Forum
Hej najprej bi se vam rada predstavila: Sem Michelle in stara sem 15 let.Živim v Londonu z Bratom Tobijem,ki je star 10 let in očetom Richardom,ki je star 37 let.Mami mi je umrla,ko sem imela komaj 7 let.Zeloo jo pogrešam

Jst

To je Toby(tu gor je star 6 let)

Moj oče.

Imam tudi bff Almo :[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTN7ADPP_Tpjkul7VXr4RCkmspBNRFujO_Ea67CQXC2ZpktnztCaJXNJfPpfw[/img]
Prijateljici sva že od 1 razreda.Skupaj sva odšle tudi v gimnazijo v London.Prebudi me očetov glas:Michelle pridi v šolo moraš.Prebudila sem se iz lepih sanj in se oblekla,uredila sem se in pojedla kosmiče.Oče me je odšeljal do gimnazije.Pred šolo me je čakala Alma,ki mi je povedala,da je prišel novi fant.Učiteljica nam je predstavila Louisa:

Bil je full kjut in perfect *___* Usedel se je zraven mene in me vprašal če mu po pouku razkažem London saj je on iz New Yorka,rekla sem DA.Konec pouka!2 uri z lepotcem ni kar tako.Bil je navdušen nad London,na koncu sva odšla na sprehod v park.Usedla sva se na klop in jedla vsak svoj vanilijev sladoled.Pogovor j-jaz l-louis
L-Hvala,da si si vzela čas zame
J-Malenkost pa še kdaj hehe
L-Zelo si čedna
J-oh(zardim) hvala enako
L-Hehe ne rabiš zardevat hvala.Si samska?
J-Da,zaljubljena
L-o u koga pa?če smem izvedet?
J-am no am..VATE :$
L- Enako
Poljubil me je in me vprašal če bi bila njegova punca.Rekla sem da,in bila zelo vesela..Next? To je moja prva zgodbica upam da boste bral

Prva zgodbica,ali je dobra?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. september 2012
u103087
u103087
next please 4me
22. september 2012
Hvala Emma Potter evo next sam zate :*
------------------------------------2.Del-------------------------------------------------------------------
Hodila sva proti domu,ko nenadoma Louis zavije v neko slepo ulico.Hodiva po cesti in mi pokaže na vrata.Stala sva pred motelom.Odšla sva not in se ljubila celo noč.Zjutraj sva se poslovila in jaz sem odšla domov.Bila je sobota,zato sem gledala TV in si pisala SMS-e z Louisom.Moj telefon:

Ob 15:30 sme z Almo odšla v šhoping in si kupila te allstarke:

Ob 17:34 sem prišla domov in pojedla jabolko.Oče je bil v službi do 18:00 Toby pa je biu pri prijatelju Andrewu.Odšla sem na fb,kjer pa ni bilo kaj pametnega.Gledala sem South Park,ko je nekdo pozvonil.Pogledala sem ven in videla zelo nasmejano Almo.pogovor j-jaz a-alma
A-Michelle!Čez en teden so počitnice!
J-Ja vem
A-Ne to,mi2 greva v Los Angeles!
J-A res?
A-Daaa
Bila sme vesela,saj bom končno videla Los Angeles.Upam,da bo Louis hotel idi zraven mene in Alme.Poklicala sme Louisa ampak je imel zasedeno številko.Zato sem odšla k njemu domov.Ko sem stopila v njegovo sobo,pa sem videla nagega Louisa in na njem je bila neka punca...next?Emma sry za kratek next sam grem ven na sprehod nextam čez urico ali 2
22. september 2012
u103087
u103087
ja hvala sen
22. september 2012
slišala sem še Louisov glas:Michelle počakaj!A jaz se nisem ozirala.Letela sem domov in se zjokala na postelji.Odločila sem se,da nikol več nebom tako slepo zaupala fantu,ki me že prvi dan vpraša če bi bila njegova punca.Teden je minil hitro,razen ure Matematike,ko sem morala sedeti zraven Louisa.Bil je zadnji dan šole in nato 2 meseca počitnic.Z Almo sva ravno gledali neko revijo,kjer je pisalo da imajo fantje skupine One Direction 21.7. koncert v New Yorku,ampak mene to ni zanimalo.Jaz spolušam samo Simple plan in Metallico.Za mano se je pojavil Louis.Pogovor j-jaz l-louis
L-Michelle,preden se začnejo počitnice bi ti rad nekaj povedal.
J-Utihni
Obrnila sem se in z Almo sva odšli domov.1.7.pa greva v Los Angeles.Vem oz.čutim,da bom spoznala fanta mojih sanj v Los Angelesu.Doma sem pojedla lazanjo in odšla gledat TV.Ker ni bilo kaj pametnega sem se oblekla v

in odšla tekat v park.Odšla sem še v bar na koktajl in nato domov.Stuširala sem se in odšla na fb.Dodal me je Leo Houston.Sprejela sem ga in začela sva pogovor.Zelo sva se zbližala.O njem sem izvedela to.(bo kot opis) Ime mu je Leo Houston.Star je 16 let in živi v Los Angelesu(kar pomeni da se bomo videli).Trenira karate,zraven pa še igra nogomet,plava in smuča.Ima sestro Nino,ki je stara 18 let.Je zelo nasmejan in zeloooo lep.To je on:

Full je kjut *___* Samski je in zelo zaljubljen v eno punco.Oh upam da sem to jaz..next?
22. september 2012
u126990
u126990
next
30. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg