Forum
ZGODBA JE IZMIŠLJENA. :33 Have a nice night. :Đ
"Teči!" sem zavpila in se tudi sama pognala v tek. Tekla sem in tekla. Na trenutke sem upočasnila, da bi videla kje je John. John je moj brat. In zdaj kje je? Ne vidim ga... Zaustavila sem se in pogledovala nazaj. A o njemu ni sluha ne duha. Izpustila sem tisto vrečko v katerem je bil senvič in stekla nazaj. Skrila sem se za drevo, da me nebi lastnih trgovine opazil. Ampak dobro sem videla da je imel mojega brata. Imel je tudi telefon v roki, verjetno je klical policijo. Kmalu je prišla. "Kje je dekle ?" je vprašal eden od mož v modrem. Preden je John kaj odgovoril sem skočila izza drevesa. "Tu sem. Če me hočete me ujemite." sem rekla in se pognala spet v tek. Tekla sem in tekla. In videla sem 2 policista na motorju in okoli 6 policistov ki so tekli. Ampak imela sem srečo. Niso me ujeli, saj niso bili kondicijsko pripravljeni. Kmalu so odnehali in jaz sem odšla domov. Če bi tisti luknji lahko rekla dom. Z bratom sva sirote. Že od rojstva. Sva dvojčka. Rada se imava in razumeva se. In lahko se pohvalim da sem celo uro starejša od njega. Oba sva stara 17 let. In že od 5 leta naju lovi socialna in policija. Če želiva jesti morava krasti. Imam črne kodraste lase ki mi segajo malo višje nad ramena. Imam modre oči, ki iztopajo in moj brat pravi da bi vsak najraje utonil v njih. On pa ima kratke črne lase ki so tudi kodrasti. Ima pa rjave oči. Kostanjeve rjave. Zavidala sem mu jih. Zdaj pa nazaj k zgodbi. Torej vzela sem nahrbtnik in noter stlačila najine oblačila. Ki jih ni bilo veliko. Vsak je imel le po 2 majici in še te so bile raztrgane. In vsak je imel le po ene hlače ... (ne da se mi še ostalga naštevat.) In stekla do policije. "Predam se. In hočem da me odpeljete k bratu." sem rekla in se dala vkleniti. Odpeljali so me v nekakšno sobo kjer so spraševali osumljence. "Kaj je z vama ? Zakaj kradeta ?" je vprašal policist. "Naj jaz govorim. Midva sva zdrava kot dren. Torej ni nič z nama. In kradeva samo zato da bi se nahranila." sem rekla in se nasmehnila. "Meni ne bi šlo na smeh. Zato ker si zelo jezikava za svoja leta in .. Vesta v sirotišnici bi lepo poskrbeli za vaju." je spet rekel in me resno pogledal. "Ne." sem zavpila "Ne greva v sirotišnico. Če naju vtaknete tja bova zbežala kot sva zadnjič." sem rekla in se bežno spomnila pobega. "O ne ne. Šla bosta tja in ne bosta pobegnila. Jasno?" je rekel in odšel. "Ni šanse." sem rekla in postala užaljena. "John, potrebno bo ukrepati. Ne mislim v sirotišnico!" sem rekla in ga pogledala. "Daj ustavi se že. Ne mislim biti več na ulici. Rad bi živel karse da lepo. Ne morem se več upirati. Ne morem. V sirotišnici bova imela saj kaj za jesti, toploto in posteljo. In ali ni najbolj važno da sva skupaj ? Ostalo ni važno. " je zaključil se pogled usmeril v tla. "Kakor hočeš." sem rekla in stopila do tistega ogledala (uno ogledalo kjer te lahko vidjo sam ti ne moreš noter videet) "Zmagali ste. Odšla bova v sirotišnico!!!" sem zaklicala in se nazaj vsedla. Pričakovala sem da bo zdaj zdaj vstopila socialna delavka. In res je. Ime ji je bilo Ines. Bila je prijazna.. "Jasmina in John. Prav sta se odločila!" je rekla in se rahlo nasmehila. "Hei nisem se jaz odločila ampak on. Če bi jaz odločala me zdaj ne bi več videli!" sem rekla in kujala mulo.

TO JE BRAt :

Sam domišlite si ga lepšga x''DD
22. december 2011
nextaaj :$
22. december 2011
Ines me je grdo pogledala in se spet zatopila v branje listev. "Tako, sta pripravljena na novo življenje ?" je rekla čez približno 20 minut. "Mhm." sm rekla in se vsedla v avto ki naju je peljal v sirotišnico. Peljali smo se približno 45 minut. Skoraj pred sirotišnico me je začelo zvijati. V trebuhu. Zagotovo zaradi ... te ustanove. sem si mislila. Z Johnom sva vzela nahrbtnik in se odpravila v notranjost. Morala sva iti k gospe Timberkek. Bila je glavna tu. Ampak na srečo je bila prijazna, in dobrosrčna. "Vstopita !" je rekla ko sva potrkala. "No vidva sta tu že drugič. Upam da ne o spet isto kot prejšnič!" je poudarila. "Ne. Tokrat imate srečo. Ne misliva se upirati!" je rekel John in se rahlo nasmehnil. Spremila naju je v sobe. Seveda niso smeli biti fantje in punce mešane. Ko sem prišla v sobo sem stekla v objem Candy. Ona je moja najboljša prijateljica. Spoznali sva se ko sva bila tu nova. "Candy Candy Candy !!!" sem zavpila od veselja in jo še enkrat objela. Nastanila sem se na posteljo zraven nje in ji povedala kaj vse sva z Johnom počela. "Oh samo da si spet tu živa in zdrava. In seveda Johny." je rekla in se igrivo nasmehnila. Naj vam povem vse. Candy je že dolgo zaljubljena v brata ampak se mu to boji povedati. In tako že skriva ljubezen do njega vsaj..... 1 leto že !

To je Candy. "Povej mu že!" sem jo spodbujala še nekaj časa nato pa smo odšli na kosilo. Tam pa sem zagledala najlepšega, najvišjega , najbolj srčkanega fanta. In sedel je z mojim bratom in jedel je z njim ?! OMG tako hud je! sem rekla in se vsedla tako da sem ga zlahka občudovala. Hitro sem pojedla in domislila sem si da bi stopila do Johna. In res sem. Pristopila sem in bila karseda navadna "Živjo fantje. " sem rekla in se nasmehnila. Vsi so me pozdravili saj so me že poznali. "Hei , ali bi potem šli košarko ?" me je vprašal Edie. "Ja, zakaj pa ne. Kot v starih časih!" sem rekla in pomežiknila. "Dobro, zakričite pod oknom ko gremo. " sem še rekla in izginila. Omg. In on me je tako lepo gledal , oči je imel samo zame. Ni odmaknil pogleda od mene. "Candy zaljubila sem se!" sem vriskala v sobi in se zleknila v sobi. "V koga ? " "Ne vem imena ampak ti ga bom pokazala. " sem rekla in zaslišala krike pod oknom. "Pridi na igrišče!" so vzklikali in samo zakričala sem "Jaaa!" in že sem povlekla Candy proti igrišču. "Jaz ne bom igrala!" je rekla Candy in se vsedla na klopco. "Prav." smo rekli. In nato smo zbirali ekipe. Izbrali so mene in njega za kapetana vsak svoje skupinice. "Prav. Izberem mojega novega najboljšega frenda in to je Johni." je rekel. Zenice so se mi razširile ko je to rekel. Najboljši prijatelj ? Dobro se slišii. "Izberem Gašperja." sem rekla in tako se je nadaljevalo. Na koncu smo še določili kdo bo koga pokrival in meni ni ostalo nič drugega kot pa da njega. In tako smo igrali. Prvo smo imeli žogo imeli mi. Vodila sem jo ampak s težavo. Ker me je on oviral. "Dobro igraš , punčka!" je pripomnil in se mi nasmehnil. Ampak morala sem ostati zbrana. "Nisem punčka." sem zasikala in vrgla žogo na koš. In seveda smo vodili.
Nato so oni zadeli koš, nato mi, nato spet mi in nato oni. In zmagali smo. "Kdo je zdaj punčka, fantek?" sem posmehljivo rekla. "Ne izzivaj. To je bila sreča" je rekel in se namrdnil. Bil je tako srčkan. "Candy, to je on. Cel sladkorček, kajne?" pokimala je in spet buljila v Johna. In kar naenkrat sem zavpila Johnu. "John, Candy ti mora nekaj zelo pomembnega povedati!" . Vsi so me čudno pogledali in pustili smo ju same. "Daj, pogumna bodi!" sem ji še zašepetala in stekla za ostalimi. "Hej klapa. Peklensko vroče je, kajne ? Lahko bi se igrali resnica ali izziv." je pripomnil Gašper in strinjali smo se. Postavili smo se v krog in zavrteli flaško. Spraševala sem jaz in Justin je odgovarjal. "Resnica ali izziv?" "Resnica." "Hm.. Kaj naj te vprašam ? "
"Ali si že imel spolne odnose ?" sem vprašala in se zahihitala. "Da." je rekel in zavrtel flaško. Igrali smo se dokler se nista Candy in John vrnila. Z roko v roki in z nasmehi na obrazu. "Ola, ola. Nov parček kaj?" sem malce špikala. Candy je takoj postala rdeča kot kuhan rak. "Ja ugotovila sva da čutiva enako!" je rekel John in jo pred vsemi poljubil. "Nik, kdaj boš pa ti začel osvajati ... ?" je butnil iz sebe in pogledal fanta v katerega sem zatreskana. Zdaj je on zakuhal. "Pa saj... Bom.. Postopoma.. " je zajecljal in se zarzl v daljavo. Kmalu smo odšli nazaj proti sirotišnici. "John. Candy. Lep parček." sem ju izzivala. "Sestrica nehaj!" je igrivo rekel John. "Zakaj že? Všeč mi je. in če že hočeš da neham me ujemi!" sem zavpila in se pognala v tek. "Nik ujemi jo na oni strani!" je rekel John in se pognal za mano, Nik pa tudi. Čeprav ne vem v katero smer je šel. "John, neboš me ujel!" sem zavpila in pospešila. "Te bom pa zato jaz ujel." sem zaslišala glas ki me je trdno držal v objemu. Pogledala sem ga in bil je Nik. "Ti.." sem zašepetala. "Spusti me. " sem rekla glasneje in se upirala. Skoraj bi se iztrgala iz objema, ko me je potegnil zopet k sebi in rekel "Lepotička.. Daj mir." . Skoraj sem se stopila. Rekel mi je lepotička. Ampak ne. Sem si rekla. Ne smem se stopiti. Tedaj sem se spretno iztrgala in se spet pognala v tek. Nik pa za mano. "Vidva se kar lovita. Meni se ne da." je zaklical John. Nik pa me je dohiteval. Kmalu me je dohitel in me prevrnil na tla. "Zdaj mi pa neboš ušla. Zdaj ker sem te ulovil, boš šla z menoj na pijačo." se je nasmehnil in me pobral s tal. "Res moram?" sem se delala nedostopno, čeprav bi najraje skočila v njegov objem. "Ja." je odločno rekel in me prijel za roko. Imel je tako mehko. Njegovi prsti so se prepletali z mojimi.. Ne morem reči da mi ni bilo všeč a nisem hotela da ve, da mi je ušeč. "Pusti me. Lahko sama hodim veš. " sem odrezavo rekla in se ustavila. "Raje te bom držal. Da mi ne spet uideš!" je dodal in me še bolj prijel. Tako je bilo do bara. Tam sva se posedla v kot kjer nisva bila vsem na ogled. "Torej.. " sva bila v zadregi. "Am.. In .... Kako se razumeš z bratom?" sem kar bleknila. "Amm. Uredu.. Hej !" je naglas rekel "Kaj?" "Kako ti je sploh ime ? Ali naj te celo življenje kličem Lepotička ?" nisem se mogla braniti nasmeha. "Jasmina" sem rekla in zardela. "Lepo ime. Zdaj te bom klical Lepotička Jasmina. Prikupno." se je zasmejal. Naročila sva pijače ki sva jih počasi pila. Kmalu naju je sram zapustil in čisto sva se vživela v pogovor. Čas je hitro minil in jaz sem nesramno uživala. Par ur gledati take oči ob katerih se lahko stopiš? Ni kar tako.. Ampak priznam.. Skoraj bi se stopila. "Lepo mi je bilo danes s teboj. Lahko bi kdaj ponovila." sem rekla in ga pogledala. "Zakaj pa ne?" je rekel in se nasmehnil.
Stekla sem k Candy ki je prav tako kot jaz nasmejana. "In kako je šlo z Nikom? Kako sta se imela?" je bruhnilo iz nje. "Če misliš da je bil zmenek, se pošteno motiš. Bila je le pijačka z sladkim prijateljem. In bilo je zabavno, smešno in mučno hkrati. " sem se nasmehnila. "Zakaj pa mučno?" me je začudeno pogledala. "Ja, kaj misliš da je lahko gledati par ur take oči? Najraje bi se stopila!" sem se začela krohotati. Kmalu se mi je pridružila. Skupaj sva se pogovarjali še nekaj časa ko so prišli fantje in naju povabili na igro 'Resnica ali izziv'. Sprejeli sva in skupaj smo se odpravili v njihovo sobo (kjer so oni spali). Z Nikom sva se ves čas nasmihala en drugemu. In bilo je enkratno. Bilo je smešno, zabavno, sploh nisem hotela da se neha. Dajali smo taka vprašanja (ali si pil iz školjke? ITD.) da smo zraven umirali od smeha. In tudi take zmešane izzive (NPR. Poljubi jo/ga na očke) ... In ni mi bilo žal da sem prišla sem. Na koncu ko smo se morali posloviti sem se zahvalila Johnu ker me je spravil sem. Da je bil to moj najljubši dan. Z Candy sva se odpravili v našo sobo , ko mi je ob slovesu Nik v roke potisnil pisemce. Hitro sem ga skrila v stranski žep in se nasmehnila.
Na poti v sobo sva se še presmejali in obrali vse novice dneva. "Pozabila sem kako je , ko se družim s teboj in ostalo klapo. " sem rekla in se nasmehnila. Ko sva prispeli sem se stuširala in z Candy sva skupaj odšli proti sobam. "Saj nisi lačna ne?" sem jo vprašala v negotovosti. Ker namreč jaz ne jem večerje. "Ne ne.. Tudi jaz zdaj ne jem večerje.." je rekla. V sobah sva bili sami in spomnila sem se na pisemce katero mi je dal Nik. Vzela sem ga v roke in prebrala "Jutri ob 16h v baru. Tam kjer včeraj. Se vidiva. With Love Nik. ;D" Podala sem ga Candy. "Oh .. Kako lepo. " je bleknila in spravile sva se spat. Saj veste komu so pripadale moje sanje ? NJEMU seveda!
27. december 2011
Neeext pa obveščaj me ko bo naslednji del *.*
27. december 2011
Oukeej ;Đ Bom obveščala. *_*
27. december 2011
u61571
u61571
neeeeeeeeeexxxttttayyyy fuŁŁŁŁŁŁŁ dobra zgodba kot ona druga skromna&iskrenaDDDD
27. december 2011
Hvala ti Ursyy123 < 33333
27. december 2011
neeext čim preeej ;*
27. december 2011
Hvala za use nexte.. Zdj pa en VELIK next za vas. Mogoče ne bo tako ZELO velik ampak bo VELIK :Đ
Vzela sem si zajtrk in že sem stopala proti mizi. Hotela sem se usesti zraven Johna a je rekel da so mi varčevali mesto zraven Nika. Zardela sem in se posedla zraven .. Lepotca. Sladko me je pogledal nato je nastala tišina. "Kaj ste vsi tako tiho?" sem vprašala. "Prvič. Kaj imaš z Nikom?" me je vprašal Justin. Nisem odgovorila le v tišini sem jedla zajtrk. "Resno te vprašam Nik. Kaj bi naredil, če bi ti mi nebi dovolili biti z Jasmino?" je vprašal John. Nik se je nagajivo nasmehnil in brezskrbno rekel "Ah nič.. Le ugrabil bi jo in odpeljal proč od vas. Tam kjer bi uživala življenje in se imela lahko..." Prekinila sem njegov govor . A ni bilo zanalašč. Zaletelo se mi je in dušila sem se. Ampak res sem bila neumna! Tako zelo prekleto me je zanimalo nadaljevanje .. "Candy ne moreš verjeti. Osmešila sem se pred njim!" sem se potožila Candy in ji nato vse povedala. Začela se je smejati in še mene spravila v dobro voljo. Kmalu je bila toliko ura da sem se pripravila na pijačko z Nikom. Počasi sem odšla proti baru. Ko sem vstopila sem takoj videla da je že tu. Počasi sem odšla do njega... J-Jz N-Nik
J- Heila.
N- Živjo. Prisedi.
J- In kako gre ?
N- Uredu..
J- Rada bi te nekaj vprašala. Žre me od tistega trenutka. Moram izvedeti.
N- Ja, karkoli.
J- Bi ponovil .. Odgovor. Vprašanja ki ti ga je zastavil ...
N- Aja...Ah.. Nič, le ugrabil te in te odpeljal proč od vseh. Kjer bi lahko bila srečna in zadovoljna. In kjer bi se imela... Lepo skupaj.
J- Aha. Lepo. Toda zakaj?
N- Ni očitno ? Ni očitno da si mi ušeč ?
J- Ali je očitno tudi to da si ti meni ?
N- Vedel sem! Vedel!
J- Kaj si vedel ?
N- Vedel sem da si vame zaljubljena.
J- Rekla sem da si mi ušeč. Nisem rekla da sem zaljubljena vate..
N- Ampak če še nisi , se boš še. Ker jaz vate sem.. Če te zanima!
J- Če me zanima?! Seveda me ti bedak.
N- To pomeni da si ....
J- Da sem vate zaljubljena ja! Le hotela sem vedeti če ti čutiš enako do mene..
N- Kaj pa ti je najbolj ušeč na meni?
J- Vse ? To da imaš take oči ob katerih sem se včeraj skoraj stopila.. Postava, nasmeh, višina, stil, VSE! Kaj pa je tebi ušeč na meni ?
N- To da si prijazna, da se znaš borit, da si za hece , to da imaš tako popolne lase, oči, ličnice ki so prav ljubke... VSE!
Prijel me je za roko.
Njegovi prsti so se prepletali z mojimi. Pila sva belo kavo. Smejala sva se, gledal me je tako romantično, objel me je in me pospremil do sobe. Samo objel me je in poljubil na čelo. Spet sem zaspala z mislimi pri njemu. Pač ne morem se mu upreti !
28. december 2011
Neext
28. december 2011
u61571
u61571
neeext
28. december 2011
Nextaaaaam zvečer ker grem k eni prijateljici C: Ampak bom napisala pol DOUG next ;Đ
Enjoy
28. december 2011
OPROSTITE ker včeri nisem nextala. Zato pa dans veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik del. Sam za vas :Đ
Zjutraj me je spet kot vsako jutro zbudila budilka. Ampak nisem godrnjala, vsa vesela sem ustala. In to zato ker mi je rekel da je zaljubljen vame. Dan sem začela vsa vesela. Spletla sem si kito, oblekla poletno oblekico ki mi jo je posodila Candy. Odšla sem na zajtrk. Spet sem sedela zraven Nika. In spet naju je John začel špikati. Z tem vprašanjem je zadel v polno. "Ali zdaj hodita ?" . Raje sem ostala tiho saj nevem če zares hodiva.. "Pravzaprav.. Sem jo hotel vprašati pozneje ampak če ste že začeli.. Jasmina bi hodila z menoj ?" je veselo vprašal Nik. "Amm... JA, seveda, vedno, kaj si čakal, omg!" sem rekla in ga strastno poljubila. Zasmejali smo se in mene je zalila rdečica. Pojedla sem in Nika povabila na sprehod. Šla sva do jase kjer sva se vsedla kar na trato. "Ali... Am... Ali imava zdaj resno zvezo al sam.. Zato da naju ne bojo zafrkavali?" sem nedolžno vprašala in ga resno pogledala v oči. "Zares.. Razen če nočeš." je rekel in pogled usmerim proti tlom. Namesto da bi mu kaj rekla sem ga poljubila.
Žou kratek del..
Ampak useen bolš kot nič ? O_____o
29. december 2011
Neext
30. december 2011

31. december 2011
Kliknite na slikico (:
Nadaljujem ju3.
Ful vm usega dobrega&srečnega&ljubezni u novem letu (;
31. december 2011
Pogovarjala sva se še dolgo - skoraj do zaprtja bara. Spet me je pospremil. Ampak tokrat je bilo zelo drugače, poljubljala sva se, objemala, govorila lepe in nežne besede..
Bilo je skoraj popolno.
Globoko v prsih me je stiskalo. Imela sem občutek.. Občutek da se bo kmalu zgodilo nekaj zelo slabega. Hotela sem potlačiti ta občutek ampak ni šlo. Ampak še vedno sem neizmerno uživala v družbi. "Rad te imam, pikica!" mi je rekel in me stisnil. Poslovila sva se in odšla vsak svojo pot. Jaz sem zavila v kopalnico kjer sem se stuširala in nato odšla v sobe. Tam me je čakala Candy. Bila je neverjetno žalostna. "Kaj je narobe?" sem bila presenečena nad njeno voljo. "Jutri, pridejo posvojit nekoga naše starosti. Torej tebe, mene, Johna, Nika ali nekoga iz druge Johnove družbe.!" Dih mi je zastal. "Ampak... Ne morejo!" sem vzkliknila in obraz zakopala v dlani. Candy me je objela prek ramen. Objem sem vrnila. "Kaj če posvojijo .. Mene ali tebe ? Ali brata ali pa Nika ?" sem še bolj zakopala obraz v dlani. "Samo upamo lahko..." je rekla in šla v svojo posteljo. "Zaspi, jutri bomo videli!" je rekla s tresočim glasom. Vedela sem da je tudi njej hudo. Pokrila sem se z odejo in zahlipala. Nisem si mogla kaj. Zaspala sem čeprav sem potrebovala okoli 4 ure ...
_ _ _ _ _ _ _
"Vstanite!" se je zadrla vzgojiteljica. Nisem mogla vstati ampak sem mogla. "Čez 1 uro bodite pripravljeni! Zberite se v zbornici! Danes nekoga posvojijo!" je še rekla in se odpravila. Umila sem si obraz, zobe, .. Oblekla sem si navadne kratke hlače, majico z obrabljenim napisom. Še sreča da imam Candy. Če ne bi bilo nje ne bi imela kaj obleči !
Razčesala sem si lase in iz njih naredila kito.
Z Candy sva odšli v strahu proti zbornici. Kmalu sta se nama pridružila John in Nik. "Hey!" smo se pozdravili in objeli. Poljubila sem Nika in z kotičkom očesa sem videla da sta se poljubila tudi John in Candy. S strahom v kosteh smo se odpravili proti zbornici. Saj bi bila vesela če bi me posvojili ampak ne zdaj! Zdaj imam popolnega fanta, najboljšo prijateljico in bolj umirjeno življenje. Tukaj je bilo udobno, ničesar nisem pogrešala. Iz mojega globokega razmišljanja me je zbudilo Nikovo trkanje. "Naprej." se je slišal glas. Vstopili smo.
u20311
next!
03. januar 2012
Neext
03. januar 2012
Hvala za nexte čeprou jih ni največ ;P
Vzgojiteljica jo je predstavila "Ta gospa tu je Ana Barker. Ona bo danes nekoga posvojila. " tedaj se je obrnila k Ani. "Torej to sta Jasmina in John. Če ju želite posvojiti, ju morate skupaj. To je pa Nik. In to je Candy." je končala. Ana se nam je nasmehnila in vsakemu podala roko. Ko jo je tudi meni podala sem začutila toplo, občutljivo roko ki je bila nam prijazna in je nudila ljubezen, tolažbo in kar je najpomembnejše - dom. Kmalu se je posedla na svoje prejšno mesto. Nas pa je vzgojiteljica poslala ven. "Zdaj mi bo povedala koga bo posvojila!" je rekla in nam zaprla vrata pred nosom.
Vsedli smo se na stoli ki so bili v čakalnici. Zavzdihnila sem. "Kako se vam zdi ta Ana?" vprašam da prekinem tišino. "Rad bi da nebi nikogar posvojila!" je rekel Nik in me poljubil na roko. "Saj je prijazna samo nekaj me.. Potiska proč od nje!" je rekla Candy in se zamislila. "Meni se pa zdi naravnost napačna. Ne maram jo, v očeh je imela nekaj čudnega, kot da bi nekaj prikrivala." je priznal John in se stisnil k Candy. "Zakaj se pa potem zdi samo meni vredu ?" sem se vprašala potiho...
04. januar 2012
Neeext
04. januar 2012
deeei nextiii :*
08. januar 2012
NEXTAM ZVEČER KR MA BRAT ROJSNI BRAT ((:
UŽIVITE ;***
08. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg