Forum
zgodba govori o punci Kaji, ki je spoznala zelo lepega in prikupnega fanta Blaža. takoj sta se zaljubila. Kaja ima najboljšo prijateljico Katarino in obe sta vampirki. kmalu izveta, da je Blaž volkodlak.
08. junij 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext
08. junij 2014
»Uh!« je zavpila Kaja in pristala na tleh. » Joj, zelo mi je žal, « je fant ob pobiranju knjig rekel Kaji.
» Je že vredu. Hvala, « mu je odvrnila Kaja. Ko je segla po knjigah, ki jih ji je fant pobral. Ko je zagledala njegove čudovite oči, je izgubila besede »am…am….« » Jaz sem Blaž« ji je zaljubljeno rekel fant, ko je ugledal punčin obraz. Zvonec na hodniku 2. Gimnazije je zazvonil in zgledalo je, kot da bi se oba prebudila obrnila sta se in stekla v razred.
08. junij 2014
ni neke full vrei pa dobro no. če do sobote nebo nextov začnem nekaj drugega pisat.
09. junij 2014
next
22. junij 2014
Kaja se vrne k omarici, ko jo kliče mama. Jezno odloži telefon in se poda proti vratom. K njej prihiti Katarina, njena najboljša prijateljica » Kaja! Kaja! Ugani, kaj se je zgodilo! Včeraj sem na lovu videla vročega tipa!« »In kaj je bilo potem! Ali si?!« »Ja, sem, postregla sem si z njim zagrizla sem ga v vrat in seveda, kaj drugega počnejo vampirji pila kri.« »ŠŠŠŠŠŠ, tišje, kdo te bo še slišal!! In, kaj je bilo potem!!« »videla sem ga danes zjutraj, v času lova v gozdu!! Veš, kaj to pomeni, tudi on je vampir, ali volkodlak, ali kak drug demon.«
22. junij 2014
upss enga sem spustila
22. junij 2014
Po pouku je Kaja ravno stala pri omarici in si vanjo pospravljala knjige, ko je zaslišala tresk in pogledala naokoli. In videla je Blaža, kako mu je iz odprte torbe padel cel kup knjig. Kaja prihiti k njemu, da bi mu pomagala. Spet se pogledata in obmolkneta.
22. junij 2014
haha neeeext
22. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. julij 2014
wolf13
wolf13
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
16. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg