Forum
Zdravo napisala bom mojo novo in prvo zgodbico!!!LAHKO OGLAŠUJETE SSAAMMOO ZGODBICE! Hvala
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje ime je Maja.Stara sem 13 let in hodim v 8.B.Imam najboljšo prijateljico Taro.Plešem orient in igram vijolino.Tara pleše break-dance in igra violončelo.Obe hodiva v dramski krožek.Nekega dne smo pri dramskemu dobilinovo igro.Morali smo igrati Romea in Julio.Učiteljica dramskega nam je predstavila njenega sina Petra.Popolni temno rjavi laje, lasrko zelene oči, njegova odpeta vijola srajca, in kavbojke.Imela sem vlogo varuške od Julije, Tara je bila Julia in svet se mi je podrl,ko sem ugotovila, da bo Peter Romeo.Zaprla sem oči in si predstavljala, da umiram.Nisem umirala jaz umiralo je moje srce.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Malo kratko potrebujem nekaj nextov.
22. julij 2013
u140958
u140958
next
22. julij 2013
neext
22. julij 2013
še enega : 3
22. julij 2013
next
23. julij 2013
next posvečam Iycan girl za prvi next
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zakaj, ravno ko želim skočiti v prepad smrti vedno zvoni telefon? Hmm, pogledala sem kdo me kliče a bilo je sporočilo pisalo je to: <3 in za vedno velik (((((O))))) P
Hmm, sporočilo sem si še enkrat prebrala, in še enkrat in še enkrat, nekaj je zbudilo mojo radovednost tisti veliki tiskani P.Le kaj to pomeni- prasica, poljubček, pozdravček, no to nebi bilo mogoče ampak, kaj če pomeni ime kot npr.PETER???
-------------------------------------------------------------------------------------------------
malo kratek pardon
23. julij 2013
u140958
u140958
next
23. julij 2013
next
23. julij 2013
u136975
u136975
next
26. julij 2013