Forum
u98123
u98123
Na tej strani bom napisala zgodbico.
Pisala bom o tem kako se je zgodilo pri nas ko sem izvedelada bom dobila bratca.(takrat še nisem vedela da ga bom dobila)
za začetek rabim 5 nextov

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. avgust 2012
next zame
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
u98123
u98123
še 3 če ne pridejo hitro pa začnem
19. avgust 2012
u98123
u98123
ok
26. avgust 2012
u98123
u98123
bila sem stara 4 leta
26. avgust 2012
u98123
u98123
aja v resnični zgodbi bojo nastopali mama oče jaz brat na sredini babica in dedek
(slike bodo izmišljene)
26. avgust 2012
u98123
u98123
žal nemorem dat slik
26. avgust 2012
u98123
u98123
no bom kr začela
26. avgust 2012
u98123
u98123
Zjutraj sem se ustala in šla na kavč.Mama in oče sta mi povedala da bom dobila bratca ali sestrico.Najprej sem bla nekaj mesecev, vesela zjutraj sem se ustala in poslušala trebuh da bi kaj slišala.
Komaj sem čakala da se bo rodil.Tako so tekli dnevi, meseci.
Napočil je dan poroda bili smo v hiši.Ven sem se šla igrat.Potem smo pojedli in šli počivat.Ob kakšni 17.00 sem šla gledat NMK(naša mala klinika).Mamo je začel bolet trebuh.Oče je takoj pripravil avto in takoj smo šli v bolnišnico v Izolo.Med potjo sem jokala kot dež bilo me je strah da se ji ne kaj zgodi!!!!!
26. avgust 2012
u98123
u98123
nadeljujem ko bo 10 nextov
26. avgust 2012
nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt
22. september 2012
u101440
u101440
next
23. september 2012
u98123
u98123
ok
23. september 2012
u98123
u98123
še 8
23. september 2012
joj...klara dej malo pohiti!!!!!
23. september 2012
ej preberi kolko nextov sm ti dala bo menda še več ku 8
23. september 2012
next
25. september 2012
u98123
u98123
ok
Naslednji dan sem dobila bratca ime mu je danej.
Bila sem zelo vesela.Pestvala sem ga mu daja za jest in vse je bilo zalo lepo.
Čez nekaj mesecev je danej izgovoril svojo prvo besedo- bapa.
Bila sem malo ljubosumna ker so starši samo njega OBČUDOVALI ko pa je rekel klara sem bila zelo vesela.
Z njim sem se igrala in vse sem naredila zanj samo da bi se smejal.
25. september 2012
u98123
u98123
seveda je to resnična zgodba in bo enkrat konec pa tudi hmalu jo bo konec čeprav sem zzzeeeelllooo malo napisala.

to je bilo pred 6 leti in zato se ne spomnem veliko
25. september 2012
u89113
u89113
nexttttttttttttttt
tud jaz sem dobila sestrico!
samo to je blo pre 1,5 let
25. september 2012
next
15. oktober 2012
next
18. oktober 2012
u98123
u98123
Tako sva preživela dneve.No kakošno uro dve.Saj je večinoma spal.Napočil je dan ko je šel lahko na zrak.Prvič je šel ven.Šli smo na igrišče.Tam se je guncal.NAJLEPŠI DNEVI MOJEGA OTROŠTVA(do 10 let).Čez nekaj let je šel v vrtec.Jaz pa v šolo.Spet sem bila ljubosumna ker se jen on igral jaz pa tiste male naloge(zame so bila vvvveelllllllllikke).in tako so tekl leta.PA JE PRIŠEL MOJ PRVI DOPUST Z ŠOLO.Danej je jokal ker me ni bilo doma.
19. oktober 2012
u98123
u98123
kmalu bo konec
19. oktober 2012
kaj?????ma ne...drgač pa itak da nexttttttt
19. oktober 2012
u98123
u98123
ja sori enkrat se resničnost konča
21. oktober 2012
u89113
u89113
next
21. oktober 2012
next
28. oktober 2012
u98123
u98123
Ko sem prišla nazaj sem se veselila da ga spet vidim.
KONEC
10. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg