Forum
presenečenje
10. julij 2015
najprej jaz sem kotny in moja starša sta ločena. nimata časa zame zato se selim k sestrični luciji obe imava 14 let. lihar čakam prvi avtobus za teksas. komaj čakam da pridem k njej. komaj pridem tja že me sestrična zagleda inzgrmi name z velikim objemom.domov k njej se odpeljeva z lepo kočijo kateri so vlekli konji. saj oni imajo veliko kmetijo.končno pridem tja že zagledam rudija (to je naš psiček).in takoj mi skoči v naročje. jutri se je začel pouk in sestrična me je predstavila razredu. vsi so debelo bulili vame. ko sem kar naenkrat vzrla.....

(se nadaljuje po 5 nextih)
10. julij 2015
Next
11. julij 2015
Next
11. julij 2015
Next
11. julij 2015
Next
11. julij 2015
Next
11. julij 2015
ok bom nadeljevala sam da napišem od vampirke
11. julij 2015
Jeeeej !!!
11. julij 2015
enega ful lepega fanta tok je bil srčkan da sem kar zardela v lica . dobra novica tut on je bulul vame. učiteljica me je dale sedet zraven njega.omg kaj če da me zadane kap. celo uro mi je pošiljal papirčke in jaz njemu da sva malo več izvedela v sebi. ko je končno prišel papirček.
ALI BI ŠLA Z MANO VEN

DA NE
in itak DA!!! zmenila sva se da se dobiva ob 20:00 pred sestričino hišo.
in končno je prišel ta time ful lepo sem se oblekla bol kavbojsko (kaj pa mislite saj sem v Teksasu) ko je končno prišel je bil lepo oblečen in jahal je na belem konju. prisedel me je gor in me odpeljal v gozd. položil me je na travo in skupaj sva gledala v nočno nebo blo je tako romantično. in potem me je vprašal če bi bila njegova punca rekla sem se veda ja in potem me je poljubi.omg poljubel meje omg.
11. julij 2015
ni prov
11. julij 2015
25.media.tumblr.com/tumblr_lg17y9dcm01qgwk7go1_500.jpg
sestrična
11. julij 2015

jaz
11. julij 2015

moja obleka
11. julij 2015

to je on
11. julij 2015