Forum
Vem,da tukaj ni veliko ljudi,ki jih zanima gimnastika,zato bom vanjo vključila še 1D,JB,LM.
NO upam,da vam bo ušeč..
Jaz sem Lina Novak in stara sem 16 let,Sem edinka in z starši zivim v Ljubljani.Sem zelo velika obozevalka gimnastike.Imam najboljšo prijateljico Nino Novak,ja vem imava isti priimek vendar nisva v sorodu.Hodim na srednjo šolo Poljane in študiram jezike.Zdaj sem v 2 letniku.
Danes je poseben dan,zadnji dan šole.Imela sem vse zaključeno pet razen matematike imela sem jo 4.Matematika mi ni šla ze ko sem bila v osnovni šoli.Moja prijateljica Nina hodi na isto gimnazijo vendar je 1 letnik,eno leto je mlajša od mene.Ko sem prišla iz šole sem svojima staršema najprej pokazala spričevala in kot vedno sta mi poklonila darilo.Dala sta mi majhno koverto in s prva sem mislila,da je notri denar-Odpla sem jo in videla,da sta notri dve karti za koncert Justina Bieberja.No ja moja starša sta pričakovala,da bom zakkričala jej ampek sem ja hvala mami in oči in sem jih objela.Jaz nisem neka velika fanica ampak vem kdo je.Nina!.Hitro sem jo poklicala
"hejj Nina,ugani kaj sem dobila za konec letaa!!"
"oo Lina,ja superr,kaj?"
Zvenela je nekako čudno-zalostno
"Nina kaj je??"
"no starša sta mi za konec leta podarila 2 ustopnici za koncert!"
"ja meni tudi"sem jo prekinila
"ja samo ne za JB ceprav sem največja fenica!,ampak za 1D"
"KAJJJ!!!,ZA 1D,Nina saj veš da sem največja fenica od 1D!!"
"JA IN ZATO TE VABIM NA KONCERT!!!"JE REKLA Nina
"no jaz pa te vabim na koncert JB!!"
Nina je skakala od sreče in čez eno sekundo je bila pred mojimi vrati.No ja sosedi sva in lahko preplezava od ene hiše do druge,saj sva naredili hiško na drevesu in tako povezali hiški,Ona lahko pride čez hiško na moj balkon,jaz pa na njen...
03. april 2013
NEEXT!!!!!!!!!!!
04. april 2013
Next
05. april 2013
nneexxtttt
05. april 2013
Neeeeeeeeeeeext!
06. april 2013
next
07. april 2013
neeeext
08. april 2013
Ona lahko pride čez hiško na moj balkon,jaz pa na njen...
Takoj sva si predali karte in ugotovili da sta oba koncerta v Londonu na isti dan,joj in ura no ja,JB jre od 7ih,1D ob 9ih.Uskladile se bova..Nina je prespala pri meni in sanje so se nekega dne spremenile v resničnost.
BIL JE PONEDELJEK-KONCERT JE V PETEK V LONDONU...
"Joj danes odpotujeva v London.Pakirala sem svoje svari,saj bova v Londonu potem se ostali 2 tedna po koncertu...
Nina je pozvonila na vratih in moja mami jo je spet nafilala s sladkarijami,palačinkami... itd.
"joj mami no sej ni kanta za smeti!"sem se pritozevala"
"ok no grem jst!"je rekla mami
Ko sva stopili skozi vrata je prišla mami s kovčki-svojimi
"mami kaj delaš!!!!"sem skoraj zakričala in se začela potiti
"presenečenje,z vama grem v London!!!!"
"neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!"sem zakričala od groze in skoraj omedlela
"hecam se noo saj veš,da tvojega očeta nemorem pustiti samega,saj si še juhe nezna pogreti!"
Oddahnila sem si in z Nino sva ze korakali proti letališču!!!
08. april 2013
Next
08. april 2013
Neeeeeeeeeeeext!
09. april 2013
nexttt
09. april 2013
Next
11. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. april 2013
neeext
18. junij 2013
Z Nino sva ze korakali proti letaliscu..
Zadnji poziv za LONDON.
"kajjj zamudile bova let!!!"je zakricala nina
"tecva!!!"
tekli sva kok nore in za las ujeli letalo.
Nasli sva sedez cisto ob oknu in si nadeli slusalke..cez nekaj casa sva sneli slusalke in stevardesa je rekla" pripravite se potniki,kmalu bomo pristali na Newyorskem letaliscu
"KAJJJJJJ!!!!"Ssem zakricala
"kaj je lina a ni supr kmalu bomo pristali!"je rekla nina
"ja bilo bi super ce bi bili na pravem letalu!!"
"kako to mislis?"
"pristali bova v New Yorku"
"oooo neee!!!"
Bili sva cisto sami sredi ogromnega letalisca.Odlocili sva se da greva do informacijskega pulta.Hodili sva in jaz sem se zaletela v....
V KOGA?
KAKO SE VAM ZDI??
NEXXXT?
28. december 2013
puncee.zdele me ni bilo pol leta...prišla sem nazaj in spet pišem svojo zgodbico.upam da vam bo ušeč nadaljevanje <3
19. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg