Forum
Horse_Rider
Horse_Rider
Živjo zanima me, če kdo jaha ali je jahal v KK PIP.
jaz sem tam kar redna gostja.

Poznaš KK PIP?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. maj 2012
Horse_Rider
Horse_Rider
Hočte, da dam kkšno slikco od konjev????
09. maj 2012
Horse_Rider
Horse_Rider
spletna stran: http://kk-pip.com/index.htm
09. maj 2012
Horse_Rider
Horse_Rider
Katy Cat kerga konja si jahala???
14. maj 2012
vanesso pa uno eno velko črno k je tm u hlevu k je še una ta lisasta blue..pa še neki sm že mau pozabla use k jaham že 2 leti drugje!! kako je peter??
aja pa pozdrav ga!!
18. maj 2012
Horse_Rider
Horse_Rider
Js tut jaham Vaneso (Mam na slikah velik slikc od nje!
Peter je dobr. bom ga pozdravla!
19. maj 2012
dej pliz po+šl mi
kako se pe tr piše!!??
24. maj 2012
Sm jahala ja & mela konja tm, ampak sm šla stran. Petr se piše prešeren, drgač pa je tm uredu js bi šla nazaj če nebi bla skregana z eno osebo ki je tm ''glavna'' tko da..
23. junij 2012
Horse_Rider
Horse_Rider
S kom? Mogoč z Matevžom??? sej njega zdej ni več tm. nekam je šeu vrjetn u Nemčijo, vsaj tko pravjo.

Dej povejta mi kkšno štorijo!
no mi smo se glih zadnič neki pogovarjal pa pride petr pa reče ajde gremo delat, še boxe skidat mi bi pa drgač mogl it jahat pa rečemo da nimamo časa pa se pol petr spomne da so že vsi skidani. ni glih nevem kok smešn sam mi smo se full smejal!
24. junij 2012
Mateuž ni šou u nemčijo ampak je mene treneru haha. Sej zdej je on tm, pa on ni biu nikol glavn pa mene tut ne trenera več, ampak nisva sploh skregana al pa kej.
02. oktober 2012
Dej povej s kom si skregana!!! PLiiis aja a je una Blue a kaj je že una pač ta lisasta pe tm?
07. oktober 2012
Hej! Jaz mislim it jahat v Pip pa me zanima, kako je tam.
Kok je cena ene individualne ure(skakanje čez ovire)?
Ali imajo šolske konje?
Jih 'posojajo' za na tekmovanja?
Koliko visoko skačejo(konji)?
Ali organizirajo prevoz na tekmovanja?
Koliko stane prevoz(npr do stožic ali celja)?
Koliko stane najem konja na tekmo?
Ali je trener v redu?
12. oktober 2015
Vem, da je tema stara 3 leta...sam vseeno bi bilo lepo, če bi mi odgovorili. Ali na sporočilo, ali sem
12. oktober 2015
Hm...NikaShowjumping... Tega kluba ne poznam in tut ne jaham tam..jst treniram tut preskakovanje samo da s svojim konjem in na HR.... ja.. Hm...Za 160 konja tm nebo haha...In..niso vsi koji šolski ker tut men neb blo prav da kr en pride pa zacne z mojim konjem skakat ... Najboljse je da to vprasas kr pri njih...Majo pa halo pa sprehajalno napravo... Drugace pa ja ....nekega dobrega trenerja v Slo ni..Odkrito hah...Jaz treniram na HR...iam 1h do tja in 1h nazaj..Ta treniram vsak 2 dan..Zdaj pozimi pa konj gre v halo na madžarsko... In ja ..vse vikende bom tam..(petek-nedelja) ...Ce pa kaj rabis me pa dobis na zs... Z tem sporom se ukvarjam ze 7 let tko da yup
22. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg