Forum
u204209
u204209
Vas zanima kaj ste pok kitajskem horoskopu? Kaj pomenijo sanje? Vse to lahko zveste tukaj! Za za informacije o horoskopu napišite:
Kitajski horoskop
Datum rojstva(npr. 23.05.2005)
Za sanje pa
Sanje
Opis sanj

LP *LEXY*
12. december 2015
Hej!
Rada bi vedela kaj pomenijo moje sanje.
Vsako noč sanjam, da objemam ali poljubljam enega in istega fanta in potem eden izmed naju izgine ali umre, ne vem točno kaj čutim do njega, vendar nikoli nočem, da odide ali se mu kaj zgodi. Upam, da mi lahko pomagaš čim prej. Hvala že vnaprej.
xoxo, Eva
12. december 2015
u202183
u202183
Hej!
Moje sanje so zelo čudne. Zdaj sem že pogosto sanjala o moji prababici. Ćist vedno je tako. Ko pričnem sanjati se v sanjah pogovarjam z njo o njenem ottoštvu al pa kako je v šoli. Prababica mi pove, da ob polnoči bo izginila in da jo bodo nadomeščali neki palčki. Ko izgine ob polnoči v mojih sanjah se zbudim. In res je bila polnoč. Ko nazaj zaspim, pa sanjam o nekem zabaviščnem parku polno palčkov. En palček me ves čas pazi. To sanjam vsak dan že en mesec. Prababica pa je umrla ko sem bila stara pet let. Kaj pomenijo moje sanje?
12. december 2015
u204209
u204209
Oovv......zanimive sanje se bom podrudila čim prej razložiti.
12. december 2015
u202183
u202183
Ok
12. december 2015
u204209
u204209
somebody(no)
Mi poves ali je ta oseba tvoj prijatelj ali fant.....
12. december 2015
u204209
u204209
angel♡demon
Če imaš skrivnost jo varuj pred dolgimi jeziki,ker ne bodo tiho.
POZOR
Pazi nase/svoje počutje saj boš v bljižni prihodnosti doživela neprijetnost.
Naprej živi svoje sanje saj le tisti,ki sanjajo lahko letijo❤
LP
12. december 2015
u202183
u202183
Hvala
12. december 2015
u204209
u204209
Ni kej
12. december 2015
Hej!
Ja neke vrste sva prijatelja, vendar ga osebno ne poznam. Vem kako izgleda, ampak se pogovarjava samo po internetu.
xoxo, Eva
13. december 2015
u204209
u204209
somebody(no)
Če imaš fanta te MORDA malce pocenjuje! Nekdo pa te ljubi z vsemi tvojimi napakami, čeprav se ti iz tega norčuješ.
Če ti je ta oseba bila:
ljubljeno bitje:
V ljubezni zaužiješ premalo sreče in sicer po lastni krivdi.
Tujec:
Čeprav nerad, se boš moral odpraviti na potovanje.
Znanec:
Imel boš stroške v zvezi z darili.
Naprej živi svoje sanje saj le tisti,ki sanjajo lahko letijo❤
LP
13. december 2015
Hvala. Mogoče se bom na tej temi še kdaj oglasila.
xoxo, Eva
13. december 2015
u204209
u204209
Ok
13. december 2015
hej jaz pogosto sanjam o družini
odgovori prosim
17. december 2015
Oziroma o ljudeh
18. december 2015
u201156
u201156
To je moja tema!!!
Samo spremenila si naslov!!!
22. december 2015
u204209
u204209
Joj a ne smem imeti svoje saj jaz itak iz knjige berem sanje pa tudi horoskop...
27. december 2015
u201358
u201358
7.10.2004
Skoraj vsako noc sanjam, kako se z druzino odpravljam v grobnico in vsi umrejo le jaz prezivim.
29. december 2015
u201156
u201156
MMG LEXY seveda vse bereš! Zakaj me pa po zs sprašuješ za horoskop?!
IN ITAK VSI KI SEM JIM POVEDALA ZA TISTO Z ZS-JEM SUMIJO DA SI ZA SANJE KAR NEKI ZMIŠLJUJEŠ!!!
BTW:
VSI KI BERETE TO TEMO LAHKO POGLEDATE NA MOJ PROFIL IN NAJDETE MOJO. JAZ VAM POVEM PO RESNICI DA HOROSKOP ČE SEM PRI BABICI PREBEREM IZ KNJIGE ČE PA SEM DOMA IZ INTRNETA! ZA SANJE PA TUDI POGLEDAM NA INTERNET!!! ČE PRI NAS NI BABICE!
IN P.S
LEXY ČE ŽE BEREŠ IZ KATERE KNJIGE BEREŠ!?!?!?!
29. december 2015
My little Percy
My little Percy
Dons sm mela pa cist zmedene sanje - upam da bom zvedla kaj pomenjo...
Najprej sm bla v soli in en ogromen fant je hotu prit v sobo ki je zgledala ko nasa kopalnica js ga pa nisem not spustila. Pol sm bla za solo pa je ena ucitlca porinla puncko po stopnicah pa jo ubila. Ta puncka je mela 3 leta. Kr naenkrat sm bla tam kjer sem zivela reden smo se preselili pa se par sosolk je blo zraven. Na nas so padali neki golobi pa nek listek smo poslale. Pol je pa neki zlobnih ljudi prslo pa smo se skrivale pa bezale. Kr naenkrat sm bla na enmu hribu s sosolko pa ful neznanimi ljudmi vsi smo bezali ker nej bi uni zlobni napadal. Pa mi je una sosolka pokazala bliznjico - pot cist zraven une na kateri je blo ful ljudi sam pol metra visji in sva tam bezale. Spet se je isto ponovilo sam da sem bla z drugo sosolko pa da sm js njej pokazala tisto pot. Pol smo ble pa kr naenkrat v eni velki sobi z avtomobilskim pasom prvezane na take stole kot so ponavadi v pisarnah. Se mi zdi da so najprej eno drugo sosolko mucli na tistem stolu (ne spomnem se vec dobr). Nato sem bla na vrsti jaz . Ena od napadalcev ki je bla zlo podobna moji ucitelci BIO je rekla da nej dam roko na jajcnike. Pa sm rekla da mam menstruacijo - kr je cist res. Zacela me je stiskat za glezen in vprasala kaj cutim. Rekla sm : da me stiskate za glezen. Se 2krat je vprasala in vsakic sem odgovorila isto. Pol me je pa nekje med pazduhami pa prsmi prjela in je fuuul bolel sm kmal rekla ja ja okej sej bom use povedala pa mi je rekla nej opisem svojga bratca. Razmislala sm kaj nej recem pa me je parkrat uzgala po zapestju pa neki zabodla not in je skos po mal bolel. Zacela sm si zmislevat kaksen nej bi bil moj bratec ker nism hotla.da ga najdejo. Rekla sm da ma rjave lase rjavo zelene oci pa da je velik in ne lih suh. Umes je una rekla se da bodo naredl ene nove ljudi ker tapravih ni vec . Pol sm se pa zbudila in v zapestju sem se vedno cutla ko da bi mi neki noy zabodla.
Kaj se vedno zbudim lih takrat ko me najbolj zanima kako se bodo sanje koncale? Se to se keri dogaja?

Res upam da dobim odgovor kaj nej bi te sanje pomenile
31. december 2015
Ja, velikokrat sanjam, da mi en neki nrdi pol se pa sred noči zbudim in me tm tok boli, ko, da bi me en zabodu. In enkrat sm sanjala zlo take boleče sanje in sem se zbudila tko, da nism mogla dihat pol smo pa rešilca klical in mogla sem v bolnco, ker so mi pluča odpovedovala. Blo je grozn.
07. januar 2016
u204209
u204209
Sori ne bom vec odgovarjala
DA NE BO POMOTE BEREM IZ TE KNJIGE

Po zs vam napisem kaj pomenijo sanje
08. januar 2016
Ok
08. januar 2016
u203776
u203776
Next