Forum
Vem da je že veliko zgodb a jaz sem se odločla napisat še eno. Upam, da vam bo všeč in da vas bo čim več bralo.
Obnova: Zgodba govori o punci Amy, ki živi v 7 članski družini. Njena družina se z letalom odpravi na izlet v Pariz tečas ko je Amy pri najboljši prijateljici Sarah. Ko naenkrat zazvoni telefon in Amy izve strašno novico, da je letalo strmoglavilo. Od njene družine je preživela samo njena mama, ki je v bolnišnici v zelo slabem stanju. Njena mam jo prosi naj odklopi naprave. Amy s težkim srcem to naredi in od tistega dneva povsod vidi mrtve ljudi. Ker je vsa obupana in neve kaj se dogaja hoče narediti samomor.Več izvete če boste brali zgodbo
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
>>Amy pohiti nam se mudi na leta in Sarah te že čaka pred vrati<< se mi je mama zadrla iz predsobe.S torbo sem ohitela do do vrat >>Hey sarah si pripravljena na žuuur!?!<< še preden mi je lahko ogovorila jo je mama prekinila >> Da ne boš delala problemov in ko se vrnemo iz Pariza dobiš psa tako kot sem ti obljubila ampak samo če boš pridna<< poljubila me je na lica in se odpravila v avto. Pomahala sem jim v slovo. Ker je Sarah komaj tri ulice stran sva se odpravili k njeji peš. Prišle sva do njene hiše in stopile na prag ko je že Sarah iztegnila roko so se vrata na enkrat odpre in pred njimi je stal njen brat Jack. >>Hey Amy veš Sarah ima zelo razmetano sobo tak da boš morala spat v moji sobi<< je ves zardel rekel Jack >> Pusti jo že enkrat na miru a moraš ljubezen do nje tako pokazat drugič ji še zapoj podoknico pod njenim oknom!!<< je vsa razkurjena dejala njegova preljuba sestrica. >> HAHAHAHHAHAH mene nebi motilo<< sem se oglasila. Po pravici je tudi meni Jack všeč a nikoli mu ne morem tega povedati ker je vedno z mano Sarah. Ker imajo pri njej doma bazen sva se odpravili plavat kmalu se nama je pridružil Jack in morem rečit da je bil prav luškan v tistih kopalkah.Nankrat mi zazvoni telefon počasi in leno se odpravim oglasiti.>> Dober dan sem dobil Amy Coleman<< se je iz druge strani zaslišal globog glas. >> ja<< sem hihitajoče odvrnila zraven pa sem pokala čudne frise, da bi nasmejala Sarah in Jacka.>>Mlada dama lahko se režite kolikor hočete ampak ko vam bom povedal tole novico vam ne bo več hecno<< na enkrat sem utihnila in v srcu mi je bilo tesno čeprav nisem vedela kaj mi bo povedal.>> Danes je letalo strmoglavilo in tvoje sestre ter oče so mrtvi. Tvoja mam je s hudimi poškodbami v boljnišnici lahko jo obiščeš na now street 25 res zelo mi je žal zaradi družine<< Telefon mi je padel iz rok v očeh so se mi začele nabirati sovze Sarah in Jack sta prihitela do mene >>Amy kaj je narobe<< z hlipavim glasom sem spregovorila>> moja...družina je...je..je..mrtva samo mama je še živa....morata me odpeljati v bolnico. Vsa šokirana sta se spogledala.Hitro smo se oblekli Jack me je odpeljav do boljnice in me tam pust. Vsa objokana sem poiskala mamino sobo in ko sem prišla do sobe in pogledala v njo me je zgrozilo. Moj prvi stavek je bil ko sem videla mamo>> MAMI NE NAREDI TEGA!!<<
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jaz in Sarah:

Jack:

moja družina:
sestre:

ati in mami:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vem kaj si mislite beda najbolj bedna zgodba kar sem jih kdaj brala. Kot vidite ne pišem ravno najboljših zgodb.Če bi pa radi, da še naprej pišem pa rabim vsaj 4 next pa napišite še mnenje po resnici pa ka mislite da se bo naprej zgodil.

boš brala zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2014
next
13. julij 2014
Next
13. julij 2014
next
13. julij 2014
Ƥαωѕ zσηє ღ
Ƥαωѕ zσηє ღ
next
13. julij 2014
V njeni roki sem zagledala nož ki pa se je bližal njenemu vratu. »Mami prosim ne naredi tega,ne moreš me pustiti same« v srcu sem čutila tesnobo. »Amy če nebom naredila tega boš ti morala izključiti naprave« »Prosim mami ne sili me v to« lahko sem slišala kako se mi trese glas. »Amy posluša če ne boš izključila naprav bom še dolgo trpela in po dolgem času trpljenja umrla. Zato te prosim da izključiš naprave« tudi njen glas se je tresel. »Ampak….mami…« srce mi je začelo vedno hitreje in hitreje biti in v očeh sem imela vedno več solz. »Amy prosim te naredi to za mane in vedi da te imam rada« počasi je zapirala oči »Mami prosim ne umri ne morem sama ostati mami« moj glas je bil vedno tišji in tišji. »Amy pojdi doma na podstrešje tam boš našla skrinjo kjer imaš dosti prihrankov. Lahko se boš preživljala in vem da boš dobro skrbela za hišo. Rada te mam in vedno te bom imela. In vedi to, da bom vedno v tvojem srcu« počasi je zaprla oči in zadnja solza ji je spolzela po licu. Vsa objokana sem stopila do stikala in izključila naprave. Stekla sem iz sobe ter tekla in tekla dokler nisem prišla do hiše. Ko sem vstopila v njo in prižgala sem imela občutek,da ni vse bilo na istem mestu kot nazadnje in slika moje družine je bila razbita. V srcu me je še vedno stiskalo in preveč spominov je v tej hiši da bi lahko še dolgo ostala. Odšla sem na podstrešje in se bližala skrinji ko zaslišim težke korake in škripanje stopnic tako kot,da nekdo prihaja na podstrešje »bum,bum« in še enkrat »bum,bum« in spet in spet sem slišala. Ko sem se uzrla za sabo so se vrata počasi začela odpirati zraven se je pa slišal škripajočih starih vrat. Postalo me je tako strah,kri se mi je pognala po žilah ko sem med vrati zagledala…

Next?
Mnenja?
Je vredu?

za nadaljevanje potrebujem vsaj 7 nextov
14. julij 2014
Next
14. julij 2014
Ful dobra zgodbaa
14. julij 2014
hvala
14. julij 2014
Next
14. julij 2014
u24273
u24273
Neeeeext (:
14. julij 2014
Ƥαωѕ zσηє ღ
Ƥαωѕ zσηє ღ
žalostno, ma zlo zlo zlo fajn zgodba..next
15. julij 2014
še 3 nexte
15. julij 2014
u166004
u166004
Next
16. julij 2014
next next
19. julij 2014
next bo naslednji teden v nedeljo kr gremo dans na polsko in nas ni do sobote zvečer
20. julij 2014
next
15. september 2014
next
nekšt
15. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg