Forum
u95154
u95154
hey!!!
sm julija in sem se odločila,da napišem zgodbo klub mefisto....
ta zgodba govori v umorih,ubistvu je ta zgodba grozljivka.
upam,da je še niste brali ker že obstaja,jaz bom napisala spletno različičo.

boste brali zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. avgust 2012
u82298
u82298
next
04. avgust 2012
u95154
u95154
tale next je začetek zato bo dolgočasen.ker je knjiga v poglavjih se nekatera poglavja ne bodo ujemala...

videti so bili,kot popolna družina.na to je pomislil deček,ki je stal ob odprtem grobu svojega očeta in poslušal,kako najeti duhovnik prebira puhlice iz svetega pisma.le skupinica je bilo zbranih na ta vroč in mrčesa poln junijski dan,da bi žalovala za preminulim jožetom saulom.nič več kakor ducat ljudi,številne je pravkar šele spoznal.zadnjih šešt mesecev je deček preživel v internatu in danes je nekaere ljudi videl prvič.večina ljudi ga ni niti zanimala.toda družina njegovega strica..............,ta ga je močno zanimala,dr.peter saul je bil zelo podoben svojemu pokojnemu bratu jožetu,vitek in z videzom intelektualca,velikimi okroglimi okvirji očal in rjavimi lasmi,ki so se rdečili v neizogibno plešavost.njegova žena,amy,okroglega,prijetnega obraza,je nenehno pogledovala svojega 15-letnega nečaka kakor,da hrepeni po tem,da ga ovije z rokami in stisne v objem.njunega sima teddyja,ki je imel deset let so bile same koščene roke in noge.majhen klon petra saula z enakimi velikimi očali.in potem je bila še hči,lily stara štirinajst let.prameni las,ki so ji ušli iz čopa so se ji lepili na prepoten obraz.zdelo se je,da se v črni obleki počuti neudobno,saj se je nemirno gibala neprej in nazaj,kakor,da se bo vsak trenutek pognala v beg.

za nadaljevanje potrebujem od 1 do 3 nexte
04. avgust 2012
u82298
u82298
next
04. avgust 2012
u70306
u70306
next!
04. avgust 2012
u74423
u74423
next
04. avgust 2012
u96927
u96927
tale je pa od Tess Gerittsen, anede. Ajde nexti!!
04. avgust 2012
u95154
u95154
ja,kok veš?
04. avgust 2012
u95154
u95154
kakor da bi bila raje kjerkoli drugje kot na tem pokopališču in z mahanjem odganjala marčes.deček je razmišljal: zdijo se tako normalni in povprečni.tako drugačne od mene.nato pa se je lilyjin pogled srečal z njegovim in občutil je drget presenečenja.vzajemnega prepoznanja.v tistem hipu je lahko skorajda občutil kako njen pogled prodira v najtemnejše razpoke njegovega uma in raziskuje vse kotičke v katere ni nikoli nihče videl.v katere ni nikomur dopustil videti.vznemirjeno je odvrnil pogled.raje se je osredotočil na druge ljudi,ki so stali ob grobu.očetova gospodinja,odvetnik,bližnja soseda.zgolj znanci,ki so bilo tu zaradi spodobnosti,ne naklonjenosti.jožeta saula so poznali samo kot mirnega učenjaka,ki se je nedavno vrnil s cipra in dneve zapravljal med knjigami,zemljevidi in koščki lončevine.v resnici ga niso poznali.tako kot niso poznali njegovega sina.obred se ja naposled končal in zbrani so se pomikali proti dečku kakor ameda,ki se pripravlja,da ga pogoltne v sočutju,očeta.in to tako kmalu po prihodu v združena države.vsaj družino imaš tu ,ki ti stoji ob strani je rekel duhovnik.družino? ja recimo,da so ti ljudje moja družina,si je mislil ,ko se mu je teddy od materinem spodbujanjo sramežljivo približal in mu rekel :t-teddy s-sin
t-zdaj boš moj brat.
s-res?
t-ja mama ti je že pripravila sobo,tik zraven moje.
s-ampak jaz bom ostal tu.v očetovi hiši.
teddy je zmedeno pogledal mamo.ne gre z nami domov?
amy saul je hitro odvrnila : sam ne moreš živeti ljubček imaš komaj 15 let.mogoče ti bo v purityju tako všeč,da boš želel otati pri nas.
moja šola je v connecticutu.
že,ampak šolskega leta je konec.če se boš septembra želel vrniti v internat,se boš seveda lahko.čez poletje pa boš šel z nami domol.
tukaj v očetovi hiši nebom sam mama bo prišla pome.
nastopila je dolga tišina.amy in peter sta se spogledala in lahko je uganil,kaj si mislita.mama ga je zapustila že pred leti.
res bo prišla pome,je vstrajal.
stric peter pa mu je blago odvrnil: o tem se bomo pogovorili pozneje,nečak(sin ga bo klical ker je zdaj od gospe amy in strica petra ko mu je umrl oče)
ponoči je buden ležal v postelji,v očetovi hiši in poslušal mrmrajoča glasova tete amy ter strica petra spodaj v delovni sobi.v tisti v kateri je njegov oče zadnje mesece prevajal krhke koščke papirusa.v tisti v kateri je pred 5 dnevi doživel možgansko kap in se zgrudil za pisalni mizo.ta dva človeka(amy in peter) nebi smela biti med vsemi temi dragocenimi stvarmi.bila sta vsiljivca v njegovi hiši.
amy: še vedno je samo deček,peter potrebuje družino.
peter: ne moreva ga zvleči v purity,če noče z nami.
amy: če si star samo petnajst let,pritem nimaš besede.odločiti morajo odrasli.
deček se je prikradel iz sobe in šel do polovice stopnišča,da bi slišal pogovor.

več zveste v naslednjem delu.za nadaljevanje potrebujem 5 nextov od različnih uporabnikov.
04. avgust 2012
next
04. avgust 2012
u95154
u95154
next:
-živa
-
-
-
-

še 4 nexte
04. avgust 2012
u96927
u96927
sem brala pa ja mende ne mislš cele knige sem prepisat? k men osebno se neb dal takele bukle prepisvat. ampk če maš vesele pa le dej !!
04. avgust 2012
u96927
u96927
sam je pa tale del kr mal krut... sm drgača skor use od nje prebrala
04. avgust 2012
u95154
u95154
js jih pa zej berem
pa neveč če bom celo knjigo prepisala kr ma 39 poglavju

next:
-živa
-TORRES♥girl
-
-
-
še 3 nexte
04. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeext + nova bralka
07. avgust 2012
u95154
u95154
še 2 nexta
07. avgust 2012
u96927
u96927
next
07. avgust 2012
u95154
u95154
še 1 next
07. avgust 2012
next in pa nova bralka
07. avgust 2012
u96927
u96927
Kimmy bo tud brala hehehe
07. avgust 2012
u95154
u95154
nextam ko bom imela čas...
07. avgust 2012
u95154
u95154
in resnično koliko odraslih pozna?tvoj brat(jože) ni ravno sodil mednje.tako zelo je bil zatopljen v svoje mumije,da veljetnio sploh ni opaziol da se mu pod nogam motovili otrok.to ni pošteno amy moj brat je bil zelo dober človek.dober ampak zmeden.ne morem si predstavljati kakšna je ženska ki bi sploh imela otroka z njim.in potem pusti fanta naj ga vzgoji jože?ne razumem kako bi lahko katerakoli to naredila.jože se ni slabo odrezal pri njegovi vzgoji.v šoli dobiva odlične ocene.je to tvoje merilo za dobrega očetada si dobiva same lepe ocene?tudi zrel mladenič je.poglej kako dobro se je držal med pogrebom.otopel je peter.si danes na njegovem obrazu razbral eno samo čustvo?tudi jože je bil tak.misliš hladnokrven?ne,inteliktualen.in logičen.ampak veš da ga pod vsem tem mora boleti.kar na jok mi gre ko pomislim kako zelo ta hip potrebuje mamo.kako nenehno ponavlja da bo prišla ponj,pa veva da nebo.tega ne veva!saj je nikoli nisva poznala,jože nama je nekaga dne iz saira pisal da ima kar naenkrat sina.slišal je da so tla nad njim zaškripala,in se ozrl proti vrhu stopnic.vznemiril se je ko je videl da vanj čez ograjo strmi sestrična lily.opazovala ga je in preučevala,kakor da bi bil bitje ki ga še nikoli ni videla,in se skuša odločiti ali je nevaren,ali ni.

za nadaljevanje potrebujem 3 nexte
07. avgust 2012
u96927
u96927
nextek
08. avgust 2012
u95154
u95154
še 2 nexta
08. avgust 2012
u102679
u102679
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
08. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext + dovolj jih maš
08. avgust 2012
u95154
u95154
nextam ko pridem iz bazena...
09. avgust 2012
u95154
u95154
o je zaklicala teta amy.pokonci si.s stricem sta pravkar prišla iz delovne sobe,stala ob vznožju stopnic in zrla gor k njemu.delavola pa sta tdi malce zaskrbljeno,da je morda slišal njun pogovor.se počutiš dobro,ljubček?je vprašala teta amy.ja teta.tako pozno je že.bi šel nazaj v posteljo?a se ni premaknil.za hip je postal na stopnicah in se spraševal,kako bi bilo živeti s temi ljudmi.česa bi se lahko naučil od njih.to bi naredilo poletje zanimivo,dokler ne pride ponj mama.odgovoril je: teta amy odločil sem se.
takoj je predvidevala najhujše.ne prenagli se ljubček.imemo res lepo hišo,tik od jezeru,in imel bi svojo sobo.vsaj na obisk pridi,preden se odločiš.ampak jaz sem se odločil da grem z vami.teta je obstala in za hip ji je zaprlo sapo.nato ji je obraz razsvetlil nasmeh,pohitela je po stopnicah in ga objela.dišala je po milu dove in šamponu breck.njeno veselje je bilo kakor tančica sladkorne pene,vleklo ga je v njen svet,ki ga je bila ena sama ljubezen,svatloba in smeh.otroka bosta zelo vesela da greš z nami je rekel stric peter.
09. avgust 2012
u95154
u95154
vem da je kratek next ampak nimam časa ,za nadaljevanje potrebujem 3 nexte
09. avgust 2012
u95154
u95154
2 dni nebo nexta kr grem k babic na počitnice
09. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg