Forum
Žiujoo sem janna <3 1D,imam že 2. zgodbico.In te je naslou ""ko sanje zmagajo..."".Gre se o tem ko se jaz "zaljubim" u fanta ki je žal u razmirju.zAČNEM PISATI KO DOBIM 1 NEXT<3...<PROSIM> TO SEM JAZ:

............prosim berite hvaležna vam bom...................................
17. november 2012
u108558
u108558
nextttt
17. november 2012
No bil je 3.november in dodala sem nekega jana (jan).In pogledala sem njegov profil in imel je čudovito slikco na profilni.Seveda sem mu jo lajkala! in potem sem videla da je že u razmirju....čez nekaj dni pa sem mu lajkala eno pesem ka je objavu.In me je kliknu omg začutila sem metuljćke u trebuhu potem sva se pogovarjala in lajkala sem mu seveda še da me oceni 1-10.Ocenil me je 1-10--10 rekla sem "iii hvala in enakoo" ...moral je iti.js tudi in ponoči nisem mogla spati ker sem mislila samo najn... . zjutraj sem ustala odhitela na fb in videla da ga še ni gor....no minilo je 1 teden in bil je 10. november.rekel me je če mu dam cifro in sem.potem sem morala dol s fb-ja ker sem šla h prijatelci prespati. prišla je h meni da se zrihtava
JAZ:

AJŠA:

..........
17. november 2012
ajša:

17. november 2012
u108558
u108558
nexttt dej dalše nexte plissss
17. november 2012
next
21. november 2012
res mi je žau da nisem pisala zdele bom
04. december 2012
šle sva do skejt parka in se zsedle na klopco.Omg,sem rekla,videla sem ga da skejta.Potem sem prišla do njega,ga objela in rekla žiujo.Nasmehnil se je in smo se pogovarjali...ajša je morala domov,ker imajo ubiske,seveda je h njej prišla babi.Medva sva se kar potopila u pogovor...hahaah babi me je liv+cala naj pridem domov,ker bomo jedli.
šla sem domov in pojedli smo pico.Potem me je klicala ajša,da je izvedela da bojo 1D u novi gorici na bevkovem trgu
nadaljujem ju3
04. december 2012
u108558
u108558
nexttttttt
05. december 2012
OBVESTILO!!!!
dajem opravičilo za 5 dni ker gremo s razedom na počitnice snučat
hvala + lep pozdrav! vaša janna <33
05. december 2012
SMUČAT***
05. december 2012