Forum
u54513
u54513
Tukaj je nadaljevanje te zgodbice.
https://www.igre123.com/forum/tema/ko-bi-vsaj-vedel-resnico/21326/ - to je prvi del.
Osebe:
Amanda:

Njena sestrica Bella:

David:

Njegova sestrica Jenny:

Jennifer:

Jake:

Amandina polsestra Miley:

&Alex:

Zadnji del:

Bil je David, ki pa ni gledal lepo. Začel je kričati »Kdo je Alex in kaj imaš z njim?!« »To se te ne tiče David! Pa sploh, prebolela sem te! Zgini iz mojega doma, ti lažnivec!« In sem zaloputnila z vrati. Pritekla je Miley. Na srečo čisto k meni saj sem padla. Ujela me je in se usedla na tla. Glavo mi je položila v svoje naročje. Zajokala sem in rekla »Zakaj se to meni dogaja?!« »Kaj sem naredila?« Miley mi je odgovorila »Vse bo v redu. Pojdi se stuširat pa pojdi v sobo. Pridem k tebi.« Naredila sem to in Miley je prišla k meni, ampak sem jo prosila, da bi bila rada sama.. Razmišljala sem o Davidu in Alexu. Davida sem res imela rada, ampak nisem prenesla da bi se s katero drugo pogovarjal ali kaj delal, brez da bi mi povedal. Pa še srce mi je strl. Ob Alexu pa se počutim tako posebno.. Kot da mu res use pomenim, čeprav se poznava šele 2 dni. Zmedena sem zaspala, zjutraj pa sem dobila zajtrk u posteljo od Alexa. Nasmehnila sem se, ga objela in poljubila, nato pa pojedla. Spomnila sem se, da moram v šolo. Ura je bila komaj 8.00, pouk se nam pa začne šele ob 10.00. Alexa sem pogledala v oči in mu razložila vse o Davidu. Poslušal me je mirno in ni bil niti malo jezen. Namesto tega me je še enkrat poljubil. Ustala sem se in se šla obleči. Alex se je odločil, da me bo pospremil v šolo. Prijel me je za roko, počakala sva še Miley in Jaka in Bello in odpravili smo se. Ko pa smo prišli ven iz hiše je tam bil..

A nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. november 2011
next plis čim prej
21. november 2011
u54513
u54513
bom u petek al pa soboto
Med tednom ne smem na raćunalnik.. Zdele sem na fonu..
22. november 2011
DEJ NEXTII PLISSS?
08. december 2011
u20423
u20423
Next
08. december 2011
u54513
u54513
Am....
Tam je bil David. Poljubljal se je z neko punco. Stekla sem stran, Alex pa za mano. Tekla sem, ni mi bilo mar kam, samo tekla sem. Vedela sem, da v srcu še vedno nekaj čutim do Davida. Naenkrat pa sem se spotaknila in padla. Ko sem se ozrla za sabo nisem vedela kje sem. Želela sem si, da bi poleg mene bil David. Vedela sem, da me ne bo hotel nazaj, ampak kaj ko ga ljubim..Use mi pomeni.. Alex pa..tudi. Popoln je, trudi se, da bi bila srečna, res me ima rad. Ohh, kaj naj naredim?! :/

Ustala sem se in hodila naprej. Prišla sem do neke samotne hiške. Potrkala sem, in ker ni bilo nobenega, sem vstopila. Bilo je zelo pospravljena, zato sem predvidevala, da nekdo tu živi. V bližini hiške sem videla potoček. Šla sem bližje, da bi se umila ko sem kar naenkrat zagledala eno malo deklico in fantka. Igrala sta se. Ugotovila sem, da sta stara približno 10 let. Ko sta me videla sta......................
Next?
Fantek in punčka:

Punca, ki jo je David poljubljal:

09. december 2011
neext
13. december 2011
u54513
u54513
Pritekla k meni. Punčka me je vprašala kdo sem in kako sem ju našla. »Moje ime je Nia, moj bratec pa je Tilen, mimogrede.« Rekla sem, da sem tekla in da sem prišla do sem, brez da bi vedela. Vprašala sem ju, kaj delata tukaj. Povedala sta mi, da sta pobegnila od doma, ker nimata staršev ampak rejnike, ki slabo skrbijo za njiju in ju tepejo. Objela sta me in zajokala. Prosila sta me tudi, če bi bila pri njima. Odločila sem se, da bom ostala. Usaj nekaj dni da si zbistrim misli. Pokazala sta mi hiško in mojo sobo. Moram priznati, da imata prečudovito urejeno. Celo popoldne smo se igrali ob potoku brez skrbi, kasneje pa je hotel iti Tilen ukrasti hrano, a sem mu dala denar, saj to ne bi bilo pošteno. Nii sem pustila, da mi splete kitke, potem pa sem iz šolske torbe uzela obleke za športno vzgojo in se preoblekla. Kmalu je prišel Tilen z hrano in ko me je videl, mi je rekel, da sem zelo lepa. Zahvalila sem se mu in nam naredila večerjo.
Moja kitka:

Oblečena sem bila v:

14. december 2011
u54513
u54513
Hiška:

Približna notranjost hiške (predstavljajte si bolj revno, nisem našla bol revne)

Moja sobica:

Tilnova sobica:

Niina sobica:

Pohištvo so samo postellje, brez tolko blazin..
14. december 2011
neeext;** < 3
26. december 2011
u54513
u54513
Po večerji sta šla Nia in Tilen spat, jaz pa sem se usedla na posteljo in razmišljala. O Davidu, Alexu in sebi. Odločila sem se, da bom poklicala Alexa in mu rekla, da sem uredu in da kmalu pridem domov. Ko se je javil, me je takoj zasul z vprašanji. Rekla sem mu, da pridem domov mogoče čez 1 teden in da naj me ne išče. Preden sem prekinla, sem mu zašepetala »Alex, ljubim te.« Zaspala sem in sanjala o tem, da sem imela nekega ljubimca, ki pa je bil Alexov oče. Kmalu je minil en teden in čas, da gre domov. Tilnu in Nii sem obljubila, da ne bom povedala, kje živita, saj sem hotela, da sta srečna. Ko sem prišla, so vsi pritekli k meni, Alex me je poljubil, Miley in Bella pa objeli. Ko sem pogledala v sosedovo hišo, pa sem na oknu videla Davida. Bilo mi je vseeno in šla sem v sobo. Za mano je prišel Alex in me začel poljubljati. Vedela sem, da bo to moj prvič in da sem pripravljena, zato sem se prepustila in z Alexom preživela čudovito noč. Prišla je zima, moj najljubši letni čas. Odločila sem se, da želim spoznati Alexove starše, saj je on moje že. Rekel je,da lahko. Sicer nisem imela dobbrega občutka glede tega, ampak tako sem si želela tega. Prišel je ta dan. Ko sva prišla do njegove hiše, sem bila zelo živčna. Razmišljala sem o svojih sanjah. Ko sva prišla v hišo, je bila prva oseba, ki sem jo videla, Alexova mama, za njo je pa prišel oče.
Naš pogovor (M=mama, O=oče, A=Alex, J=jaz)
M: Alex, to mora biti prelepa Amanda, o kateri si nama govoril.
A: Ja, to je moja največja ljubezen.
O: Pozdravljena, dobrodošla v našo družino.
J: Dober dan, gospod in gospa Smith, zelo me veseli, da sem vaju spoznala. Alex je čudovita oseba in res ga ljubim..
M&O: Oh, kar Tom in Angie nama reci.
A: No, kaj stojimo? Pojdimo v dnevno sobo.
In šli smo. Alex je šel nekaj z mamo v kuhinjo, jaz pa sem Toma prosila, če mi pokaže, kje je kopalnica. Odpeljal me je tam, in ko sem stopila noter, je zaklenil vrat in....................................................................
26. december 2011
u54513
u54513
Mama:

Oče:

26. december 2011
neeext pikeej ;** < 3
26. december 2011
u54513
u54513
me prijel in na grobo poljubil. To mi je ugajalo, zato se nisem upirala, čeprav sem v mislih to hotela. Ko je nehal, sem ga poljubila jaz, saj se nisem mogla upreti. Rekla sem mu, da ne tukaj, ampak v parku ob 22.00 uri. Prikimal je in šel ven iz kopalnice. Preden pa je šel, sem ga potegnila k sebi in ga poljubila. Preprosto nisem se mogla upreti. Na Tomu je nekaj, kar me privlači. Šel je, jaz pa sem se naličila in odšla za njim v dnevno sobo. Dan je hitro minil in kmalu je prišla ura 21.00. Oblekla sem se preprosto, da Miley in Alex ne bi kaj posumila, in se narahlo naličila. Rekla sem jima, da grem ven in da bi rada prespala v hotelu, saj sem vedno hotela vedeti, kako je to. Alex je rekel, da bo to noč prespal pri najboljšemu prijatelju, Miley pa nič. Poljubila sem Alexa in šla. Malo me je pekla vest, saj sem ga varala in mu lagala, ampak hotela sem to. Ko sem po dolgi hoji prišla do parka me je tam že čakal Tom. Stekla sem mu v objem in sledil je doooooolg in strasten poljub, ki mi jih niti Alex ni dal.

Rekla sem mu, da če greva v hotel, saj imam s sabo denar. Rekel je, da ja in šla sva. Ženska pri recepciji naju je čudno pogledala, a namenila sem ji samo grd pogled. Ponujali so kupitev sob in jaz sem eno kar kupila, saj sva se z Tomom odločila, da bova večkrat hodila sem. Ko sva prišla mi je do postelje že odpenjal moderček, jaz pa njemu srajco, nato hlače, itd. Zaspala sem naslonjena na njegova prsa. Zame je to bil najlepši občutek v življenju. Zjutraj pa je v sobo prišla sobarica, ki mi je bila več kot preveč znana. Bila je.....................................................................
Hotel:

Najina soba:

26. december 2011
neext;3
27. december 2011
u54513
u54513
je Jennifer. Skrila sem se pod odejo, medtem ko sem čakala, da odide. Tom se je zahvalil in odšla je. Vprašal me je, če nimam danes šole, saj je ponedeljek. Povedala sem mu, da hodim v privatno šolo, kjer jim je vseeno če sem ali pa ne, staršem pa je vseeno. Objel me je, jaz pa njega poljubila. Pojedla sva zajtrk in odšel je v službo. Jaz pa sem se odločila, da grem k frizerju, saj se je moj izgled zelo spremenil v zadnjem času. Zaklenila sem sobo, ko je za mano prišla Jennifer. »Oooo shit« sem si zašepetala, ko me je videla. »Ammy? Kaj pa ti tu?« me je uprašala, jaz pa sem se ji kislo nasmehnila. »Nič te ne briga, saj nisva več prijateljici, si pozabila?« sem ji odgovorila. »Glede tega… prosim Amanda, nič nisem imela za Davidom, ker imam….Imam fanta že eno leto. Prisežem ti, da ti ne bi tega nikoli naredila, saj mi res use pomeniš. Prosim oprosti mi.. bila je moja sestra dvojčica Mia, ki pa jo sovražim, jaz sem bila med počitnicami cel čas v New Yorku in imela sem izklopljen telefon, ker sem hotela mir z Harryjem. Greva na kavo, zdaj imam pavzo..?« In ulile so se ji solze. Vse sem ji verjela. Vsako besedo, čisto vse. Objeli sva se in šli v spodnjo kavarnico na kavo. Ko pa sva šli mimo recepcije, naju je ustavila receptorka. Rekla je................................................................................
Next.?
27. december 2011
Neext *__*
27. december 2011
u54513
u54513
Malo daljši deu:

da če sem se imela z gospodom v sobi lepo in če nama je bila všeč. Jennifer me je vprašala, da kakšen gospod in rekla sem ji, da ji pozneje razložim. Gospe sem rekla, da nama je bilo všeč in plačala za sobo. V kavarnici sva naročili in začela sem govoriti. »Ammm, glede tega gospoda ne.. Imam fanta Alexa, ki je čista kopija Zaca Efrona, spoznala sem ga v nakupovalnem centru. Za Davida mi je zdaj čisto useeno. No uglavnem, hotela sem spoznati Alexove starše in ko sem videla njegovega očeta, sem začutila nekaj kar nisem še nikoli in vedela sem, da nekaj bo. No pri njih sem morala na wc in ga prosila, da mi pokaže kje je. Tam pa me je zaklenil in na silo poljubil. Nisem se upirala, čeprav sem se hotela. Nisem se mogla tudi upreti, zato sem ga potegnila k sebi in poljubila. Zmenila sva se, da se dobiva v parku od 22.00. Miley in Alexu sem rekla, da grem v hotel. Ko sem prišla v park, sva se z Tomom zmenila, da greva v hotel. No tam sva pa saj veš kaj. Prosim obljubi, da tega ne boš nikomur povedala in da boš nama včasih pomagala, da bova skupaj. Prosiiiiiiiiim. Res vem, da to ni prav, ampak nekaj je na Tomu, kar me privlači in ko me poljubi, mi je to tako ušeč, še Alex me ne poljublja tako. Obljubiš?« Ko sem nehala govoriti, je rekla samo »Torej to pomeni, da nisi več…….?« »Ne, nisem več, vendar sem to prvič naredil z Alexom, brez skrbi.« Ko je končno prišla k sebi, mi je obljubila, da ne bo tega nikomur povedala. Povedala mi je tudi vse o njenem Harryju in vesela sem bila, da je srečna. Nehala je se njena pavza, objeli sva se in poslovili, jaz sem odšla k frizerju, ona pa delat. Ko sem prišla k frizerju, so me bili zelo veseli. Odločila sem se, da me bojo pobarvali. Po preobrazbi sem si bila zelo ušeč in upala sem, da bom tudi drugim. Šla sem v trgovino z spodnjim perliom, da bi bila čim lepša zvečer za Toma, ali pa Alexa. Poklicala sem limuzino in šla domov. Miley mi je povedala, da sta šla mami in oči za dve leti u Anglijo na službeno potovanje. Poklicala sem Alexa, da bi prišel k meni. Pri meni je bil v 10 minutah. Šla sva v naš kino gledat Pirate iz Karibov zadnji del. Stisnila sem se k njemu, on pa me je objel. Začela sva se poljubljati in nato je sledilo saj veste kaj. Popoldne sem se zbudila v svoji sobi. Pogledala sem na telefon in videla, da sem dobila sms. Bil je od Toma. Pisalo je:
»Pikica, učeraj je bilo super. Danes gre Angie k prijateljici na zabavo, kjer bo najverjetneje prespala. Se dobiva v hotelu? Želim si te tako močno, da še sama ne veš kako. Odgovori mi čimprej Muci, ;*«
Odpisala sem mu, da pridem. Spet sem se zlagala Alexu, da grem z prijateljico ven in da bova spali pri njej. Izmuznila sem se v sobo, si oblekla novo seksi perilo in šla. Zunaj je bilo zelo mrzlo in zdelo se mi je, da mi nekdo sledi. Začela sem teči in pravi čas pritekla v hotel. Srečala sem Jennifer, objeli sva se in rekla je, da je Tom že v sobi. Rekla je tudi, da je zelo hoot in me dregnila v rebra. Zasmejala sem se in stekla v sobo. Tam je že bil Tom brez majice. Bilo je polno svečk in zelo drag šampanjec. Začela sva se poljubljati, on me je vzdignil in odnesel v kopalnico. Tam sva v kadi pila šampanjec in jedla jagode, oblite z čokolado, se poljubljala in muckala.

https://2.bp.blogspot.com/_sJr9N1-4a5s/SyjwDMK75qI/AAAAAAAAASI/xXHjfPPUj3Q/s1600/kissing%2Bbathroom (To sliko kopirajte, men je ne da -.-)
Bil je najlepši občutek u življenju. Naslednje jutro ga ni bilo, ko sem se zbudila. Ob meni je bilo sporočilo in neka škatlica. Pisalo je:
»Muca moja. Kicali so me v službo, da je nujno, zato sem moral iti. To je za tebe, ljubim te. Upam, da se čimprej vidiva, ker hrepenim po tebi in da ti je darilo ušeč.«
Odprla sem škatlico in tam je bil prstan. Oči so mi kar zasvetile in nadela sem si ga. Bil je prečudovit. V sobo je prišla Jennifer in ko me je videla, se mi je začela smejati. Rekla nisem nič, samo nasmehnila sem se in se oblekla. Rekla sem ji, da jo bom počakala, da konča, da bo šla z mano domov, da bova rekli, da je bila z mano. Morala sem ji pomagati delati, da sva čimprej končali. Ni mi bilo ravno všeč. Ko sva končali se je šla Jennifer odjavit, jaz pa sem jo počakala. Šli sva domov, tam pa naju je Miley čudno pogledala. Povedala sem ji, da sva se srečali v tistem hotelu v katerem sem prespala in sem ji oprostila. Objela naju je in skupaj smo šle v kuhinjo, kjer smo si naredilo kosilo. Jedle smo makarone s sirom in solato. Miley je opazila, da imam na roki prstan in me uprašala, kje sem ga dobila in če ga lahko vidi. Rekla sem, da sem ga dobila od Alexa in ji ga dala v roke. Zgodilo se pa je nekaj groznega. Na prstanu je pisalo T+A. Uprašala me je, kdo je T, jaz pa sem rekla da to pomeni Ti + Alex. Rekla je samo, da je prečudovit in odšla iz sobe. Zadnje čase se mi je zdela zelo čudna. Šla sem za njo v njeno sobo in jo vprašala kaj je narobe. Povedala mi je, da jo David spraševal, če bi hodila z njem in ji govoril, da jo ljubi. »Kaj pa Jake? Si mu to povedala?« Sem jo vprašala. »Jaaa…. Glede Jaka… Razšla sva se, ker me je varal.« »Oh, ta prasec, glavo mu bom odsekala!« sem zakričala, Miley pa mi je zatisnila usta. »Nehaj Amanda, še kdo bo mislil, da si zmešana.« se je zasmejala. »Ampak, kaj boš zdaj?« sem jo vprašala. Zavzdihnila je.«Nevem, mogoče hoče David biti z mano samo zato, da bi prizadel tebe..« prekinila sem jo. »Eeeeehhh, on me ne more več prizadeti. Lagano me boli za njega, draga moja Miley. Bodi z njim če hočeš, povej mu tudi, da mi je useeno za njega in da sem ga prebolela in da imam popolnega fanta, ki ga ljubim in mi pomeni use in da imam popolnega lju….Ljubljenčka in prijatelje, ja.«Vedela je, da sem nekaj narobe povedala in me pogledala v oči. »Amanda. Ljubljenčka? Res? Kaj si v resnici hotela reči?« »Ja ljubljenčka, kaj pa drugega.« sem se probala izmuzniti, vendar je še naprej dregal a v mene. »Amaaandaaa noo, veš da mi lahko vse poveš.« »No prav. Ko sem spoznala njegovega očeta sem se zaljubila v njega in zdaj se skrivaj dobivava v hotelu in seksava. V redu? Prosim ne povej Alexu, moledujem te!« »Veš, da to ni v redu in da nisi normalna, ampak ne bom mu povedala, ker bi ga to prizadelo, ker mi je kot brat.« »Hvala ti.« Sem rekla in jo hotela objeti, a me je odrinila stran. »Ne govorim več s tabo, ker si me absolutno razočarala. Tudi če me boš potrebovala, mi je vseeno, znajdi se sama.« In me porinila ven iz sobe. » Pa kaaaj, sej mam Bello, pa Jennifer, pa Alexa, pa Toma (to ime sem zašepetala) in še veliko drugih!« Sem zakričala in stekla ven iz hiše. Tekla sem in padla v bazen. Bila sem čisto mokra in začela sem kričati kot zmešana. Pritekla je Jennifer in me potegnila ven iz bazen. Vprašala me je, če se mi je čisto zmešalo, da se sredi zime kopam oblečena v bazenu. Odgovorila sem, da nisem videla in da sem padla v bazen. Začela se je smejati. Šle sva noter in si naredile vročo čokolado z okusom kokosa. Nato mi je začel zvoniti telefon. Klical je Tom. Vprašal me je, če danes ob isti uri v hotelu in če mi je bilo darilo všeč. Rekla sem, da nevem kako se bom izmuznila iz hiše. Za darilo pa, da je popolno in da ga ne bom nikoli dala dol. Rekla sem, da bi bila rada to noč z Alexom. Rekel je, da uredu, da me ljubi in da se vidiva čimprej, ko lahko in prekinil. Zapela sem si pesem od Abbe z naslovom Honey, Honey in odplesala v sobo. Vrgla sem se na posteljo in poklicala Alexa. »Muceeeeeeek moooj, kjee sii in kaj delaš??« Sem ga uprašala. Rekel je, da ravno gleda televizijo z očetom. »Vprašal sem ga tudi, kje je bil učeraj zvečer in rekel je, da v hotelu z nekim imenom Grande. Zdi se mi, da si bila tudi ti učeraj tam, ob isti uri kot on. Ali kaj veš o tem mogoče?« »Aaamm, ne nisem ga videla, tam sem bila z Jennifer, pogovorile sva se na dolgo in široko, zakaj? Ali mi ne zaupaš srček?« Sem mu povedala napol v joku. »Oooh, Ammy, ne joči prosim, saj ti vrjamem, samo zanimalo me je, če si ga mogoče videla, nič drugega.« »Aja, am ne nisem ga videla, kot sem ti že rekla. Zdeeej pa, prideš spat k meni piki moj?« Rekel je, da se gre gor obleči in da če hočem njegovega očeta na telefon, da mu ne bo dolgčas. Rekla sem, da ja. Ko sem slišala Tomov glas, so mi v trebuhu začeli kar metuljčki letati. »Ljubi moj, a si že sam ali je on še poleg tebe?« »Ne, Alex je šel gor pakirat. Pikica, kako lepo te je slišati. Jutri si te želim, prideš v hotel ob 20.00? Čakal te bom, ljubim te. Aja, lepo se obleci, greva na ples ki bo tisti večer tam.« »Prišla bom, obljubim.« Sem še rekla in prekinila. Kmalu je prišel Alex in spet sva šla v kino. Gledala sva Jutranjo Zarjo in ko sta Edward in Bella delala otroka, sva se tudi midva začela poljubljati. Kot Edward ni mogle zadovoljiti Belle, Alex ni mogel mene. Kot vedno, sem zaspala v njegovem naročju, v njegovem toplem objemu. Zjutraj sem se spet zbudila v svoji postelji. Alex mi je prinesel zajtrk u posteljo. Poljubila sem ga in pojedla svoje palačinke v obliki srčka. Moram priznati, da je bil Alex najboljši kuhar na svetu. Ko sem pojedla, sem se oblekla in poklicala Jennifer. Šli sva v trgovine nakupovat. Šli sva v butik z imenom »Josephine« in tam sem si kupila prečudovito vijolično obleko za zvečer. Jennifer je rekla, da me bo krila, da sem z njo v hotelu in da naj naju ne motijo. Objela sem jo, saj sem vesela,da imam takšno prijateljico, ki me podpira pri vsem kar nardim pa naj bo to še taka bedarija. Ko sva nakupili use potrebno naju je prvo voznik peljal u hotel, da sem tam dala stvari v sobo. Šla sem domov in se vrgla na posteljo in dve uri gledala u zrak. Komaj sem čakala večer. Ob 17.00 sem šla v naš notranji bazen z Jennifer. Tam pa je bil še nekdo. Bila sta David in Miley. Poljubljala sta se. Zakričala sem, da sta se prestrašeno obrnila in porinila Miley v bazen. Aja, upsi, ona ne zna plavati. Ah, jbg sem si rekla in odšla v sobo. Raje sem šla v svoj jacuzzi za mano pa je prišel David. »Kaj bi rad majmune?« Sem ga uprašala in v njega vrgla neko aloe vero, ko še sama nisem vedela, da jo imam. »Amanda, moram ti nekaj priznati. Nikoli te nisem nehal ljubiti in ko si mi zakričala, da je konec se mi je sesul svet. Res te ljubim in hočem te nazaj.« Obstala sem na mestu z oprtimi usti. »A-a-li je to res? Res si use mislil resno? Ampak David.. Jaz imam zdaj fanta Alexa, ki ga ljubim in res mi use pomeni. Oprosti, ampak rada bi, da bi bila midva prijatelja, saj ne prenašam da samo pogledaš kakšno drugo punco če sva skupaj.« In pobegnila sem v sobo. Tam sem se zjokala in jokala uro pa pol. ko sem pogledala na uro je bila že 19.30. Zakričala sem in dobesedno odletela v kopalnico se pripravljat. Poklicala sem Jennifer in šli sva. Ko sva prispeli v hotel, je Tom ravno parkiral svoj črni bmw. Ko me je videl se mi je nasmehnil. Počakala sem ga in ko je prišel k meni me je seveda poljubil na dolgooo in nežno. Šli smo noter. V sobi sem se stuširala in ko sem v brisači stopila ven iz kade nisem našla svoje obleke. Za mano je pritekel Tom, me prijel za trebuh in potegnil k sebi. »Iščeš obleko?« me je uprašal. Rekla sem, da ja in on mi jo je pokazal. Bila je v omari. Oddahnila sem si in se oblekla. Šla sva dol na ples. Ko sva plesala, sem se počutila kot princesa.

Po dolgi noči sva šla v posteljo in v sekundi sem zaspala. Zjutraj je kot vsakič Jennifer v sobo prinesla zajtrk. Danes je tudi pojedla z nama. Danes tudi Tom ni šel v službo, ker si je uzel dopust. Celo dopoldne sva se muckala, gledala televizijo, itd., ko me je naenkrat poklical Alex. Rekel mi je, da je pred hotelom, da bi me rad videl in da prihaja v mojo sobo. Toma sem na hitro porinila iz postelje in mu rekla, da gre Alex. Uzel je hlače in pobegnil čez balkon. V spodnji sobi sem slišala kričanje neki stare ženske. Verjetno je šel mimo njene sobe. Na vrata je potrkal in ustopil Aleex. Vrgla sem se mu v objem in ga poljubila. Rekel je, da me bo peljal v nek nov zabaviščni park. »Wtf? Pa pikii sej nism otrok noo -.-« Sem mu rekla, a me je prijel v naročje in me odnesel v limuzino. Ta limuzina je bila moja. Vozilo smo se zelo dolgo in skoraj sem zaspala od dolgčasa. Ko smo prispeli, me je Alex prijel za roko in šla sva na prvo stvar, ki je bila tam. Hiša strahov.
27. december 2011
u54513
u54513
Tako sem zgledala po preobrazbi:

Moje spodnje perilo za Toma:

Moja većerna obleka: (upoštevejte vijolćno)

27. december 2011
wow.. neext pikeey < 3 ;*
28. december 2011
u54513
u54513
Prijel me je za roko in šla sva. »Amm, Alex. Te lahko nekaj uprašam?« »Ja seveda muci moja.« »Kje delata tvoj oče in mama?« »Mama dela v nekem podjetju, oče pa am… tukaj v tem zabaviščnem parku. Potem ga greva lahko pogledat, če želiš. Pa nekaj mu moram odnesti.« »A-a-a-a-a-m-m-m-m, okej.« Sem odjeclala in se usedla na vlakec poleg Alexa. Prijela sem ga za roko, ker me je vedno bilo strah takšnih hišic. Ko se je vožnja začela, vem samo, da sem kričala kot zmešana, Alex pa me je objel in miril, da je use umetno. Končno sva končala z to grozno hišo strahov, da pa ni bilo še hujše me je pred njo polulala gorila, čeprav z vodo. Nato sva šla na nek vlakec smrti, pa še dve hiše strahov, pa neki ko se po vodi spuščaš (spet sem bla usa mokra)in na koncu še v neko zabavno hišo, kjer je bil prozorni oz. stekleni labirint in je neki fantek pred nama tekel in se usako minuto zaletel v steklo. Nikoli v življenju sem nisem tako nasmejala. Na koncu pa sva šla k njegovem očetu. Alex ni spustil moje roke niti za minuto. Videla sem, kako je Toma to prizadelo in zašepetala sama pri sebi »Oprosti mi.« Očitno me je videl, ker je pokimal. Alex je rekel, da gre iskat nekaj v limuzino nato pa wc. Počakala sem, da ga ni bilo več na vidiku in da je bil že daleč stran, ko sva z Tomom ostala sama. Seveda me je poljubil in uprašal, kdaj bom nehala hoditi z Alexom. »Kako prosim? Js Alexa ljubim, on mi je res use, ti pa pričakuješ, da ga bom pustila? Lej, ti in jaz sva skupaj samo za veš kaj in to samo en teden. Z Alexom pa sem že 5 mesecev in misliš, da ga bom kar pustila? Če hočeš biti z mano, sprejmi da imam tudi Alexa.« »Ja uredu no, ne bom ti več tega rekel muca, obljubim.« Objel in poljubil me je, ko so se kar naenkrat odprla vrata. Vstopil je Alex in Tom me je hitro spustil. Na srečo Alex ni nič posumil samo rekel je, da greva še nekam. Šel je, jaz sem samo objela Toma in odšla. Rekla sem, da jutri zvečer ob 22.00 tam kot vedno. Ko sem prišla do limuzine, mi je Alex rekel, da greva na večerjo. Ko sem vstopila v limuzino je notri bila prečudovita obleka. Šla sva v neko restavracijo na prostem. Tam je začel govoriti: »Že nekaj časa pripravljam ta govor. Za 1 leto moram iz države, ker imam neko bolezen, katere zdravljenje in operacija traja eno leto. Možnost, da preživim je75%. Zapomni si, da te bom vedno ljubil, pa če preživim ali ne. Iti moram jutri. Z mano gre mama, ker oče ne more, ker je direktor in ne sme iti. Prosim obljubi mi, da če bo kaj potreboval, da mu boš pomagala. Ljubim te.« In iz žepa je potegnil verižico, na kateri je pisalo I will always love you Amanda, yours forever Alex. Začela sem jokati tako naglas, da so naju usi v restavraciji gledali. Ustala sem se in skočila Alexu v naročje in ga objela ter poljubila. »Nočem, da greš, nočem, nočem, nočem. Ali pa grem s tabo.« Sem mu šepetala v uho in zraven jokala. »Amanda, prosim, ne jokaj. Moram iti, drugače ne gre. Nočem, da greš poleg, ker ne bi prenesel, da jokaš, ker te ljubim. Prosim te, ostani tu. Saj bo eno leto kmalu mimo in prisežem ti, da ne bom umrl.« Šla sem plačat in rekla Alexu, če bo to noč spal pri meni. Rekel je, da ja in šla sva k meni domov. Cel večer nisva spregovorila besede, gledala sva film Titanik, jaz sem jokala on me je pa tolažil. Kmalu je prišlo jutro in njegov odhod. Pred našo hišo se je ustavil črn bmw in iz njega je izstopila Angie. Objela me je in mi rekla, da bo vse še uredu. »Ne, ne bo, ker ga eno leto ne bo videla.« sem si mislila in zajokala. Prišel je Alex za njim pa Jennifer, ki je po novem stanovala pri nas. Objela in poljubila sem Alexa in ga nisem hotela spustiti. Zašepetal mi je, da moram spustiti in da me bo vedno ljubil. Jennifer me je odvlekla stran od njega, Alex je odšel v avto in odpeljali so se.

Začela sem jokati in nisem mogla nehati. Cel dan sem ležala v sobi in poslušala pesem od Celine Dion - My heart will go on in poleg jokala.

Vsakih pet minut sem pogledala na telefon če bi dobila kakšno sporočilo od Alexa. Nato pa sem se odločila, da bom poklicala Davida. Pri meni je bil v 2 minutah, objela sem ga in mu jokala v majico, on pa me je tolažil. Zvečer pa sem dobila sms. Upala sem, da bo od Alexa, ampak ni bil. Bil je od Toma: »Kje si pikica?« Ooo, shit čisto sem pozabila, da moram v hotel. Odpisala sem, da bi bila to noč raje doma in da naj mi ne zameri. Odpisal mi je, da uredu in da naj pridem ko bom boljše volje. Naslonila sem se na Davida in zaspala. Še dobro, da ga mam. Zjutraj sem pogledala na telefon in videla sms od Alexa: »Muci, prispeli smo. Pogrešam&ljubim te. Tvoj Alex.« Odpisala sem, da ga tudi jaz ljubim in pogrešam in da upam, da ne bo našel kakšne druge in me pozabil. Napisal je, da nikoli in da upa enako. Odpisala sem mu in se šla obleči. Poklicala sem Toma in ga povabila na kosilo k nam. Privolil je in z Davidom sva poklicala še Jenny, Bello in Miley in začeli smo kuhati. Na koncu smo uspeli narediti približne makarone z sirom, jajci in pršutom, edino mesno stvar, ki jo jem. Kmalu je prišel Tom. Ko smo sedeli za mizo, ni mogel zadržati svoje roke pri sebi. Božal me je po nogi tako, da ni noben videl. Po kosilu sva šla v mojo sobo, kjer sva se crkljala. Spregovorila nisem niti besede. Poklical me je Alex. Takoj sem se mu javila in rekel je, da ima 10 minut potem pa neko kemoterapijo. Govoril mi je, kako me ljubi in pogreša, kako mu use pomenim, itd. jaz pa sem jokala in v roki vrtela njegovo verižico. Minilo je 10 minut ampak nisem hotela prekiniti, saj mi preveč pomeni. Poklicala sem Jennifer in šli sva nakupovat, ampak ne v tisti center, kjer sva se z Alexom spoznala ampak v drugega. Nakupili sva veliko oblek, čevljev in ostalih stvari. Šla sem na wc, kjer sem videla čisto kopijo Alexa. Stekla sem k njemu in ga objela, on pa me je čudno pogledal in odrinil stran. »Ohh, oprosti, mislila sem, da si moj fant, ker si mu čisto podoben, jaz pa se še nisem sprijaznila s tem, da je odšel. Oprosti mi.« »Ubožica, sploh ni problema. Se zgodi. Zakaj je pa odšel?« »Neko hudo bolezen ima in zelo malo možnosti je, da preživi, zato je moral v drugo državo na zdravljenje.« In kot vedno sem planila v jok. Ni vedel kaj narediti, zato me je objel. Izvila sem se mu iz objema in pobegnila. Zaletela sem se v Jennifer in jo podrl na tla. Za mano je pritekel tisti podoben Alexu za njim pa neka punca. »Heej, kam si tako hitro zbežala?« me je uprašal. Odgovorila sem, da me preveč spominja na Alexa in da nisem hotela biti več v njegovi bližini, ker me boli. Uprašala sem ga tudi, kako je njemu in punci ime. Punca je rekla da je Julie, on pa Nick. Povabila sta naju z Jennifer na pijačo. Tam sva izvedeli, da Julie in Nick hodita že 7 let in da se nameravata ko bosta polnoletna poročiti. »Awwwwwwwh kako romantičnoo. Želim vama vso srečo v življenju.« sem jima rekla in se prisilno nasmehnila. Zvečer sem šla v hotel in poklicala Toma, če pride. Prinesel je filme in cel večer sva ležala in jih gledala, se poljubljala in muckala. Spregovorila nisem niti besede. Alex mi ni poslal niti smsa. Toma se prosila, če mi gre po obleke v hišo, ker bom cel čas v hotelu. En teden nisem govorila, nisem šla iz sobe, komaj da sem kaj pojedla in popila, govorila sem samo takrat, ko me je poklical Alex. Nekega dne pa je prišel Tom, me prijel v naročje in me odnesel v kad, ki je bila napolnjena z polno vode. Dal me je noter, me skopal mi našel neke obleke in me odnesel v pritličje. Tam me je zunaj čakala limuzina. Nisem vedela, kam greva nisem niti spraševala. »Presenečenje je, priporočam ti, da zaspiš, ker bo dolga vožnja.« je rekel in me poljubil. Ubogala sem ga in zaspala. Zbudil me je nekdo z poljubom. Ko sem odprla oči, je pred mano stal en in edini Alex. Skočila sem mu v objem in ga poljubila in od sreče sem zajokala. »Oohh Aleex, ti neveš, kako sem te pogrešala.« pritisnila sem mu poljub na usta. Tom je objel in poljubil Angie, ki pa je tudi od sreče zajokala. »Tukaj boste 10 dni, muca moja. Tudi jaz sem te pogrešal preveč in ni bilo minute, da ne bi mislil nate. Ljubim te.« je rekel Alex in me poljubil. Od sreče sem brez da bi se zavedala objela Toma in ga poljubila na lice. »Hvala vam, res hvala, čudoviti ste.« Alex, Angie in Tom so se nasmehnili, Alex me je prijel za roko in šla sva v njegovo stanovanje. Tam sva naročila pico in jo pojedla. Ko sva tako lenarila na sedežni, Tom in Angie pa sta ravno prišla je Alex padel v nezavest. Zakričala sem in pritekla je Angie. Poklicala je sestro in zdravnika, ta sta prinesla nosila in odnesli so ga. »Ne, ne, to se ne dogaja. Prosim ne, use samo tega ne.« sem si govorila, medtem ko me je Tom miril. Objel me je in poljubil na čelo. »Muca, use bo uredu z njim, obljubim ti. Pridi zdaj greva v bolnico k njemu.« Spet nisem govorila. Prišla sva tam, ko je rekla Angie, da ga operirajo in da je doživel možgansko kap. Padla sem na kolena in zajokala. Nisem mogla nehati. Samo jokala sem.
28. december 2011
u54513
u54513
Aja še slikica ker joka:

28. december 2011
cool
29. december 2011
u54513
u54513
Tnx
29. december 2011
u54513
u54513
eo zadnji del(nisem mela već idej):

Poskušali so me umiriti, a zaman. Kmalu je prišel zdravnik z novico »Alex je v komi. Možnost, da se zbudi ali pa sploh preživi je 15%. Tudi če se zbudi, verjetno ne bo imel spomina. Žal mi je.« Začela sem kričati. »Neeeeee, prosim recite mi, da lažete! Nee, to ni res! Ne more se to dogajati meni! Prosim ne, ne, ne, ne, ne! Zakaj hudiča?! Hočem ga videti! Prosim odpeljite me k njemu!« Tom me je pred Angie dobesedno prijel za rame in me poljubil. To je bil edini način, da me je pomiril in da sem utihnila. Videla sem Angie z odprtimi usti in solzami v očeh. »Angie, jaz… nisem vedel kako drugače bi jo utišal. Prosim, ne pobegni. Ljubim te, prisežem, ampak poljubil sem jo zato, da bi utihnila in se umirila.« »Veš kaj. Toliko koliko si preživel zaradi mene, ti enkrat oprostim. Ampak samo to. Nikdar več.« mu je odgovorila. Prijela me je za roko, šla do zdravnika in ga prosila, če lahko vidiva Alexa. Presenečena sem bila, da je bila tako mirna. Rekel je, da lahko in naju odpeljal do sobe. Tam pa je ležal pripet na usaj 10 aparatov, čisto negibno moj Alex. Stekla sem k njemu in ga objela. Solza mi je spolzela po licu na njegovo. Narahlo sem ga poljubila in mu zašepetala: »Prosim, prosim, prosim, prosim ne zapusti me. Ker ti, ti si use kar jaz imam. Preveč mi pomeniš, da bi me zapustil. Samo to te prosim, prosim ne odidi še zdaj. Premlada sva oba.« Besedo prosim sem zašepetala še približno 500x, nato pa zaspala. Zbudila sem se v postelji poleg njegove. Bila je prazna, poleg pa je sedela Angie. Jokala je. Ko me je videla, je samo zašepetala: »N-n-ni preživel noči.« takrat sem mislila, da bom omedlela, kri mi je v žilah začela hitreje teči in srce močneje biti. Začela sem jokati, pobegnila v Alexovo stanovanje in tam uzela njegovo britvico. Nisem mogla več. Preprosto nisem. Porezala sem se po celem telesu in preden sem umrla, so se mi pred očmi zavrteli vsi spomini. Nasmehnila sem se, zašepetala »Tako torej. To je moj konec.« in zaprla oči.

02. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg