji ne spimo sva se celo noč crkljala...
17. julij 2010
u15323
u15323
v pred zadnjem poglavju je namesto "pred spanjem" "pred počitkom"
17. julij 2010
u15323
u15323

17. julij 2010
u15323
u15323
v tem hotelu so prenočili
17. julij 2010
u23904
u23904
next
17. julij 2010
u15323
u15323

v tej sobi sta bila edward in bella
17. julij 2010
u15323
u15323
Zjutraj smo se odpravili iz hotelana letališče. Tokrat nismo zamudili. Na letalu sem morala sedeti z Rosalie saj sva z Edwardom dobila drugačne številke sedeža. Tako da sem se cel let dolgočasila, saj je Rosalie poslušala mp4, z mano pa s eni hotela pogovarjati. Ko smo končno še zadnjič pristali smo se izkrcali in šli najet avto s kateri se bomo odpeljali do hotela ki je blizu akademije. Dobili smo črnega volva. Bil je nov zato smo na cesti zgledali kot pravi bogataši (kar smo tudi bili). Ustavili smo se na črpalki in razmišljali kako bomo prišli do živalske krvi. Nato smo doma čisto pozabili, zdaj pa smo bili že kar precej lačni krvi. V grlu me je zmeraj bolj peklo in nisem vedela kako naj bolečino potešim. Carlisle nam je povedal da je v bližini mesta manjši gozd in da bi lahko tekli do tja avto pa bi ta čas pustili kar tu. Saj ne bi nihče opazil. Tekli smo previdno da nas ne bi gdo opazil. V gozdu smo ujeli manjšega grizlija nekaj lisic in dve pumi. Za nekaj časa bo zadostovalo. Ko smo se vrnili na črpalko avta ni bilo več. Potem pa...
17. julij 2010
u15323
u15323

njihov avto
17. julij 2010
u15323
u15323
en del še napišem
17. julij 2010
u15323
u15323
Potem pa smo videli kako se je neka tolpa z njim ravno odpeljala iz črpalke. » kaj bomo pa zdaj?« sem vprašala. » hm... še razmišljam« je odgovoril Carlisle. » grem na stranišče da si popravim frizuro. Mislim da se mi je v lase zapletlo nekaj iglic med lovom.« na stranišču sem iz torbice vzela majhen glavnik in si začela razčesavati lase. V kotu je stalo dekle, mojih let. Imela je malo temnejšo polt in dolge črno rajve lase. Pogovarjala se je po telefonu. Mislim da je omenila vampirsko akademijo, vendar nisem bila prepričana. Ko je omenila dampirja sem bila prepričana da je ena od tistih vampirjev iz akademije. Šla sem k njej...
17. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg