Forum
heii, tukaj bom napisala nadaljevanje moje zgodbe Ko je prišel Damen: https://www.igre123.com/forum/tema/ko-je-prisel-damen/16346/1
upam, da bo tut ta del tako uspešen, kot je bil prejšnji.
osebe:
jaz- Alice:

Damen:

druge bom dala sproti...

"Alice, kaj se je zgodilo?" je prestrašeno vprašal Damen, ko me je zagledal.
"Damen, boli." sem šepnila in ga gledala z solznimi očmi...

1. poglavje

nekdo me je zbodel z lesenim kolom. bilo je grozno, nisem si predstavljala, da bom še kdaj morala trpeti takšne muke.
"vse bo v redu." mi je šepetal Damen, ko me je nosil v naročju skozi gozd. potem pa...potem pa je vse postalo temno, omedlela sem, morda umrla, nisem mogla vedeti, kaj se zgodi z vampirjem, vedela sem le, da je grozno.
-Damen-
"kaj se je zgodilo?" sem se spraševal, ko sem skozi gozd nosil svojo nezavestno dekle, ljubezen mojega življenja.
ko sem jo zagledal stati na jasi vso okrvavljeno, komaj je še stala, se mi je trgalo srce. vse bi dal, da bi jaz stal na njenem mestu, a tega nisem mogel storiti, zato bom sedaj naredil vse, da jo rešim...vse le, da ne bi umrla, za zmeraj izginila iz mojega življenja...
next?
25. julij 2011
next
25. julij 2011
u52465
u52465
next
25. julij 2011
u29507
u29507
next
25. julij 2011
u51714
u51714
nextttt
25. julij 2011
u50067
u50067
next
25. julij 2011
u54181
u54181
next
25. julij 2011
neeext
25. julij 2011
next
26. julij 2011
u52465
u52465
next
27. julij 2011
u50067
u50067
next
27. julij 2011
"Alice, zbudi se." sem ji šepetal na uho in jo trepljal po ramenih, že ko sem se je le dotaknil se mi je zdelo, da jo bom zlomil, da se bo razletela na miljone koščkov.
"nehaj no, to ne more biti res." sem govoril in jo še kar poslušal zbuditi. "lahko pomagam?" me je presenetil znan glas. obrnil sem se in pred sabo zagledal rjavolasko, modrih oči- Nino, mojo sestro, ki pa je tudi vampirka.
"no, to je torej dekle, ki si ji izdal našo skrivnost." se je nasmehnil in počepnila ob Alice. "Nina, sedaj ni časa za hec, rešiti jo morava." sem dejal razburjen, saj se je ves čas šalila, ne glede na to ali je bil pravi čas za to.
spregledala je mojo pritožbo in se sklonila nad Alice. nenadoma je hitro prijela kol, ki je še zmeraj tičal v njenem trebuhu, in ga s hitro potezo potegnila ven.
"kaj počneš?!" sem vzkliknil in jo zgrabil za roko. "samo to moraš narediti." mi je rekla in še dodala:"moral bi se mi zahvaliti."
potem pa je Alice odprla oči. "hvala bogu, živa si!" sem šepnil in jo objel. "Damen, kaj se je zgodilo?" je slabotno zašepetala. "ne vem, ti mi povej." sem rekel in jo spustil iz objema.

-Alice-
živa sem, ne morem verjeti, da sem živa. spet sem pri Damenu in spet se počutim dobro.
"kdo je to?!" sem jezno vzkliknila, ko sem zagledala dekle in njeno roko, ki je držala Damena za ramo. ta dotik je takoj vzbudil ljubusumje. bila je vampirka z živo modrimi očmi in rjavimi lasmi. najraje bi skočila nanjo in jo prebutala.
"jaz? jaz sem Nina." se je zasmejala. ničesar nisem rekla, le gledala sem vanjo. "Damenova sestra." je še dodala. odahnila sem si, Damen se ni zaljubil v drugo. "namesto, da bi me tako grdo gledala bi se mi lahko zahavalila, rešila sem te." je dejala, Damen pa se je le zasmejal.
le s težkim srcem sem rekla:"hvala."
ne da bi se poslovila od naju je kar izginila- no ni ravno izginila, le hitra je tako, da jo komaj vidiš, celo jaz pa sem vampirka.
"no, si bila kar ljubusumna, kaj?" se je zasmejal Damen in me objel okoli pasu. "emm...ne..." sem zamrmrala.
"nikoli te ne bi zamenjal za katerokoli dekle, ti si tista, ki bo zmeraj v mojem srcu." se je zasmejal in me poljubil. zdelo se mi je kot, da sem čakala samo na to, na njegov poljub, samo to mi je lahko pomagalo, da sem se počutila dokončno živo.
"kdo ti je naredil to?" je nenadoma vprašal Damen...
next?
27. julij 2011
nina:

27. julij 2011
next
27. julij 2011
u29507
u29507
next
27. julij 2011
neeeext
27. julij 2011
u52465
u52465
nextt
27. julij 2011
u50067
u50067
next
28. julij 2011
u51714
u51714
next
28. julij 2011
u54181
u54181
next
28. julij 2011
u50067
u50067
next
30. julij 2011
next
31. julij 2011
u50067
u50067
next
01. avgust 2011
u56239
u56239
nextt
02. avgust 2011
u50067
u50067
next
02. avgust 2011
ju3 nextam
02. avgust 2011
next
03. avgust 2011
"ne vem...skoraj ničesar se ne spomnim, no le to, da sem v trebuhu začutila bolečino, nato pa sem te šla iskat." sem mu povedala, v očeh so se mi začele nabirati solze. "ne joči, vse bo v redu, poiskala bova tistega idiota, ki ti je to naredil." je rekel odločno. le pokimala sem in se mu privila v objem.
zadnje čase nimam občutka, da sem vampirka. namreč mogla bi biti močna, ničesar se ne bi smela bati, vse naj bi bilo v najlepšem redu, a je vse prej kot tako. šibka sem, prestrašena še bolj kot pa takrat, ko sem bila človek, počutim se ranljivo. odločena pa sem, da bo tega konec. pa kakorkoli bo potrebno narediti za to.
"pojdiva, prav?" je čez kakšne pol ure ležanja na jasi - ki mi je bila povsem neznana- rekel Damen. "boš lahko šla, te nesem?" je vprašal. že me je hotel zavihteti v naročje, za trenutek sem se skoraj prepustila, a sem se takoj zavedala svoje obljube.
"ne, bom že nekako." sem mu rekla. postal je nekoliko zmeden, ni vedel zakaj mu ne dovolim, da me nese- ponavadi sem v tem uživala.
"je vse v redu?" je prestrašeno vprašal. "saj menda, ne misliš, da sem bil jaz?!" je sedaj že panično vzkliknil.
"kaj?! ne! vem, da nikoli ne bi naredil česa takšnega." sem rekla razburjeno, nisem mogla verjeti, da misli kaj takšnega. "oprosti, malo sem zmeden." je zašepetal. "ne meni oprosti, da sem te zmedla." sem rekla. "a moram postati močnejša, če te ne bi bilo bi umrla." sem zamrmrala.
"ne govori tega." je rekel in me objel okoli boka. "nikoli več." je še zašepetal na uho.
končno sva prišla do avta in se hitro odpeljala do doma.
pred vrati hiše je stala Sydney.
"hej, iskala sem vaju." je rekla z nasmeškom na obrazu. "si v redu Alice? zdiš se mi bleda...ti je slabo?" je začela z vprašanji.
"ne, le utrujena sem." sem zamrmrala, res sem mislila, da se bom še preden bom vstopila zgrudila na tla in zaspala. "se lahko slišiva jutri?" hitro sem jo odslovila. "emm...ja, seveda." je zmedeno rekla in se odpravila proti svojemu avtu.
z Damenom sva hitro vstopila, jaz sem odšla v kopalnico, on pa je ostal v dnevni sobi.
medtem, ko sem se tuširala sem slišala ropotanje v omari, a se nisem ozirala nanj.
ko pa sem vstopila v sobo, so na postelji ležala oblačila, kovčki so stali v kotu, bili so odprti in v njih je bilo zloženih nekaj mojih poletnih oblek, ki jih tukaj nisem potrebovala.
"kaj se dogaja?" sem zmedeno vprašala. "seliva se, tukaj ni varno." je rekel Damen in v kovček zložil še nekaj svojih majic...
next?
03. avgust 2011
nextt
03. avgust 2011
u51714
u51714
next
04. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg