Forum
u64926
u64926
Je zgodba o eni najstnici ki je živela "normalno" življenje.
Tekla sem iz šole. Svoboda! Poletne počitnice!
Padla sem. Konec veselja. Zvezki so treščili na tla. Na srečo sta iPod in moj telefon preživela. "O sori nisem hotu!" je rekel lušten fant in pri priči začel pobirat zvezke. "Ne ne jz sm kriva." sem rekla in hitro pomagala pobirati zvezke. "Mimogrede jaz sem Jake." se je predstavil fant. Podala sva si roke. "Jaz sem Leslie." zardela sem. Pomežiknu je in odšel. "Čao Leslie. Nekaj mu je padlo iz žepa. Bil je listek. Stekla sem in prijela listek. "Jake neki ti je padl!" sem zaklicala a se ni javu. Pogledala sem na listek. Sej ni nč narobe, ne?
Jake Paterrsone
TL. ŠT.: 070 856 334

Čudno. Nisem še videla da bi meu kdo telefonsko številko na listku. Kakorkoli odšla sm dam. Vzela sem svinčnik in šla risat Jake-a. Ni bil ravno lep. Potem sem šla risat One direction.
Nato sm telefonirala Jake-u. "Številka trenutno ni dosegljiva, pokličite pozneje." se je oglasil mehanski glas.
Zazvonu je telefon. "Ja živjo jake!" sem zaklicala. "Paket boste dobili čez 1 dan." je rekel glas in prekinil. WTF? Kašen paket oni sanjajo. "Ljubica pelji sestrico na pevske vaje." me je prosila mami.
"Maaaamiiii...." sem rekla leno in pomignila proti listom na zunanji strani.
DRŽI SE VEN!!! ČE ŽE MORŠ JT NOTER POTRKI IN NIKAR NE REČ DA MORM PELJT SESTRCO NA PEVSKE!!!!
MOJA PRAVILA:
1. NE POVEJ MI ZA SESTRICO ALI DA SM DUBLA CVEKA
2. BOD PREVIDEN
3. NE UŽAL ONE DIRECTION
4. NE REČT DA GREMO NA POČITNICE V SAVUDRIJO!

ja mam čudaška pravila. skori vedno gremo na morje v savudrijo (z letalom). "Okej Leslie. Ne gremo v savudrijo, na otok bomo šli." me je mirila mami.
Next???
30. april 2012
u64926
u64926
o bed 070 856 334 je prava številka!
30. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg