Forum
Hej! Odločla sem se da bom napisala to, ker sem že velikokrat pisala zgodbice (ne tukaj) in so veliko komu všeč. (: Tako da mi povejte ali naj nadaljujem/ne, zelo bom vesela mnenja, kritik, predlogov... (;
_______________________________________________________________________________-
Bil je lep sončen julijski dan. Z Lino sva ležali na travniku sredi jase. Rekli sva, da je to najina jasa ker sva ponavadi samo midve tam in zgleda kot da nihšče ne ve za njo. Takooo lepo se vidi celo mesto in zvečer je sončni zahod za gorami nekaj najlepšega v mojem življenju. Kar zajokala bi. >>Nina?<< tišino prekine Lina, ki je že od mojega 4. leta najboljša prijateljica. >>Ja?<< >>No, a veš ko je bla zadnjič tista zabava pri Tilenu?<< >>Mhm?<< >>Pač enga ful dobrega fanta sem spoznala<< reče vsa nasmejana. >>OMGGG, Lina, a ga poznam?<< >>Ne vem, ne hodi na našo šolo...<< Z Lino sva 2. letnik gimnazije, a jo sovražim. Mislim, učitelje, sošolci so vredu, čeprav vsi kadijo... Samo midve z Lino ne... no jaz sem pred tremi leti kadila, a še sama ne vem zakaj... Vedno sem in vedno bom mislila, da najstniki kadijo samo zato, da bi se metali ven, ne pa zaradi tega ker so zasvojeni... HALO?! >>A mi ga boš danes predstavila ker ima Nastja zabavo?<< Sem vprašala, in strinjala se je... Zmenili sva se, da bo prišla prej k meni da se bova skupaj uredili.
Ok to je zaenkrat vse. Next? (:
26. oktober 2012
Mmen je usec zacetek kr next
27. oktober 2012
Okej, hvala (:
K meni je prišla ob sedmih. Odšli sva v mojo garderobo in iskali oblačila. Poslušali sva glasbo od skupine Cold Play. Smejali sva se, peli itd... Končno sva našli primerna oblačila in se naličili.
Moja obleka - Caro
Linina obleka - Bea

Pogledli sva se v ogledalo. >>Vav.<< sva rekli v en glas. Nisva se mogli nagledati. Tokrat sva bili res lepi. >>Nina, prvič u živlenju mislim da si lepa.<< Grdo sem jo pogledala. >>Saj ne, šala haha<< Seveda sem vedela da je šala ker se neprestano žaliva. Popravila sem si svoje zlate lase, ki so bili rahlo skodrani za ramena. Zdaj pa k naslednji točki. Pobeg. Ja, starša sta učitelja in mi ne pustita hodit na zabave, bog ve zakaj. Sobo imam v prvem nadstropju, starša pa v drugem, zato lahko grem kar čez balkon. Vrata ponavadi zaklenem, da starša ne prideta notri. Seveda me nikoli ne motita, še najmanj takrat, ko katera spi pri meni. Ugasnili sva luči in po tiho odšli odprli balkonska vrata. Na srečo se ni preveč slišalo. Najprej sem jaz skočila čez ograjo, nato pa še Lina. In bili sva svobodni! Do Nastjine hiše sva odšli peš, saj je trajalo le kakšnih 5 minut. Medtem je Lina poklicala svojo mamo da se odpravljava spat, saj ji je rekla, da bo spala pri meni.
Glasba se je slišala že kar nekaj metrov od njene hiše. Odprli sva vrtna vrata in potem sem ga zagledala...
Next? (:
Vesela bom predlogov, komentarjev, kritik...
27. oktober 2012
neeeeeeext
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
Hvala vam :***
Videla sm mojo simpatijo Toma. Že dve leti sem zatreskana vanj. Bila sva zelo dobra prijatelja samo, da se on ni zavedal da bi jaz za njegov objem naredila vse. No, priznam, včasih je napeljal na tisto temo...
Ko me je videl, je hitro nekaj rekel svojemu prijatelju Anžetu in potem prišel k meni

T - Tom ; N - Nina
T - Lej jooooo
N - Hej hoj
T - Kako to da si prišla? So ti tastari končno dovolili malo svobode?
N - Ne, ubistvu ne... Pobegnala sem tako kot ponavadi
T - Haha stara ti si legenda *in mi je dal tisti fantovski pozdrav*
N - Hehe... *In potem sem se zagledla v tiste njegove modre oči... Bile so... Ne da se opisat... Kar topila sem se ko sem jih gledala, in ko so one gledale mene...*
T - Ja... Oh, nimaš še pijače, pridi zraven mene

In odšla sem zraven njega, ko sem zagledala da Line ni več. Mislila sem si pa že je zraven njenega fanta...
Šla sva do nekakšnega vrtnega bara in tam mi je dal shark vodko... Pila sva in se smejala drug drugemu, govorila o Pink Floydih, Led Zeppelinih itd, saj so bili takšni bandi najini najljubši. Tom tudi zna igrat kitaro - bass, električno in akustično, jaz pa piano, vse te kitare in tolkala. Enkrat sva že naredila nekakšen band ampak ni bil ravno uspešen...
Povabil me je na plesišče kjer se je kar naenkrat zavrtela pesem ''Life will be better in spring''. Nasmehnil se mi je in me objel okoli pasu, jaz pa njega okoli vratu. Gledala sva se v oči in se smejala. Zagotovo je mislil da do njega ne čutim nič več kot najboljšega prijateljstva.
Ure so minevale in počasi sva se odločila, da bova odšla domov. Njegovega prijatelja Anžeta nikjer ni bilo, zato sva se poslovila pri vrtni ograji.
>>Nina, nekaj te moram vprašati...<< In ravno ko se želela reči ja mi je zazvonil telefon, in na njem je pisala ''NEZNANA ŠTEVILKA''. >>Ja...?<< Sem se prestrašeno javila, ko mi je telefon padel iz roke in sem stala kot obledenela.
Next? (:
Vesela bom kritik, predlogov, mnenj...
28. oktober 2012
Next zakon
28. oktober 2012
ok potrebujem še usaj 2 nexta
28. oktober 2012
next
11. november 2012
next
31. december 2012
u122380
u122380
next zakon......
17. februar 2013
u135571
u135571
že pred 7 meseci si začela pa komej 2 nexta...
drgač pa zakon in probi nextat!
23. maj 2013
Next
19. julij 2013
plis next
zakaj si nehala lih takrat ku je najbol napet?
plis next
n
ne
nex
next
nex
ne
n
01. avgust 2013
u142752
u142752
next next next next next next next next dej no ful je napet next next next next next next next next next next next next next next next next
07. avgust 2013
next
10. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg