Forum
u37790
u37790
Pisala bom izmišljeno zgodbico. Govorila bo o punci, ki je predčasno diplomirala. Kar pomeni, da je pri 18 letih že zdravnica. Več podrobnosti pride..................................................TAKOJ!!!

Boš bral/a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2011
u37790
u37790
Stala sem v svoji sobi in se spraševala, kako mi lahko to naredi ravno moja mama. Mary je bila še včeraj čisto OK. Samo zaradi službe. Dobila je neko ponudbo, ki je ne želi zavrniti. KAKO mi je lahko sploh omenila, da razmišlja, da se morda slučajno po naključju selimo proti morju. Morje sem imela rada, toda nikakor ne bi bila pripravljena oditi iz Pariza za daljši čas. Toda………………………………. Saj sem POLNOLETNA!!!!! Mary in njeni načrti se me ne tičejo več. Toda na žalost se še kako tičejo Roberta. Tako bom zaradi svojega invalidnega bratca prisiljena živeti ob morju, ker Roberta pač ne želim zapustiti. Trenutno mi mama dopoveduje, da je selitev v Los Angeles dobra priložnost, da se izkažem kot zdravnica. Bla, Bla in še malo BLA……..Čakaj malo!! Je omenila LA?!?!?!?!?! Na to priložnost čakam že celo večnost. Odkar sem pred tremi meseci uspešno predčasno zaključila to medicisko s....e, mi je jasno, da sem rojena za to. Selitev nenadoma ni več tako grozna. Kje pa, zdaj je že prav prijetna. Kdaj gremo ? Zdaj mi mama dopoveduje, da odhajamo že čez en teden. Kuuuuuuulllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta teden si bom ogledala vse znamenitosti Pariza. Ampak Eifflov stolp bom pa pogrešala………
21. julij 2011
u37790
u37790
To sem jaz, Georgia Annie Doniger in od včeraj sem polnoletna.

To je moj bratec Robert, ki je invalid in je star 16 let.

To je moja mama Mary, ki ima 42 let

To je moj oče Sebastian, ki je star 46 let

21. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg