Ne zdaj še to! Pogoltnem velik "cmok" in s težavo odprem vrata. V grlu me zadrgne in stresem se... Ne, ne, ne no!!! "Ne ne ne ne!" Ponavlja moj brat za mano. Začnem jokati... Dolge, debele in otožne kaplje mi polzijo po licu... Pred vrati stojijo~~~~~~~~~~~~~~

Punci je ime Nika in ima 13 let (very soon 14)... A ima skrivnost. In, ko jo oni izvejo, se v Nikinem življenju zgodi preobrat. Punca je odličnjakinja, in zna VSE...
Več v zgodbi
12. julij 2018
kaj, to pišeš kot zgodbo (svojo lastno, izmišljeno (ali pa fanfiction)) ali prepisuješ iz knjige Kit na plaži, Vinka Möderndorferja? (no hate!)
13. julij 2018
PREPISUJEM IZ KNJIGE SE BOM PA TUT MALO IZMISLILA
13. julij 2018
aha, razumem ^^ potem pa ti kar dajem Next
13. julij 2018
Hvala ⌒.⌒
13. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
nikoli nisem prebrala te knjige, tko da jo bom mogoče kar tukaj hah x) Next!
14. julij 2018
Hvala ⌒.⌒
14. julij 2018
Nextt!
14. julij 2018
Kit na plaži poglavje št. 1______Fantje tečejo, punce gledajo.

˝Mislim, da bi morale pobegnit od doma˝ sem zavzdihnila, ko že kar nekaj časa nobena ni rekla nič in smo zdolgočaseno sedele na nizki kamniti ograji, ki je ločevala šolsko igrišče od telovadnega poligona.
Fantje so tekli tretji krog od šestih in večina naših sošolcev je že krepko zaostajala za prvo skupino največjih frajerjev na šoli, fantov iz devetega a. Zmagoviti skupinici se je nevarno približeval Aleks. Naši fantje iz osmega b so namreč imeli telovadbo skupaj z devetošolci, punce pa smo medtem imele prosto uro. ˝Ja.˝ sem prikimala in ponovila, ˝Mislim, da bi morale pobegniti od doma punce˝. Spet se ni zgodilo nič, čeprav sem vedela, da sta me Petra in Barbara zelo dobro slišali. Vendar se nista niti premaknili, buljili sta na tekaško stezo, kjer je Aleks vodil že 3 metre pred ostalimi. Pogledal je v našo smer in pokazal svoje belo zobovje, da se je zasvetilo kot, da bi se prižgali reflektorji, in mi pomahal. Pomahal je meni, čeprav je Petra dvignila roko in mu odzdravila. ˝No?!˝ Sem povzdvignila glas, češ, sta slišali kaj sem rekla?!
Spet nič.
˝Pobegnit bi morale od doma, doma je totalno dolgčas!˝

mnenja?-
kritike?-
Next?-
16. julij 2018
Next
16. julij 2018
Hvala
16. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins