Forum
u123520
u123520
hei**
Ime mi je Maja in opisala bom svojo življensko zgodbo, ki se začne v Velikem Podlogu (KK), ki je moj rojstni kraj. Kmalu pa se mi začne življenje zapletati z dogodkom, ki povzroči, da se moja starša ločita..............

Naj nadaljujem zgodbo???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. februar 2013
u123520
u123520
Nextam, ko se vas nabere vsaj 10.
21. februar 2013
nnnnnnnnnnnnnweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttttttttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrr
21. februar 2013
u123520
u123520
No prov bom nextala tut če nas ni 10
21. februar 2013
tnx next
21. februar 2013
u123520
u123520
bil je ponedeljek ((( Mami je kot ponavadi že navsezgodi začela težit naj se ustanem.
V šoli je blo use po starem in dan se je kot usak pondelk vleku ku pondelk. Ko sem le prispela domov sem najdla mamico vso objokano, kako sedi za mizo in bere neko pismo. Takoj sem ji ga potegnila iz rok in ga prebrala. Pisal nam je oči, ki je bil na službenem potovanju in nam je hotu sporočit, da s evrača čez en teden in to z.............NOVO PUNCO!!! Vsi smo bili u šoku (jaz, mami in brat). ČEZ EN MESEC---------------> Mami nama je nama z bratom prišla sporočit, da se bomo preselil, saj sta z očijem že bila ločena. Oba z braton sva bila v šoku, ampak nisva ji hotela ugovarjat, ker sva vedela, da je tako ali tako že čisto na tleh zaradi ločitve. In tako smo se preselili v Ljubljano...........

NEXT????
21. februar 2013
u41640
u41640
next
22. februar 2013
u44794
u44794
neext
22. februar 2013
next!
22. februar 2013
next!!!
22. februar 2013
u123520
u123520
Ko smo se pelal proti Ljubljani smo bli usi tiho in usem nam je blo žal, da se nam dogaja to kar se nam. Ko smo le prispeli, me je malo razžalostil amisel, da bomo živeli v prečudovitem stanovanju. Z Matijem, sav morala vsak v svojo sobo, da se razpakiranma. Meni je to uspevalo presenetljivo hitro in kmalu sem bila na dnu ogromnega kovčka, kjer je ležala moj ačisto nova šolska torba. Spet sem pomislila, na to , da dolgo spet ne bom videla svojih BFF in ulile so se mi solze. Nato pa sme pomislila, kako se bom, ko mine vikend znašla v šoli?? Cel vikend je potekal v redu, malo smo si ogledali ljubljano, in se nasploh kot družina imeli fajn, a kaj ko je tako hitro prišla nedelja in z njo tudi moj strah pred novo šolo...............

NEXT??
22. februar 2013
u123520
u123520
Tam ko piše razžalostila bi moral pisat razveselila**
UPS!!
22. februar 2013
next
22. februar 2013
next
22. februar 2013
u123351
u123351
next+nova barlka!!
22. februar 2013
u123520
u123520
O.K NEXTAM

Zjutraj, me je mami kot ponavadi zbudila, ampak to jutro je bilo drugačno (vsaj zame) trebuh me je bolel od treme, pa še bala sem se, da se bom pred vsemi osmešila že moj prvi dan. Mami naju je z bratom zapeljala do šole in tam sva se poslovila (on je hodil v 9. razred) Ko sem vstopila v razred me je oblila nekakšna mrzlica, tako me je bilo strah, a na srečo se je izkazalo, da imam zelo prijazno učiteljico, ki me je prijazno sprejela in predstavila drugim. To je Maja Koretič jim je razložila, saj so vsi bulili v mene kot, da sem iz drugega planeta. No pa saj je vseeno, dan je potekal še kar fino, saj so bili učitelji zelo prijazni, le nobene prijateljice še nisem dobila, zato sem bila prvi dan kar malo preveč osamljena. Tudi Matija mi je doma povedal, da se mu je godilo podobno, le da je že dobil enega prijatelja Amadeja. Mami je zelo razveselilo, ko je slišala, da na novi šoli le ni tako slabo, kot sva bila z bratom v prvo prepričana. A tukaj je bil nov dan in nove dogodivščine v Ljubljani. Prvo uro smo imeli Zgodovino, kjer smo morali po parih delati nekakšne plakate o 1. svetovni vojni. V skupini sem bila z Klaro, ki pa se je izkazala za zelo prijetno, pa še obožuje Little Mix- tako kot jaz. Naenkrat se mi je začelo dozdevati, da v Ljubljani le ni tako slabo, pa še s Klaro sva se sporijateljili in sva bili nerazdružljivi kar je lahko pomenilo samo eno- DOBILA SEM NOVO BFF

NEXT??
22. februar 2013
u123520
u123520
Ko vas v komentar 5 napiše next nextam
O.K???
Pa napište kaka se vam zdi zgodba??
22. februar 2013
u123351
u123351
next!!!
odlična!
22. februar 2013
odlična fenomenalna zgodba pa 44444 next
22. februar 2013
Next
Fulllllllll fajn!!!!!!!
22. februar 2013
next next next
22. februar 2013
Next next next next...lahko kr dva nexta
22. februar 2013
u123520
u123520
No ajde nextam...............

Kot sem že prej povedala sva s Klaro posatli BFF. O njej sm lahk rekla sm najboljše, bla je ful prjazna, znala te je poslušat u težkih trenutkih, skrivnost ej obdržala zase, postavla se je zame, če se je kdo norčeval iz mene, najbolj sm pa cenla to, da je bla z mano fuuuuul iskrena. No tut Matiaj (moj brat) si ej našo najbolšga prjatla (Amadeja) in enkrat sm se zalotla kuk bulim u njega, ampak nism si hotla prznat, da mi postaja ušeč. Pa tud mami se je že mal pobrala in tako je vsa vesela neko sredo najavil , da gremo mal u Podlog!!!!!!!!! Začela sm kr skakat od veselja, da bom spet vidla svoje BFF is časo, ko sm bla še u Podlogu. Sicer so pa zdej po novem us emele FB, da smo lahk ostale v stiku, ne da bi potrošle kej gnarja. No in ko sm zvedla, da grem u Podlog, sem to seveda takoj objavla na FB-ju in čez 30 min sem dobila klic moje prjatlce Lucije in rekla je, da se dobimo pr šoli u Podlogu in gremo skupi mal na sprehod pa tku. Življenje ni moglo bit lepše- u Lublani sm se ful zastopla s Klaro, pa še punce iz Podlog abom končn vidla, ja res sem se počutla fenomenalno. Konč je pršu dan našega izleta v Podlog, ko smo konč prispeli sm na hitr pozdravla babico pa dedka, nato pa pohitela k šoli, tam so me že čakale Anja. Lucija, Patricia, Nika in Brigita. Objemale smo se tuk dolg, da sm se počutla, kot da bi mela na seb steznik. Vprašala sem jih kam gremo, a so mi rekle le, da gremo mal na sprehod. Šle smo do Rapače (ribnik v Velikem Podlogu (KK)), tam pa so me čakl OMG sej to ni res MOJ CEL RAZRED!!!! Bla sem fuuul happy, da sem jih spet vidla, še lepš je pa blu dejstvo, da bom u Podlogu tut prespala in sm tko lahk cel dan z njimi.......................
22. februar 2013
u123520
u123520
Zdej pa res 5 NEXTOV pa NEXTAM
O.K???
SEPRAVI ŠE............
http://cache2.allpostersimages.com/p/LRG/36/3674/RSLCF00Z/posters/number-5.jpg
22. februar 2013
Nextttttt
22. februar 2013
next next next next next next next next next next
22. februar 2013