Forum
u54513
u54513
Hm.. Ja to je še ena moja zgodbica, sem začetnik tako da... Če hoče kdo mi lahko pomaga, samo zs pošlji pa se bova dogovorili kaj in kako.

»Amandaa, zbudi se!« Me je zbudila ob 9.00 sestrica. U soboto. Nazaj sem zakričala samo »Še 10 minut!« In res. Čez deset minut mi je zvonila budilka. Spet mi je Bella zamenjala glasbo. Ponavadi mam od Davida Guette Gettin' over you, danes mi pa zvoni od Bon Jovija It's my life. Joooj skoraj sem ponorela. Oblekla sem se in šla dol na zajtrk. Mami je načela temo da danes prideta David in Jenny. Razveselila sem se, saj je bil David star isto kot jaz, Jenny pa kot moja sestrica. Šla sem v sobo in prižgala računalnik. Nobenega ni bilo na Fb- ju tako da sem ga ugasnila in se šla urejat. U bistvu naj priznam da sem naskrivaj zaljubljena u Davida in to ve samo moja Bff, Jennifer. Ko sem se ravno oblačila je v sobo stopil David. In tako so se začele naše skupne počitnice…
Next.?
31. julij 2011
u54513
u54513
Jaz:

Moja sestrica Bella:

Sva neke vrste dvojčici.
David:

Jennifer:

31. julij 2011
u54513
u54513
To je Jenny ne Jennifer, sem se zmotila.

To je pa Jennifer:

Obedve pleševa pri Shake it up Chicago.
31. julij 2011
u53481
u53481
Next
31. julij 2011
u54513
u54513
Ko je vstopil sem zakričala in začel se je smejati. Od sramu sem začela stopati nazaj in padla sem na posteljo. On pa se je samo smejal in me gledal. Joj njegove učke.. Najlepše na svetu. Ustala sem se in ga objela. Pokazala sem mu njegovo sobo in kopalnico. Smo zelo bogati saj imamo svoje podjetje. David in Jennifer sta bila pri nas prvič zato sem Davidu razkazala hišo. Nato je David šel v svojo sobo se razpakirat jaz pa sem se mogla pripraviti na Shake it up Chicago. Jenny in Davida sem povabila poleg, ker gre Bella vedno z mano in bi bila drugače sama. Sprejela sta in poklicala sem svojo limuzino. Bila je seveda roza barve.
Oblekla sem se tako:

Moja limuzina:

31. julij 2011
u54513
u54513
Next.?
31. julij 2011
Next Lußißußi :*********.
31. julij 2011
u54513
u54513
Oki Pikiii :*
31. julij 2011
u54513
u54513
Končno smo prišli tam. Seveda me je že čakala Jennifer. Danes je bilo super. Plesali smo tole koreografijo:

David in Jenny sta bila navdušena. Ko smo končali je šla Jennifer z nami na pico. Midve sva jedli vegetarijansko saj sva vegetarijanki. Zelo smo se zabavali in kmalu je začel igrat bend. Na vrsti je bila počasna pesem in David me je povabil na ples. A kaj kot samo prijateljico. Nato pa sem mislim da omedlela. Zbudila sem se v svoji sobi in na postelji je sedel David. Gledal me je s tistim milim pogledom. Ko je videl da sem se zbudila, me je poljubil na…
Next.?
31. julij 2011
Neeext. Lußißubi moi :*******
31. julij 2011
u54513
u54513
Evo Cukrčk moi :*

Čelo. Ja, poljubil me je na čelo. A usaj poljubil me je. Solza mi je spolzela po licu in začela sem jokati. Uprašal me je, kaj je narobe. Nisem mu odgovorila, samo zaspala sem nazaj. Ob sebi sem čutila nekaj toplega in vedela sem, da je poleg mene. Malo sem odprla oči in videla sem, da spi poleg mene. Ohh, tak srček je.. Samo kaj ko do mene čuti samo prijateljstvo.. Tako sva spala približno uro in pol, dokler nista v sobo pritekli Bella in Jenny in kričali da sta našli kužka. Vprašala sem, kje je mami in zakaj mi težita s temi stvarmi. Rekli sta, da sta mami in oči šla k teti u Anglijo ker je nekaj narobe in da ju ne bo usaj 1 mesec. Zavzdihnila sem in šla skupaj z dekletoma k bližnjemu veterinarju, kjer so psičko oskrbeli in odločili sva se da jo obdržimo. Šle smo še po Davida in skupaj smo šli po stvari za našo novo družinsko članico. Kupili smo skoraj vse v trgovini.
Naša kuža: (Princess)

31. julij 2011
u54513
u54513
Postelje:

31. julij 2011
u54513
u54513
Posodice:

Seveda ovratnica:

31. julij 2011
u54513
u54513
Igrače:

Next.?
31. julij 2011
neext! Svetovno!
31. julij 2011
u54513
u54513
Huaala. A bi mi mogoč pomagala?? Niam več idej..
Ko sem šl v limuzino sem se spotaknila in za mano je biu David in je padel name. Skoraj me je že poljubil ampak je v limuzino pritekla Bella ki je rekla da je Jenny izginila. Hitro sva se ustala in šli smo jo iskat, Bella je pa poklicala policijo. Mene je začelo zebsti zato mi je dal David svojo jakno. Joooj, srček. :$. Prišla sva do nekega gozda ko sva slišala kričanje. Šla sva pogledat kaj je to, ko me je nekaj zgrabilo za nogo in me potegnilo globoko v gozd.. Omedlela sem in ko sem se zbudila sem videla, kaj je to bilo. Bil je...
Next.?
01. avgust 2011
nnnext Łußica moiaa :*********
01. avgust 2011
u54513
u54513
Next.?
Bil je nek moški. Hotela sem zakričati ampak sem raje bila tiho in sem poslušala kaj nameravajo z mano. Slišala sem samo nekaj o odkupnini, ki naj bi bila 1.000.000 evrov. Oh, sem si mislila » Mali problem za mojega očka, saj imamo dovolj denarja«. Nato pa sem zaslišala znani glas, ki mi je rekel da ima v žepu nož in poskušala sem ga dobiti. Bila sem uspešna, odrezala sem si vrvi, s katerimi sem bila zvezana in nato rešila se osebo. V kotu sobe sem našla tudi vžigalico in počakala da so ugrabitelji odšli. Prižgala sem jo in zagledala sem 2 znani osebi. Bili sta Jenny in Jennifer. Jennifer je bila vsa krvava po rokah, ker je hotela pobegniti in so jo dobili. Ko sem se razgledala po sobi sem videla majhno okenca ampak dovolj veliko da bi prišle čez. Hotela sem že iti, ko so se odprla vrata. Pred vrati je biu moški ki nam je prinesel nekaj za jesti in piti. Vsaj nekaj. Ko je odšel sem spet šla do okna in že sem ga hotela odpreti, ko sem nekaj videla. Bil je…
01. avgust 2011
u53481
u53481
next
01. avgust 2011
u54513
u54513
Volk. Ja pred oknom je ležal volk in biu je privezan. En lep bel volk. Na srečo je spal in lahko smo se odpravile ven. Začele smo teči in se šele ustavile po približno enem kilometru. Ugotovile smo, da smo se izgubile. Obedve sta pogledali mene in jaz sem rekla: » Jaz?? A vedve to meni resno? Še češejo me služkinje, zdaj pa naj se znajdem v gozdu? Pa ja!« Povedala sem čisto resnico, saj tega nisem bila navajena. Joooj kaj se bo še zgodilo. :/. Nato pa smo slišale glasove, ki so klicali naša imena. Stekle smo proti njim in videle smo policijo in Davida. Mojega Davida. Stekla sem mu v objem vsa vesela ampak objem ni trajal dolgo. Ko mu je pritekla v objem Jennifer jo je…
Volk:

01. avgust 2011
neeext ;$$
04. avgust 2011
u54513
u54513
Poljubil. Ja po francosko je poljubil mojo bff. Začela sem jokati, njegovo jakno vrgla po tleh in pobegnila. Nato pa sem se zaletela v nekega fanta mojih let. Rekla sem mu da naj me odpelje stran, da me lahko tudi ubije. Ni bil grob z mano dal mi je svoj pulover in je rekel da me bo odpeljal k sebi. Pa saj mi je bil kar všeč, take lepe blond lase je imel. Spet sem omedlela in zbudila sem se pri njemu v naročju. Trdno me je držal in začutila sem, da se vozimo. Ko sem pogledala malo bolje sem videla da je to moj sošolec, najbolj popularen na šoli. Ko je videl da sem se zbudila, me je poljubil. Ampak ne tako kot David, Jake me je poljubil po francosko in mi rekel da je bil vedno zaljubljen vame. »Jooj, kaj naj naredim?? Še vedno ljubim Davida ampak on ne mene, Jake pa ljubi mene, jaz pa njega ne..« Sem razmišljala in nazaj zaspala. Jakeu sem se tesno privila v objem.
Next.?
Jake:

04. avgust 2011
u53481
u53481
Next
06. avgust 2011
u54513
u54513
Zbudila sem se v neki lepi sobi in okoli mene je biu bazen. Bila mi je zelo ušeč. Nekdo je vstopil in zaprla sem oči in se delala da spim. V sobo so vstopili Jennifer, David in Jake. Prepoznala sem jih po glasu. Čutila sem Jennifer ki me je hotela objeti a sem jo samo brcnila da je padla v bazen. Saj mi je speljala ljubezen življenja. Vstala sem se, se zahvalila in opravičila Jaku in mu povedala da ljubim drugega in razumel me je. Pobegnila sem ven iz hiše in videla mojo limuzino. Mrha. Še z mojo limuzino se je peljala. Stopila sem noter in šofer me je odpeljal domov. Tam pa sta bila že očka in mami. Povedala sta mi, da gremo na počitnice v Kanado v našo hiško za en mesec in da gresta Jenny in David z nami. »Jeej sem si mislila, Romantično vzdušje in sneg. Končno ga bom osvojila. Sory Jennifer ampak on je moj!« Spakirale so mi služkinje, spotoma smo pobrali še Davida in Jenny in šli smo. Jaz seveda z mojo limuzino, očka, mami, Jenny in Bella pa z svojo.
Soba:

Naša hiša v Kanadi:

06. avgust 2011
u54513
u54513
Next.?
06. avgust 2011
NEXTTTT!!! hitro!
07. avgust 2011
u54513
u54513
Ko smo prispeli sem se šla v mojo sobo preobleči. Ker je bil večer smo šli na večerjo v neko restavracijo. Ko sem prišla dol so me vsi samo gledali oz. občudovali. In smo se odpravili. Sedeli smo za veliko mizo in David seveda poleg mene. Ves čas me je gledal jaz pa sem se delala kot da tega ne vem. Ko smo naročili sem šla na wc, da bi si popravila make up. Za mano je prišel David in ko sem stopila ven iz wcja me je pritisnil ob steno. Rekel mi je da je zelo jezen name, glede na to kaj sem naredila Jennifer. Bila sem samo tiho in pobegnila do mize. Tam nas je že čakala hrana. Ko smo pojedli sta šla mami in očka plesat. Tudi Bella in Jenny sta plesali skupaj. David je mene prosil za ples in privolila sem. Po koncu smo se odpravili domov. Ampak ko sem prišla v svojo sobo je tam bila...
Next.?
Obleka:

07. avgust 2011
u54513
u54513
Anketa:
Kdo je bil v sobi?
a) Jennifer
b) Jake
c) Neka punca
Kdo odgovori pravilno dobi nadaljevanje po zasebcu.
07. avgust 2011
nextii
a)
07. avgust 2011
u54513
u54513
Počakiva da še kdo odgovori..
07. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg