Forum
Začne se kot vsakič pri najbolših prijateljicah,se spoznavajo in se družijo.Tako je bilo tudi pri nama z mojo prijateljico tinkaralit.Zelo sva se zabavali delali domače naloge se učili igrali ko smo bili seveda majhni.Dokler nekega dne ni bil dež in je bilo huda nevihta,takrat sva sli knjej domov ravno med tem neurje tako je pihalo da smo komaj hodili,čez pet minut je bilo še šlapše,bile smo v gozdu drevesa so se lomila in podirala...
NADALJEVALA BOM JUTRI SAMO ČE SI ZASLUŽIM NAJMAN DVA NEXSTA POVEM VAM NE BO VAM ŽAL SAJ BO NASLEDNJIČ SE BOL NAPETO
09. september 2013
u150768
u150768
nekšt?
09. september 2013
z prijateljico tinkaro nisva vedeli kje sva . hodile sva in hodile bile smo čisto zmočene,prezeble ko kar iz nenada prileti strela v drevo začel je goreti padel je še na druga drevesa vse okoli naju je gorelo a bil je le en ishod tekli sva kolikor sva lahko a medtem sva se držali za roke da ja nebi izgubile druga druge a tinkara se je spotaknila zlomila si je gležen poškodba je bila zelo zakomplicirana ni mogla hoditi . dvignila sem jo a nisem je mogla dovgo držati in teči zato mi je rekla kar sama POJDI SE BOM ŽE SAMA ZNAŠLA POHITI DOKLER SE LAHKO NEDOVOLIM TI DA TUDI TI UMREŠ ZATO POJDI ŽE POJDI!!!! in začele sva jokati obe nisem imela izbire zato sem ji dala talisman prijatelstva ki sem ji hotela dati za rojstni dan. v dimu nisve mogle zdržati dovgo komaj sve dihale zato sem talisman ji ovila okoli roke jo zadnjič objela in ji rekla NEBOM TE PZABILA TO SI ZAPOMNI ČE TUDI TE NEBOM VIDELA NIKOLI VEČ BOM VEDNO MISLILA NATE IN NIKOLI SE NEBOM SMEJALO KOT SEM SE STABO MOJE SRCE BO OD ZDAJ TRT KOT KAMEN .Položila sem jo na tla in stekla stran srce me je bolel kot nikoli do slej tekla in tekla sem tako daleč kot so me nesle noge .
11. oktober 2013
nadaljevala bom ko se bom zbrala saj je to zame pravi šok
ker se je to res zgodilo meni
11. oktober 2013
NAXTTT
11. oktober 2013
hvala da me pri tem sspodbujaš
11. oktober 2013
11. oktober 2013
11. oktober 2013
ali nadaljujm
11. oktober 2013
daaaaaaaaaaaa
11. oktober 2013
nexstam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. oktober 2013
u146366
u146366
next!
11. oktober 2013
11. oktober 2013
11. oktober 2013
u28319
u28319
http://www.igre123.com/forum/tema/when-the-dreams-are-over-ft.-harry-styles/62736/ Prosim beri, všeč ti bo;3 Oprosti zaradi oglaševanja;$
11. oktober 2013
no tekla sem daleč daleč stran da me nebi ta kraj se bol spominjal na ta dogodek.
stekla sem domov mame niti očeta ni bilo doma zato jih nisem mogla prositi za pomoč telefom pa sem nekam založila no končno sem najdla hišni telefon a zmankalo nam je elektrike saj je bilo hudo neurje ,jokala sem in jokalanisem se mogla zbrati in nehai jokati govorila sem si da nisem zanesljiva zakaj sem pustila bff prjatlco na cedilu zakaj to sem si ponavljala celo noč zato nism mogla spat grozo je bilo tako grozno da ni za razložit niti slike ni katero bi dala . rekla pa sem si da bom mami in očeto rekla naj se preselimo daleč daleč stran nekam v drugo držaavo.
11. oktober 2013
grozno
11. oktober 2013
nextam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
no ja obema to ni bilo prav saj zato ni razloga ko sta mi rekla besedo NI RAZLOGA sem popolnoma pobesnela . a potem sem ji vse razložila zakaj in o čem ,mama mi je rekla da še ni slišala nikoli o tem ja a ko je oče rekel ali ji lahko še kako pomagamo sem seveda žalostno otkimala ne ,komaj sem se zadržala da nebi začela jokati .stekla sem po stopnicah navzgor v svojo sobo ,zaklenila sem se .
začela jokati že to da pomislim da sem tinkaro zapustila me zelo prizadene.med tem sta se v kuhinji pogovarjala kako naj me spet osrečita in se spomnita da si zelo na svetu želim lepega rjavega konja zato sta mi ga kupila a ga nisem dobila ,ker sta načrtovala še nekaj a mi nista hotela povedati.zato mi je mama rekla naj pripravim dva kovčka samo mojih stvari in to tavelika vprašala sem kaj pa vidva.rekla mi je draga nič ne skrbi za naju dva sva že zrihtala kupila sva še štiri dodatne velike kovčke. rekla pa mi je še to da gremo na veliko ladjo.vprašala sem kam, na kaj, za kaj, kdaj,čaki mal kva je zdej to no.
11. oktober 2013
nexstam drugič
11. oktober 2013
nexxtttttttttnexttttttttttnextttttt
13. oktober 2013
In ja kovčke sm prpravla rekla sm ej mami dej povej kva je zdej to no odgovori mi joj se še ne udaš joj no tvoje najbolš sanje kar si zelo zelo želiš že od malih nog kva resno omg omg omg aaaaa tko sm bla vesela ej to je nekej najbolšga aaaa
15. oktober 2013
No ko pa mi je rekla da gremo jutr sem žalostno glavo pomolila proti tlom me je vprašala kaj je ali ti ni to všeč otkimala sem ja ampak kaj je potem razlog da nisi vesela veš jutri bi morala imeti karolina rojstni dan . Joj pa saj ni nič narobe ker bo karolina vedno ob tebi .odgovorim ji hvala mama a vseeno ni to isto,ti neveš kako se jas počutim
15. oktober 2013
No končno jutro nisem mogla zaspati kaka muka no.joj mama in oče dta že vse zložila v avto,vov kje so moje obleke čisto sem pozabila da sem vse dala v kovček še čevljev nism mela anbene joj ka nej pa zdej ?mama mi reče skoči v avto in se preobleči v najlepše obleke.vov nism prčkvala tega no pa se bom oblekla sm to :
15. oktober 2013
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
15. oktober 2013
Zaenkrat še nism najdla obleke ki sem jo nosila
15. oktober 2013
Joj to ni prov
15. oktober 2013
no ta je prava
15. oktober 2013
joj komaj sm se v avtu preoblekla omg ,ka nej pa zej obujem mama mi da petke omg omg prašam jo ej a si slučajn se zmotila ne nism to so zate https://static.igre123.com/slike/110326-214961/petke-4.jpg joj obula sm si jih res nism mogla vrjet svojim očem
15. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg