Forum
Hej to je moja 1 zgodbica in upam da vam bo všeč.
Da pa boste lažje vedeli za kaj gre pa je tukaj opis :

Lina je običajna 12 letnica no ne čisto.Odkar na omari najde staro zaprašeno knjigo brez besedila,se ji dogajajo čudne stvari,da pa je še huje vidi neko majhno deklico,a kaj ko se je tolikokrat zlagala da ji nihče ne verjame.Tako se dnevi med poletnimi počitnicami namesto prijetnih in sprostilnih sprevržejo v pravo grozljivko.A kaj ko to ni dovolj,poleg vseh teh prividov in motenj jo starši pustijo doma,SAMO!Kako naj se reši teh sanj mor in prividov ali je to res le privid ali se ji je res povsem zmešalo!!

_______________________1.Poglavje________________
Kaj se dogaja?

"Lina,kje si se potikala saj veš,da podstrešje čaka,da ga pospraviš"Se mi je na uho zadrla mama,res nisem vedela kako naj se izmuznem kazni zato sem si morala pomagat"Ja no ampak saj je no hm.."No ja moram priznat tole hitro izmišljevanje in laži mi ne gredo dobro od rok,je pa res da se zelo dobro lažem ampak vedno ko je treba nekaj na hitro si zmislt mi pa sploh ne gre lahko se mučim mečem na tla vendar ne gre : ( .
"Nimam časa cel dan zmigaj se malo če hočeš jutri kam it"No ja tole je pač moja mami zelo je sitna vsaj kar se reda tiče no ni navajena na nered.Zato pa nastradam jaz in moja grozna starejša sestra vedno misli da je glavna."Sej že grem samo...čevlje pospravim"no ja vedno moram premislit kaj rečem saj je odvetnik in je pozoren na prav vsako stvar ki jo gdo reče in torej napirmer da rečem samo budno pospravim,bi mi očital saj sem doma že 10 minut in potem bi prišla mama in nastal bi kaos.Zato raje izpadem čudno...
"Zmigaj se že no"mi je spet najedala živce mama počasi sem se priplazila do škripavih lesenih napol razpadlih stopnicah "Že grem no!!"

Next?
Oprostite ker je ful mal napisan ampak bom naslednič več če dobim vsaj 2 nexta
23. februar 2015
Next
23. februar 2015
vsaj še eden nadaljujem jutri ali danes malce kasneje
aja pa zmotila sem se tm pr:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moram premislit kaj naj rečem saj je oči odvetnik
23. februar 2015
next
09. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg