Forum
haloww js bi začela pisat blogc, in predn začnem bi prosila za kaksn next, danke<33
16. januar 2016
u198892
u198892
Next
16. januar 2016
tenx Sпσшмαп⛄ <3
---------------------------------
Mogoče veste kdo sm. Al ste pa ne. Whatever. Pa še ena stvar glede tega bloga...Nerabm bralcev. Ta blog delam zase. Lahko bereš, komenteraš, tut če napišeš da sm fuknena al kj, lej bmk, okej? Pišem zase in ne za to da bi mela nevem kok bralcou. Pisala bom takrt k bom pač. In to bo mislm da velikrat. Usaj predvidevam. Sm bom zlila svoje občutke in misli:
kdo sem?
hja še sama nwm ubistvu... če uprašate moje frende bojo vrjetno rekl da sm smešna, mal smotana, fuknena in podobno. ampak fora je u tem da nwm če je to tisto kar želim slišat o seb,.. moji frendi misljo da sm kao neki ful happy ampak whatever ni res, zmeri se smejim pa to ampak kaj se u resnici dogaja z mano ve sam moja bestika... vam pa loh zaupam to da sm zeloo depresiun člouk sometimes.,

česa noben nwe?
usi me poznajo od uzuni, in mislijo da me supr poznajo - ampak - noben me ne pozna iz notranjosti... zato bi rada to zaupala vam al neki, ampak myb kasnj...
moja zumanjost?
usi pravijo da sm lepa, ampak a to mislijo resno, kr no če bi bla bi to vedla an, whatever, sj vem da mam postavo pa lep vidz ampak a je to uno beautiful ko te fant pogleda in si misli waw ta punca je res huda al pa kj tazga, myb se preveč obremenjujm s tem ampak lejte to je res moj problem,

kdaj sm res happy?
uff težko uprasanje, ampak vsaj odgovor nanj vem, ko ga vidim< omg kok je perfect - tok sm srečna da sva frenda - ampak on je do mene kot do frendice in sploh nwe kaj čutm do njega, so sad :c on je razlog za moj nasmeh v njegovi družbi on je tisti ki me nasmeji vsak dan ko ga vidim, pogrešam ga ves čas a vem da je zaljubljen v drugo in ga zato hočem pozabiti ker je hkrati on tut razlog za mojo depresijo, vem kam sem padla, to ni una simpatija k jo mas za mesec, dva, ampak več to je oseba v katero sm se zaljubila septembra in ljubezen je vse močnejša in bolj boleča, to je tisto kar me ubija od znotraj<3 poskušam dojeti a sm mu ušeč? veliko znakov mi daje da sm mu ušeč in veliko da mu nisem, resje zakompliciran, plis če maš kak nasvet zame - povj<33

zakaj?
zakj sm js glih js, ne bi mogla bit nekdo drug? kako živet naprej ko imaš neskončno uprašanj na katera ne more nben povedat odgovora? neumno je ja, bojim se smrti, staranja in izgubiti ljubezen, to je moj strah hud strah, kaj bo ko umrem? kaj če ne uspem naredit u lajfu use kar mam začrtan? želim biti mlada vedno! sm v najboljših letih, najlepših <14> res mi je fajn, naredila sm velik preobrat v lajfu ko smo se preselil... whatever ušeč mi je, skrbi me da se bom 1x zbudila nekje in dojela, use lepo so samo sanje ble, zdj sm pa spet tm <13> let ko je krrrr neki, sej vem da me to preganja ampak ne predstaulate si kok sm happy za to svojo spremembo v lajfu-realy,

dno?!
k te še doma kregajo in se počutš zasovražen še od lastnih staršev... Si res na dnu. Usaj js sm, starši bi mogl bit podpora, nič jim ne morm zaupat. moja družina so moji fredni in on ** ampak kaj pa dejanska družina u KURCU zmeri js kriva, zdej so se še na mojo družbo spravl da je slaba kao ja jbg moja družba kaj se utikujejo. ja in če je večina tipou?? bmk pač tko je u lajfu, sj nism lezba da bi se sam s ženskami družla al neki (to je tak bedn primer-drgač nimam nč proti lezbam) pač hočm reč da so starši uni k mi grejo na kura, preveč težijo-kaj bom u lajfu- ja lejte se bom že znašla kaj!?...
rezanje?
jaaaa... tko je?! ja in ... to mi pomaga ko sm na dnu, in to je tut edina stvar k jo dojame sam ON** res on je tisti ki me u tem razume, samo njemu mi ni sram pokazat roke polne brazgotin * sam najno prijatelstvo mi je premal, želim več :c rada ga mam - preveč- depresija me ubija <33

i want to be beautiful-yes i am, but i want to be moreeeee :c i want to boys can see me like waw or somethink, whatever you cant understand me, darling<33
17. januar 2016
Ou kr depresiuno se slis, drgac pomoje najboljs da pustis da samo stece z NJIM kr ce si mu usec bo valda s casom povedu pa btw poznam te pa ne se obremenjevt s lepoto lepa si <33 ce pa ti slucajn ne bo povedu tega je pa sramezljiu, al pa pac res hoce bit sam frend ampak lj to je tut kul an, ne se sekirat itk bom mela se 1000 tipou u lajfu <33 Next
20. januar 2016
Boš mela*
20. januar 2016
Hwala ti sj mas prou ves haha itk kot zmeri prid na zs
20. januar 2016
Hh ok
20. januar 2016
u198892
u198892
Next+OMG, kak dolge nexte pišeš
20. januar 2016
haha ja uoam da ne predolge <33
23. januar 2016
upam*
23. januar 2016
u206425
u206425
Next
23. januar 2016
o faaak tko napisala sm ze nasledn Next in pol se uzame pa zbriše joii sory vm fuul
23. januar 2016
pravi frendi? nikol jih nism mela ampak letos-tko fuuul sm srečna da se je use spremenil oni so tisti ki so res pravi mi pomahajo ko je nwm kok hudo zarad nih sm taka k sm srecna zdrava ŽIVA ljubim jih in najbl se bojim da bi jih zgubla<333 mam velik best frendou ampak to niso sam nazivi to so zasluženi nazivi kr so res mojiiii naj naj jaki <333 ne morm brez njih pa tut 1000x bol mi pomenjo kt navadnim ljudem ki majo fajno familijo kr js je nimam in so oni edini ki jih mam u lajfu<3333

sprejemanje sveta? tko ne obremenjujm se lih s tem kr vem da so usi drgačni inj je tko tut prou ampak men je najbl vazn to da me sprejemajo frendi, za familijo pa me ne briga tok neki ful kr itk vem da to niso moji ljubeči starsi ampak tisti ki jim je vazn kksn majo položaj u svetu in jih sam zato skrbi za moje ocene :/ no kj čš tko je pr men <33 ne morm zvet brez frendou i am so happy that ihave them in my class in my school in my city in my world<3333 i will never forgot them

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
btw sory za kratk Next
23. januar 2016
u206425
u206425
Next
Next
Next
.
.
.
.