Forum
u40060
u40060
Zbudilo me je sonce, ki je posijala izza zaves. Bilo je novo jutro, nov dan. Morala sem ustat čeprow nism hotla. Na glavo sm si položila blazino in skošala spet zaspat, samo ni šlo.
Poznate ta občutek??

Boš bral/a mojo zgodbico???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. februar 2012
u89006
u89006
brala bom zgodbo, če jo boš začela ~_^
23. april 2012
u40060
u40060
Ejla, sm Blair, stara sm 15. Mam 2 sestri Lilly in Stacy. Lilly ima 5 let, Stacy pa 13. Mam tudi starejšega brata Jacka, k ma 17 let. In mi usi smo čarovniki. Sicer ne najrajš uporabljam tega izraza, ampak če že morem.. No, naš čarovniški svet ni lih tak ku je v Harriu Potteryo al pa kakih drugih knjigak. Usako večje mesto ma svoj Čarovniški Urad. Na njem urejaš razne čarovniške stvari. Ne čarovniki ga ne morejo videti.
No, samo nuben od mojih prjatlov ne ve za to mojo malo skrivnost. Niti moja najboljša prijateljca Vic. Kliče se Viktorija in sva prijatelci že od vrtca. Ma starejšega brata Willa. Ko sem bla majhna sm bla noro zaljubjena v njega. Vedno ko sem bla pr njej doma sem se pritihotapla v njegovo sobo in mu kradla majice, ki sem jih potem ponoči vohala. Poskusila sem ga velikokrat uročit, da bi se zaljubil vame, ampak mi takrat ni nikoli uspelo, kr nism mela pojma.
24. april 2012
u40060
u40060
Jst_Blair

24. april 2012
u40060
u40060
Stacy

Lilly

24. april 2012
u89006
u89006
next
24. april 2012
u40060
u40060
Poklicala sem Vic in pršla je pred mojo hišo. Skupi sva odkorakali u šolo. Sovražila sm to. Šolo, pač. Zato sm si pr tem pomagala z...MAGIC..MAGIC.. Ko sva pršli sm pr omarcah vidla Billa. Bil je moja velika ljubezn. In na moje zadovoljsto je slonel lih na moji omarci! Pohitela sm tja in se odkašljaja. Pogledal me je. Veselo sem se mu nasmehnila. ''Em, sloniš na moji omarci.'' ''A,'' je brezbrižno reku in se umaknu. Brez nubene reakcije. In pol je pršu še en velik (upam da štekate kaj čem povedat. Slaba žalost pa to.) Do njega je pršla Jannifer. Prišla je do njega se nasmehnila in začela klepeta. Jennifer sem od vedno sovražila. Že od vrtca. Ko sva bli mali sva se obmetavali s peskom in take stvari. Bila je visoka, suha in naravno čudovita. Usi so jo meli radi. Bla je popularna. In tudi usi so jo poznali. Skrila se mse za majhn zidek ter stegnila prst in zašepetala 'Kolorusi di politosi' in po njej se je poliu škaf tmno zelene sluzaste snovi. Na stropu sem še pričarala majhno luknjo, da bi misnli da je curek prišel iz tam.

Bill
25. april 2012
u40060
u40060
Bil
25. april 2012
u40060
u40060

25. april 2012
u40060
u40060
Jennifer

25. april 2012
u40060
u40060
kak next??
25. april 2012
neextt!!
25. april 2012
u89006
u89006
NEXTEJ!
25. april 2012
next
26. april 2012
u40060
u40060
In pol smo meli športno. Vedno sm bla bolša u ekipnik športin, naprimr: košarki, odbojki, nogometu, hokeju,.. Samo danes smo meli gimnastki. Ojej! Gimnastika zame sploh ni šport. Šport je zame neka aktivnost, pr katjri se moreš premikat, zmatrat, spotit. In kaj od tega je gimnastika?? NIČ! Učitlca Podgan (ja, Podgan se piše. Mateja Podgan. In še zgleda ku podgana. Ma rdeče lase s sivimi premeni, majhn nos, velike zobe, in še zlo visoka je. In je že tko stara da niti tekat ne more. In ko se pr športni kaj učimo vedno prosi najboljše učence da pokažejo namesto nje).In seveda je prosla Jennifer naj pokaže osnovne gibe pri gimnastiki. In še ful je gipčna. Trenjra gimnastiko, ples, odbojko, nogomet, atletiko in jahanje.
Jennifer je najljubša učenka useh učiteljev. Do njih je tko prijazna, priliznjena in vljudna.
In pol sm si zaželela, da bi se ji strgale hlače, med tem, ko ona dela špago. In pol sm se spomnla da to lahko nrdim. Prst sm usmjrla proti njej in neki zlo potiho zamomljala, da me nebi nihče slišu. Ko je nrdila špago so se ji razparale hlače. Skori sm poknla od smeha.
27. april 2012
u40060
u40060
Še neki malga o čarovniškem svetu:
Usi čarovniki mamo svoje čarobne palce. Nekateri jih majo spravljene v hlačnih žepih, nekatjri v torbah, nakateri pa zataknjeni za pas. Jas pa jo mam v čevlju. Spodnji del mam v čevlju, zgornji del pa po hlačnico. Poleti, ko nosim kratke hlače al pa krila, pa palco pomanjšam in si jo celotno spravim v čevelj.
27. april 2012
next
27. april 2012
u40060
u40060
Jennifer je odjokala na wc. Kiti, Lia in Mia so stekle za njo. Kiti, Lia in Mia so njene 'podložnice'. Bojijo se je zato use kar reče, nrdi, gre, hoče, noče, sovraži, ma rada, ljubi nrdijo še one. Pomojem maste tudi vi kake take al pa podobne izkušnje. Po končani uri športne uzgoje sm z Vic šla u garderobo in se preoblekla, ku use druge. In potem je ustopla Jennifer, za njo pa Kiti, Lia in Mia. Jennifer je zakorakala proti meni (Kiti, Lia in Mia pa za njo) in me grdo pogledala

Jeny-Jennifer, J-jst, V-Vic, K-Kiti, L-Lia, M-Mia

Jeny-Kako si to nrdila? (je nesramno in uzvišana uprašala)
J-Nrdila kaj? (sm sproščeno uprašala, čeprou je u meni gorelo in čeprou sm vedla kaj je misnla)
Jeny-Ku ti je ratalo strgat moje hlače?
J-(se zasmejem)
V-In ku bi bla po tvojem ona kriva? Sej je stala zelo daleč od tebe.
Jeny-Ja sej to jo sprašujem, pametnjakovička!
V-(Vic osramočeno pogleda u tla)
J-Pusti jo. Sej si ti una k nima pameti u glavi, zato kr sprašuješ take neumnosti. Res, ku bi potvojem jst strgala tvoje hlače? In ne mi rečt, da neveš in da me to zdej sprašuješ.
Jeny-Če te pa res zdej sprašujem!
J-Neumnica.

Obrnila sem se in odkorakala skoz vrata garderobe. Čez sekundo je moja glava ponovno pokukala skoz vrata in sm rekal:''In imaš zelo lepe spodnjice, Jenniferka. Sem misnla da si barbike že prereasla.''
Usa dekleta u garderobi so se zasmejala, Jennifer pa je zardela in v oči so ji prišle solze.
Vedela sem da bom za to drago plačala a to me ni preveč motilo. Živi trenutek!
27. april 2012
next
27. april 2012
se opravičujem ker tole ne spada sem ampak res prosm preberte si pa se prjavte.če boste naleteli na težave mi sm po zs rečte

Konec je downloanja serij, risank, filmov & tv šovo. Sedaj imaš vse na enem mestu. Samo klikni na gumb registracija in sledi navodilom http://teens-tv.slovenianforum.com/forum Na forumu prav tako ne manjka zabave, kelpeta & druženja.

hvala. xoxo
27. april 2012
nextt!!!
27. april 2012
u40060
u40060
Prišla sem domov in slišala glasno jokanje. Stekla sem po stopnicah in tam vidla Stacy kara Lilly. Lilly sem zaščitniško dvignila k sebi in jo objela.

Jst: Stacy! Kaj si že spet nrdila?
Stacy: In zdej sm spet jst usega kriva!
Jst: Kaj si spet rekla Lilly?
Stacy: Nič!
Jst: Stacy!
Stacy: Spet je tikala po mojih stvareh in potem sem rekla da bo pršu Črni Klinton in jo uzel s sabo.
Jst: STACY! Dobro veš da se ne smeš norčevat iz Črnega Klintona! Lahko se uresniči. To dobro veš.
Stacy: Sej lih zato! Ker se lahko uresniči. Zelo mogoče je da bo prišel sem in nas USE ugrabil in ne samo Lilly.
Jst: (Stacy sem povlekla za rokav in jo zvlekla u mojo sobo) Poslušaj! NIKOLI vešč ne strašit Lilly ali pa NUBENEGA drugega z Črnim Klintono! Si razumela? In tudi tata ne sme izvedeti da sploh veš za njega. Si razumela?
Stacy: Ja. (zdolgočaseno reče in odkoraka iz sobe)

Lilly položim na mojo posteljo in jo potolažim. Z Črnega Klintona sem izvedela, ko sem prisluškovala pogovor med mamo in očetom. Potem sem se zagovorila in to povedala tudi Stacy, Lilly in Jacku. Črni Klinton je bil zlobneš ki je hotel čarovniški svet podrediti njemu. Je hudoben in ima zelo velike moči in še veliko ljudi ki drži z njim. Usi v čarovniškem svetu se ga bojijo. Je kot Mrlakinstain, le da je resničen. Črni Klinton nosi črn plašč, je zelo visok in suh in ima zelo svetlo polt.

Naša hiša:

Moja soba:

Primjr čarobne palice:

27. april 2012
next
27. april 2012
u40060
u40060
Pol me je tata poklicu u kuhno in me uprašu ku sm zvedla za Črnega Klintona.

Jst:''Emmm...Ti si mi povedu.''
On: ''Jst?? NEeeee.. Tega ti pa nism povedu.''
Jst: ''Pa si mi!''
On:''Nism!''
Jst:''Lej, tata. Res, ti si mi povedu in zdej morem nrdit domačo nalogo.

Odpravila sem se proti svoji sobi in se usedla na postelja. Nikoli nism delala domače naloge in če sm mami al pa tatu rekla da jo morem nujno nrdit sta mi pustila use. In to res use. Pol sem malo razmisnla in se odpravila k Jacku. Potrkala sem na vrata.
Jack: Gdo jee?
Jst:Jst.
Jack.Oprosti, Miša, samo zdej se morem učit. (Miša me je klical, ko me je mel res rad)
Jst: Dej, no! Prosim!
Jackobro, no!
Z čarobno palco je odklenil vrata.
Usedla sem se na njegovo pojstlo in ga pogledala.

ja-jack, j-jst
Ja-Kaj je narobe?
J-Nič, smo res me je strah.
Ja-Koga?
J-Tebe.
Ja-Mene?
J-Ja.
Ja-Zkaj?
J-Spet sm uporabljala čarovnijo za nepotrebne stvari.
Ja-Oh, jej!
J-Ja.
Ja-Povej.
J-Jennifer sem polila z urokom 'Kolorusi di politosi' in pol sem ji še hlače pr gimnastiki strgala.
Ja-Sestrca moja mala (usedel se je na postlo zraven mene in me močno objel)

Pol je na vrata potrkala Stacy in rekla da nas tata kliče u čarovniško sobo na učne ure.

Tisto zadi je naša čarovniška soba

28. april 2012
u40060
u40060
kak next?
28. april 2012
next!!!!!
28. april 2012
next
28. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike