Forum
Bil je eden tistih dni , ko se mi ni nič dalo. Pa saj to ni skoraj nič novega , sem pomislila ko sem plaho vstala iz postelje in se odpravila v šolo. Bil je zadnji dan potem pa so sledile počitnice. To je edini dan šole , za karerega se veselim pa še to z razlogom. Nikoli nisem bila tako vesela , kot danes zato sem tako tekla po stopnicah , da se mi je noga zataknila za stopnico in kmalu me je začela zelo boleti. Poklicala sem v bolnico , tam je bila v službi moja mami. To ni skoraj nič novega saj že vsi vedo da sem navaden ''štor'' . Mami je bila šokirana in rekla sem , da nemorem hoditi zato me naj pride iskat. Nato je prišla in tam so zdravniki ugotovili , da imam nogo zlomljeno. Ja to se pa lahko zgodi le meni , Leji nerodi. Ker sem tako nerodna se mi bo zgodilo še kaj hujšega ali pa mi škodi , da se včasih res malce preveč veselim. Gotovo so me pred šolo čakale moje najboljše prijateljice Ana, Sara in Stela. Bila sem žalostna , saj bom verjeto vse poletne počitnice imela gips na nogi. To se mi ni zgodilo prvič , ampak že pred leti. Kaj hočem , pa še na začetku počitnic smo. Bom pa pač počitnice preživela v bolnici in na postelji sem si mislila med razmišljanjem . Kmalu zatem je na vratih pozvonilo . Šla sem do vrat , pogledala skozi okno pred vrati pa je stal mož z nožem............................Kmalu zatem je vstopil jaz sem zakričala in..
NEXT ?
Ime mi je Lea , hodim pa v 9. razred osnovne šole drugo leto bom v prvem letniku. Moje BFF so Ana , Sara in Stela.
27. maj 2011
naj nadaljujem ?
29. maj 2011
nextala bom !
29. maj 2011
Vstopil je moški z nožem. ''Si lahko sposodim drug nož '' ? je prijazno vprašal in dvignil tistega v zrak , da sem opazila da je nekaj narobe z njim. Mislila sem že , da se mi meša saj sem zaradi soseda z nožem ki je rezal in pobiral solato zakričala da me je slišal skoraj ves svet. Prijazno sem mu povedala , da ga takoj dobi in šla sem v kuhinjo po nov nož. Nato mu ga izročila. Čez 5 dni pa sem šla v bolnico na pregled in brez razloga sem čudežno ozdravela. Kmalu zatem me je poklical moj fant Mike z katerim se že dolgo nisma srečala. Bila sem vesela , da bom med počitnicami tudi prosta saj nimam več gipsa. Dvignila sem Miku nato pa mi je povedal , da bi rad , da se danes ob 18:34 vidima . Odgovorila sem mu le prav in rekla da moram spat nato pa odložila. Pravzaprav me Mike ni več zanimal in iz veselja ko sem razmišljala kako bom mojo srečno novico sporočila prijateljicam nisem niti premislila , da sem Miku rekla ja . Sedaj bom morala iti in dala mu bom konec. Zelo me je prizadel takrat ko sem se hotela dobiti z njim in sem imela na rami brazgotino pa sem prišla k njemu in so bili tam njegovi prijatelji in so se mi smejali. To dejstvo me je globoko v duši crvlo in zato sem se odločila , da bom tudi jas kruta. Nato sem sporočila novico prijateljicam in vse so bile zelo vesele. Želele so , da bi se danes sestale skupaj v kinu kot ponavadi a nisem morala saj sem Miku rekla ja. Tako sem se pač oblekla in odšla v park. Na klopi sem zagledala Mika ki je jokal...takrat se mi je zasmilil in pomislila sem '' ne morem mu še dati konca ko pa tako trpi'' in nato sem prisedla na klopco ter ga objela čeprav do njega nisem čutila nič več kot le pošteno in iskreno prijateljstvo.
29. maj 2011
Naj nadaljujem ?
29. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg