Forum
u155122
u155122
Tema, na enkrat me je zajela. Nisem več videla kje sem, dokler nisem zagledala na sedežu poleg mene moje prijateljice. "Anna." Sem nemočno rekla, pas me je močno držal na sedežu. Slišala sem nekaj glasov, jokalo je nekaj deklet. Name je kapljala kri iz zgornjega sedeža, na katerem je sedel moj najboljši prijatelj. "Anna.." Sem še enkrat ponovila glas in jo z dlanjo malce prijela za ramo. "Anna.." Sem še enkrat rekla in zagledala, da se njen trebuh ne dviguje. Roke so se mi pričele tresti, oblil me je hlad. Lasje so mi padali na obraz, nanj pa jih je dodatno prilepil dež. Steklo je ležalo na meni, povsod. Kos, se ga je zataknil v mojo nogo, peklo, žgalo je. Zaslišala sem glas siren, treh različnih. Luči so od daleč žarele, rdeče - modro. Na enkrat pa me je spet zajela tema.

Moje ime je Angelina, stara sem 17 let, pred enim letom sem doživela nesrečo. V Avtobus je na enkrat priletel vlak, iztiril je. Moja prijateljica Anna, je še vedno v komi, jaz pa jo strašno pogrešam. Moj prijatelj Robert pa ima čez oko veliko brazgotino, katera, mu sploh ne kazi obraza. Od kar je moja prijateljica v komi, drugače gledam na svet. Ne zabavam se toliko, bojim se avtobusov in vlakov, ne morem pa premagati straha pred volkovi in konji. Ta strah, me vedno zmaga, že od otroštva. Rada bi ga spremenila, pa ne morem, ker ni Anne ob meni.

Next?
25. april 2014
u152450
u152450
Neeeekštttt!!! ;**
25. april 2014
u169599
u169599
neeeeext
26. april 2014
u155122
u155122
Še usaj 2 nexta
27. april 2014
u163511
u163511
neeeeeextttttttt!!
27. april 2014
u155122
u155122
Jutro, prelepo, skozi vijolične zavese, katere so zakrivale okno, so svetili žarki sonca in sobo spremenili v prečudovito vijolično barvo. Dvignila sem se iz postelje in zaspano odšla v kopalnico, na poti pa sem na steni zagledala kolendar. Na veliko je bil obkrožen datum in sicer: 15ga, marca. V oči so mi stopile solze, danes mineva eno leto od kar je Anna v komi. Obrisala sem si oči in nato odšla v kopalnico, se umila uredila in odšla obleči svoje kavbojke, katere mi lansko leto 15 marca niso prizanesle. Na desni hlačnici, v višini stegna je na raztrganih hlačah nekaj šivov, ker so se hlače raztrgale, zaradi kosa stekla, katerega sem imela zapičenega v stegno. Oblekla sem pulover, istega katerega sem nosila 15 v marcu lani. Stekla sem po stopnišču in prišla v kuhinjo ter spila nekaj kakava, katerega mi je mama skuhala. "Kje je Steve?" Vprašam. "Mislim, da še vedno spi." Mi reče mama ter odide po nutello. "Mama, misliš, da se bo Anna kdaj zbudila?" Vprašam in pogledam v tla. "Mora se." Mi reče mama in pride do mene. "Upam." Le odvrnem in se dvignem s stola ter grem v Stevovo sobo - Steve je moj brat. "Steve, dvigni svojo leno rit in se obleči, v bolnišnico gremo." Rečem. "Jaz ne grem, spet se boš jokala." Mi reče. "Tvoj računalnik bo letel skozi okno." Rečem in odidem iz sobe. "Čaakaj, čakaj!" Zavpije za menoj in steče. "Torej, obleci se in pridi dol." Rečem in odidem dol ter zagrabim sveže namazan kos kruha z nutello in ga pojem. Ko se je Steve oblekel in pripravil sem obula svoje superge in odšla v avto. Po dolgi vožnji, smo naposled le prišli v bolnišnico. Prišla sem v tretje nadstropje, do sobe 113. Počasi sem odprla vrata in prišla v sobo. "Anna." Sem le rekla in prišla do postelje. Vsa priklopljena na aparaturah je ležala v postelji, nežno sem prijela njeno roko katera je bila hladna, kakor led. Zarosile so se mi oči in prav tako se mi je obraz spremenil iz rahlo polnega volje, do takega, brez volje. Nekaj časa sem jo gledala in ji govorila, da naj se zbudi. Ona pa je brez brižno ležala, mižala in ni niti mignila.

Naslednji dan....

Ta bedna šola, zakaj mora obstajati?! Sedaj, ko nimam več ob sebi Anne, se mi zdi vse tako pusto. Prej sva se vsaj zafrkavale iz vsake učiteljice. Ne jaz, ne moj najboljši prijatelj Robert nimava več smisla za humor. Danes, baje na šolo pride nov učitelj športne vzgoje, naša starina je odšel v pokoj. Dobili pa bomo nekega baje mladega učitelja, starega...tam 24 let. In res ja, kasneje ob pol desetih smo na hodniku zagledali HOT tipa. Jennet, moja sošolka se me je držala kakor sinček za oblekico mamice. Jennet, je prav tako prijateljica že iz mojih otroških let. Ta tip je bil hot, dokler nismo izvedeli, da je naš nov učitelj ŠPORTNE VZGOJE. MOJ Bog, sedaj bom zagotovo vsak dan pri njemu - če prav sovražim šport, razen boksa, rokometa pa odbojke. Uboga moja Anna, kaj zamuja?

Jaz:

Profesor nov:

Steve:

27. april 2014
u155122
u155122
Next?
27. april 2014
u163511
u163511
next!! pa dj še sliko anna
27. april 2014