Forum
Ključ do sreče.
Zdi se da vedno ko najdem ključ do sreče,vedno nekdo zamenja ključavnico.
1.Poglavje
Življenje je kratko. Vsega kar si človek želi ne zmore narediti v tako kratkem času. Zato nekateri posamezniki nikoli ne najdejo svojega ključa do sreče. Pa je res tako? Je za vse to krivo le kratko življenje? Jaz pravim,da to ni res. Živjenje je dolgo toliko,kot ga podaljšamo. Tudi če se kdaj zdi kratko zagotovo nebo če boste v življenju poiskusili še kaj drugega kot samo iste stvari. Žalostno je smo to,da nekateri ljudje ostanejo zaprti v svojem življenju in se počasi začenjajo dolgočasiti. Nikakor pa za to ni kriva njihova življenska doba…

Sem Megan.Meg za prijatelje.Stara sem 24 let in moje življenje je bilo pred nekaj leti kot grozljivka. Odrasla sem z očetom,alkoholikom in dve leti mlajšim bratom. Moja mati je zapustila svet,nekaj dni pred mojim rojstim dnevom. Nikoli se nisem pobrala in znova zaživela. Ona je bila moja opora,ampak se mi je vedno zdelo,da svoje življenje zapravlja le zame in mojega brata. O sebi ni govorila pogosto. Tema našega pogovora so vedno bili boljši časi,pot po kateri stopamo in zanimiva igra,podobna skritemu zakladu,v tem primeru je bil zaklad sreča. Ja,sreča je bila tema našega pogovora. Skoraj vedno smo bili samo mi trije – jaz,Brian (moj mlajši brat) ter moja mati. Moj oče nikoli ni prišel domov za kosilo ali pa me poljubil in pokril preden sem zaspala in odtavala v brezskrbni svet sanj. Ne,domov ni prišel nikoli. Tudi za moj rojstni dan ne. Pa vendar je domov prišel še tisti večer,na dan ko je umrla moja mati. Vsega se spomnim. Vsake podrobnosti. Vsake besede in solze,ki so privrele na dan. Vedno sem jih imela v sebi. Tam sem jih skrivala pred svetom. Bila sem močna deklica,stara komaj 13 let pa vendar sem razumela. Razumela sem da nebo vedno vse kot v pravljici in da me v življenju čaka še ogromno stvari,ki jih moram doživeti in si jih zapomniti...

next? < 3
25. januar 2012
u65372
u65372
next!
25. januar 2012
u71327
u71327
Next. < 3
25. januar 2012
u61092
u61092
Next ! ;*
25. januar 2012
naxt
25. januar 2012
u73536
u73536
nekstej.
25. januar 2012
u60115
u60115
DejMoDejMo Napreej. o:
25. januar 2012
Next < 3
25. januar 2012
Neeext!
25. januar 2012
u35426
u35426
naprejjjj < 3
25. januar 2012
Okeej. 1.hwala za podporo! < 3 2.ta "ključ do sreče" je moja domača naloga,ki bo ocenjena zto dajm zdj kle gor d pač zwem če vam je ušeč pa tko.^^ :*

Mamina smrt pa me je dokončno zakopala. Kot nekoč samozavestna,brezskrbna najstnica sem se v tistem trenutku spremenila v brezsrčno kuzlo,oprostite izrazu,in to sem ostala do mojega 17 leta. Zaničevala sem mojega brata,ko me je najbolj potreboval,in ko se je oče spremenil v pošast in se razjezil zaradi vsake napačne ali neprimerne besede ter začel nadlegovati in pretepavati vse kar mu je prišlo pod roko,največkrat sva bila tarči jaz in moj brat,sem samo jokala. Nobenega glasu,nobene obrambe,samo tišina. Drugačna zgodba je bila pri mojem bratu. Pri 14 letih ni več prenesel stalnega zaničevanja,ki ga je bil deležen pri svoji razbiti družini in si 7.aprila vzel življenje. Stara sem bila le 16 let,še vedno premalo za toliko bolečine in žalosti. Tisti dan sem zgubila smisel življenja in naredila nekaj kar bi nedosti deklet mojih let storilo. Zaprla sem se v sobo. Vendar ne mojo skromno sobo v kotu podstrešja,temveč bratovo sobo. Brian je bil smisel mojega življenja. Vsi moji upi so veljali le zanj. Zanj in zame. Za najino boljše življenje in pot do začetka nedolžne igre,iskanja sreče. V sobi sem ostala do 17.leta in ven sem stopila le,ko se je moj oče želel pogovoriti oziroma v njegovem primeru se izkričati in znesti nad nekom. Vso svojo jezo je vedno preusmeril name,me spolno nadlegoval in poniževal. Nakar nisem več zdržala...

next? < 3
26. januar 2012
u71327
u71327
Next .< 3333
26. januar 2012
Next:*
26. januar 2012
u65372
u65372
next
26. januar 2012
next!
Ful Doro.< 33
26. januar 2012
u73536
u73536
nekstej._.
28. januar 2012
u60115
u60115
Neext.:$
29. januar 2012
next;3
31. januar 2012
u60547
u60547
neexti.!
fuul najbolš pišeš ;* < 3
03. februar 2012
Klareeq*--> ρσкємση_ɢιrl;3 --> remember.?
05. februar 2012
next
15. februar 2012
u72009
u72009
next
16. februar 2012
spolno nadlegoval? :'D
tu me spominja na unu u coolu
deeej govor napreej
17. februar 2012
hahahha.:'D ti si neumna.x'D
em.dej ti neki po zasebcu pouem.
Neko noč,ki je bila podobna vsaki – očeta nikjer,le jaz v majhnem stanovanju na robu Ontaria,sem zbežala. Ne samo stran od doma,temveč nekam kjer sem se počutila varno. Zbežala sem naravnost na policijo. Ločilo me je le nekaj korakov od velikih modrih vrat,vhodom na varno,ampak sem zaslišala znan glas. Glas,ki ga nisem bila vesela. Glas,ki me je vedno spravil jok. Bil je moj oče. 47 letni perverznež,ki mi ni želel nič drugega kot le del njegove nesreče. Nisem se obrnila. Ne,začela sem teči. Tekla sem kolikor hitro sem mogla. Tekla sem in tekla,vendar tudi ko sem prestopila vrata policije se nisem počutila varne. V sebi sem začutila tesnobo. Ta je postala le hujša ko sem za sabo opazila očeta,kričal je naj ga počakam,naj ga poslušam. Zato sem stala tam,sredi velike stavbe,obkrožena s policisti,čakala na možno opravičilo od človeka,ki sem ga najbolj nespoštovala. Že res,da je bil moj oče,pa vendar do njega nikoli nisem čutila tega,kar bi dekle mojih let čutilo do svojega očeta. Lahko bi rekli,da sem se spremenila. Spremenila sem se v odraslo osebo,starejšo in bolj zrelo dekle. Žensko. Nikoli,v miljonih letih si nebi morala misliti,da bom doživela takšen šok,takšno ponižanje,kot sem ga čutila v trenutku,ko sem izgubila nadzor nad svojimi misli in moja roka se je sprožila,kot frača,in pristala na njegovem licu..
neeeeekšt? < 3
19. februar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeekštej.
21. februar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeekštej.
ti men d sm JST neumna?NE.jst sm čist lpu normalna.
js ga nebi klofutalna ampak tam 'nekam' brclna.oh ja.(:
čak mal.zakaj ga je šele zj klofutlna?tu nekok je podobnu naši lepi rozamundi
21. februar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeekštej.
21. februar 2012
bom kr naraunost povedala:jeb'o te komente.

neeeeeeeeeeeeeeeekštej.
ti men d sm JST neumna?NE.jst sm čist lpu normalna.
js ga nebi klofutalna ampak tam 'nekam' brclna.oh ja.(:
čak mal.zakaj ga je šele zj klofutlna?tu nekok je podobnu naši lepi rozamundi jaja.
si že brala oprauljiuko?
ja?......kaj ni huda?
ne?.............preber jo!

ŠTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKA.
21. februar 2012
evo si dubla dovol komentou d nekštaš?
misssssslm d jaaaaaaaaaaaaaa.
21. februar 2012
DIANA! < 3
dej te te ne požrem.&vrjem d ti najprej prste odgriznm.x'D
em.sm prebrala oprauliuko.med poletnimi.:3 hahaha.
ti si genialc.to pa skoos. faq.dej ka swe przadete!!! < 3
bŁuup.
21. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg