Forum
u147195
u147195
ол јас сум повторно ќе се врати во нова тема кирилица. * македонски
и долго време pujdi играчот и ги преведете!. *

02. avgust 2013
u147195
u147195
next
02. avgust 2013
u147195
u147195
Потоа еден ден, нешто страшно yarupotalo и Ankrah Џек го мразев тука и да види како бувови hy 00 да биде околу не ми е .......................... . на yakrucala Аника е сала на мајката и таткото слушнале obres со нож Нексттел HY .................................. полковникот форумот
02. avgust 2013
u147195
u147195
next
02. avgust 2013
u147651
u147651
next
06. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg