Forum
To bo zgodba o Parizanih, najprej bi 3, ki bi se prijavili v temo, potem pa začnem.
13. april 2016
Next
16. april 2016
bom kar začel:

Bila je noč, gledal sem zvezde, ko sem zaslišal brnenje, bilo mi je znano, a v pol snu sem mislil, da sanjam, pa žal nisem. Bombe so padale in gledal sem tovariše umirati, razneslo je bunker z orožjem, razneslo je smodnik, nekaj vojakov je umrlo v plamenih, hotel sem pomagati, a bil sem nemočen, kako kruto je življenje, sem pomislil, takrat sem se odločil, da se bom maščeval Nemcem za vsako ceno, še plačali bodo...
spet Next, pač skoz tko
16. april 2016
Next
16. april 2016
Bila je noč, ko sem začel premišljevati o svojem načrtu, a kaj bi jim sploh lahko naredil, saj nimamo letal, ne dobrega orožja, naša država pa je kapitulirala. Naslednji dan je potekal kar umirjeno, nič napadov z nobene strani, oddaljil sem se od tabora, da bi si zbistril misli in razmišljal o napadu. Hodil sem nekaj ur in prišel na hrib nad gozdom v katerem smo se skrivali, videl sem naš dim, a potem še enega, okoli 10 km stran od nas, pa ne, da so Nemci v našem gozdu...
17. april 2016
Next
17. april 2016
Tekel sem po hribu navzdol, kot, da bi imel krila, pritekel sem v tabor in kričal, da so Nemci v gozdu, tovariši so pograbili svoje orožje, SMRT FAŠIZMU, SVOBODA NARODU smo zavpili in se odpravili proti dimu. Ko smo prišli bližje smo videli plapolati nacistične zastave, to skrajno nagnusno zlo, zaradi katerega umirajo nedolžni ljudje. Potuhnili smo se in se dogovorili, da bomo...
17. april 2016
Next
18. april 2016
Poseksali Nemce, ko zaspijo je rekel naš gejevski in hipijevski tovoariš, a ignorirali smo ga, nabili smo puške in čakali na noč, ki je tudi prišla. Počasi smo obkolili njihov tabor in stekli proti njim, a bilo jih je preveč, ogromno tovarišev so ubili, nekaj so jih zajeli, le jaz sem uspel pobegniti, a nisem se smel vrniti v tabor, saj so zdaj vedeli, da smo v istem gozdu. Tekel sem in tekel, a nisem vedel, kam grem, bila je noč, tako črna, kot še nikoli, naposled se mi je stemnilo pred očmi, malo pred tem pa sem slišal glasen pok...
18. april 2016
Next
18. april 2016
Zbudil sem se na vlaku, pogledal sem skozi majhno režo na steni, gledal sem neznano pokrajino, potem pa sem videl neko mesto, čisto uničeno, vse stavbe so bile uničene, ulice pa prazne, pozornost sem preusmeril na napise... Sedaj vem, kje sem, na Poljskem in peljejo me v taborišče, kjer me čaka gotova smrt, ki jo bom na koncu še hotel, da me odreši muk...
18. april 2016
Next
19. april 2016
Potem sem padel iz vlaka in umrl, da končam zgodbo, saj ta bebec, ki piše, izgublja zanimanje
19. april 2016
ok
19. april 2016
u193344
u193344
Next
11. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg