Forum
u40987
u40987
usi ka ste že probal pa vm je ratal napište kako ste to nrdil!
pa napište še use kar veste v zvezi z tem!
prosim odpište!

si že kdaj klical/a duhove?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. avgust 2011
u40987
u40987
napište še kej
10. avgust 2011
u56389
u56389
ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuoooooooo ,hhh. tako se kliče duhove
10. avgust 2011
u40987
u40987
http://www.iskreni.net/forum/viewtopic.php?f=4&t=961
10. avgust 2011
u40987
u40987
no tole sm pret kratkimm zasledila:
http://www.iskreni.net/forum/viewtopic.php?f=4&t=961
kr strah me je ratal
10. avgust 2011
ne nikoli jih nisem klicala!! in NIKOLI jih ne bom!
15. avgust 2011
me mika bom probala na tole temo
15. avgust 2011
u40987
u40987
TOLE SM Z NETA POBRALA:
Ko enkrat opazijo, da jih lahko vidiš in slišiš več nimaš nikoli miru. Če nimaš pravega karakterja, da jih pošlješ tja kamor spadajo, si za celo življenje najebal.

Da BI JIH KLICAL? SI TI PAV PEČEN? JAZ RAZMIŠLJAM KAKO SE REŠITI PRISOTNOSTI FINOSNOVCEV, NE PA DA BI ŠE KAKŠNEGA POKLICAL.

Finosnovci pijejo energijo iz človeka. Finosnovci ali astralci oz. duhovi so v glavnem neprijetne osebe, ki so ostale na tem planetu. Za pekel so naredili premalo slabega, za raj so naredili premalo dobrega, za duhovni (trascendentalni) svet niso nikoli naredili nič, zato za njega sploh ne vejo, ker tja (v nesmrtnost) lahko grejo samo čisti gospodovi služabniki oz. bakte, zato pač ostanejo kot duhovi na zemlji, kjer po domače povedano jebejo ježa. In to so edini duhovi s katerimi lahko stopiš v vezo. To so reveži, ki so napol zavestni. Zato ti tega ne priporočam.

Materijalni univerzum ima 14 stopenj padca. Tisti, ki umrejo navadno gredo na planete, ki so za stopnjo do štiri stopnje višje od zemlje. Zapustijo grobo materijalno telo in gredo tja v astralnem telesu. Z predniki (umrlimi) na drugih planetih prideš težko v stik. Moraš prej pregovoriti vesoljno administracijo.

Pojma nimam kako prilkicat duha, natančneje finosnovca in tudi, če bi vedel, ti tega ne bi nikoli povedal, ker je to neumno početje z negativnimi posledicami zate in za tvojo okolico. Za delo z duhovi moraš biti šolan.
15. avgust 2011
u40987
u40987
pa ta tud:
me zanima če je kdo od vas imel kakšno podobno izkušnjo.
ko smo bili stari ene 14-15 let se nas je skupina petih prijateljev, ki smo si bili takrat zelo blizu, odločila da bomo to počeli. saj veste: temna soba, krog iz abecede in narobe obrnjen kozarec. stvar je definitivno uspela in celo poletje smo klicali enega duha, ki mu je bilo ime ehargon.
potem je enkrat začel kozarec sam potovat in napisal je: če vas ne bi bilo tako strah, bi se vam pokazal..." takrat smo se kar ustrašili in s tem prenehali.
drugače smo ga spraševali vse sorte, bolj najstniške afnarije.
a se je komu dogajalo kaj podobnega?
lp minka
15. avgust 2011
pa dej nehite strasit... tuki gor so otroci 10 let in manj! a jih hocte u norisnco spraut?!?!?!!!
tist ko bo tebu nasedu nej se uzge u galvo da bo za 10 minut nazaj pozabu pa bo ok...
15. avgust 2011
Jst jih ne mislm klicat....komi za grozlivko trailer pogledam( no ene par grozlivk sm že pogledala v družbi, 3 pa pod prisilo). Sam je to ful grozn res no.
15. avgust 2011
no skratka klicanje duhov ni hec...

Nikoli jih še nisem klicala samo in jih tudi ne bom!!! nekaj pa vseno vem......

Če poklišeč duha lahko pride lahko pa ne ali pa ti odgovoraja. Samo če ti rata, da ga pokličeš mgoče tudi nebo več odšev. Če ti ga rata preklicati bo pustil tebe na miru in začel npr. tvojo bff strašit. Ljudej ne se s tem zafrkavat vi neveste kakšne posledice to pusti moj fotr in moji bf so jih klical.

Jaz vam odsvetujem, da kličete duha.

Odločitev je vaša....ampak pozor vem, da se to sliši bolano ampak lahko rataš obsedne s tem in umreš.
Lp. Ezekiel.
15. avgust 2011
u40987
u40987
Duhovi so!
15. avgust 2011
ej men je ospelo enkrat sem bil sam doma in ena od mojih omar se je tresla !!! pa takrat je blo ful mrzlo v tisti sobi mrzlota je narasla kar pomeni DUHOVI!!!
16. avgust 2011
u57082
u57082
No ja mene ful mika sam me je mal scary samo.Tko da ce se gdo jau za zravn nai puve.!!
16. avgust 2011
u34621
u34621
a je že kera slišala za bloody marry??
to je drgač tut en koktejl sam je pa ona kao tut duh
16. avgust 2011
u40987
u40987
tole?: http://www.halloween-website.com/bloody_mary.htm tkole je gugle prevodu:
Kdo lahko pozabi strašljivo zgodbo Bloody Mary, zlobni duh, ki bo nič oči, ko poklical? Večina ljudi slišali Bloody Mary legendi ko so bili otroci, poslušanju zgodb Sablastan duh ob tabornem ognju. Tale je še povedal na spanca stranke, campouts, in pozno zvečer kres stranke.

Legenda trdi, da se lahko zlo ženska povabi skandirali "Bloody Mary" v ogledalo nekje med three do ene stokrat v zatemnjeni sobi lit le s svečo. (Trinajst zdi, da je najbolj priljubljen število chants, primerno tako.) Kopalnici je najbolj priljubljen nastavitev preizkusiti legende, čeprav so druge temne prostore zdi primerno.

Po določenem znesku chants, se bo nato prikazal duh v ogledalo krempljev oči ven. Death bodo sledili. Druge različice so ji vožnjo si nor ali vas vleče v ogledalo, nikoli ne bo spet videl.

Kdo Bloody Mary res ostaja skrivnost. Čeprav obstaja veliko različic te zgodbe, je večina računov kažejo na žensko z imenom Mary Worth, ki je bil strašno Unakažen v prometni nesreči. Nekateri ljudje še vedno govorijo o čarovnica, ki je bil zažgali na grmadi, in se je vrnil po maščevanju, ali je lahko sam hudič, ki pride za svojo dušo.

Bloody Mary Legend videl nekaj narašča priljubljenost s spremembo zgodbe v filmu iz leta 1992 "Candyman", ki se uporablja za idejo, da je parcelo. Ko znakov skandirali "Candyman" v ogledalo 5-krat, bi bil videti in jih umor s svojo kljuko roko. Našel sem ta film grozljivo! Čeprav lahko rečem, da kot odrasel sem na splošno nimajo nočne more iz horror filmov, ta Spomnim se živo - Waking Up in hladen znoj, in poskušam, da ne pade nazaj zaspal.

Film "Urban Legend" je izšel leta 1998 do gledališča in izposojenimi Bloody Mary mit še enkrat, za eno od zgodb to je. Kot da to ni bilo dovolj, 2005 nas je pripeljal "Urban Legends: Bloody Mary," ki je bil neposredno sprosti na DVD. Nobenega dvoma ni, bo grozljivo zgodbo spet pojavi, morda v še eni različici z drugačno zvijal.

Čeprav morda mislite, da ste varni pred pomeni, stare Bloody Mary, se motite ... Legenda pravi, da če ste v bližini ogledalo v popolni temi, lahko še vedno pridejo za vas, ne glede na to, ali ste poskušali poklicati za njo.

Bloody Mary Stories
16. avgust 2011
u40987
u40987
Teresa Fidalgo:

http://gregorm.blog.siol.net/2009/04/23/teresa-fidalgo-duh/
16. avgust 2011
u40987
u40987
pa dejte napisat kako poklicad duhove!?
kako tisto s knjigo pa ključem?
16. avgust 2011
a pol se ti lahko nardi najhujsi primer tko kot v filmu Paranormal activity ???
16. avgust 2011
ne priporocam ogled filmov tistim ki nimate mocne morale... potrjujem na lastnih izkusnjah
16. avgust 2011
matr ste otročji s tem,duhovi ne obstajajo
16. avgust 2011
sej duhovi ne, nezemljani pa itq
16. avgust 2011
tist k je zalepu trailerje od paranormal activity.kaj ste vi resni al kaj? lol paranormal activity sploh ni grozn -.- tist bi še jaz dala svojmu 8-mesečnemu nečaku glejat,rofl -.- kurca palca je tisto grozlivka ko neko babo po štengah gor dol vleče.
za duhove pa praujo da je use u psihi,oz. kolko je človek psihično razvit.ubistvu duhovi obiskujejo tiste k majo še neporavnane račune z njimi,ponavadi negativne stvari.duhovi pa tut obiskujejo une k so jim pred smrtjo vlk pomenli ..
16. avgust 2011
kot da bo kej jasno 8mesecnemu otroku... film je biu narjen za tiste z bujno domisljijo...
16. avgust 2011
Sej prvič k gledaš je kr grozn...pol ta drugič je pa fino druge zravn strašit
16. avgust 2011
itq
16. avgust 2011
pa ne sam to duhovi tut pridejo nazaj če se na kako stvar navežejo pa je ne daš u njihovo krsto ali jo zraven pokopaš lahk pa jo tut sam zažgeš
19. avgust 2011
duhovi ne obstajajo
19. avgust 2011
kk pa ti veš
30. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg