Forum
u89666
u89666
Hej ppl. Odločila sem se, da bom tudi napisala zgodbico. Upam, da vam bo ušeč
~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~
Ura je kazala nekaj do 11, ko se je Naomi s prijateljico odpravljala ven. V diskač sta prispeli že rahlo pijani, vendar to za njiju ni bilo nič novega. Pozdravili sta prijatelje in nato odšli tja, kamor ponavadi. Za šank. » dve tekili« je rekla Naomi natakarju in mu pomežiknila.

Popili sta tekilo in žur se je začel. Plesali sta kot nori, kot ponavadi. Ko sta se med gužvo prebijali do wc-jev, pa jo je prestregel on, ta ki ji ne pusti spati že nekaj noči. Že nekaj časa sta prijatelja, vendar je zadnje čase opazila, da jo gleda drugače. Prijateljici Alji, je le namenila pogled, s katerim sta si povedali vse. Alja je odšla do ostalih prijateljic, Naomi pa se je posvetila Nicku.

Začela sta plesati. Njegove roke so bile vsepovsod in Naomi je uživala. Čutila je tiste metuljčke v trebuhu in se le prepustila tistemu trenutku. Nato pa jo je Nick poljubil. Poljub mu je vrnila in to se je nadaljevalo skoraj celoten večer.

Ko se je ob 5 zjutraj zvrnila v posteljo je Alji le napisala sms : »Zjutraj kava, obvezno! Xoxo«. Zaspala je z nasmehom na obrazu. Naslednji dan je imela strašanskega mačka, vendar ga je z mislimi na prejšnji večer hitro pregnala. Nato sta se dobili z Aljo na kavici in pokomentirali včerajšnjo žurko. » bila sta tako zagreta, da sem mislila, da se bosta pojedla« je rekla Alja Naomi. » Oh, daj no, tudi ti in Val nista bila nič boljša« ji je vrnila Naomi. Val je bil Aljin, tako rekoč fant, vendar tega nista obešala na velik zvon. » no povej mi, se dobro poljublja?« »ko bi ti vedela kako, čisto me je obnorel, ves čas mislim le na njega, vendar mislim, da bom na koncu jaz razočarana. Nočem si ustvarjati fantazij kako bova skupaj in bla bla. » ji je odgovorila Naomi. Nato sta še malo opravljali nato pa se kmalu razšli.

V ponedeljek v šoli, se je bala kako bo. Vendar so se njeni strahovi izkazali za napačne. Po prvi uri je dobila sms od Nicka : » imaš med odmorom čas?*« srce ji je začelo biti hitreje in vsa vesela je pokazala sms Alji. Skupaj sta se veselili, nato pa je odpisala Nicku : »zate vedno » Komaj je čakala odmor in na koncu ga je le dočakala. Ko je prišla na dogovorjeno mesto Nicka še ni bilo. Mislila je, da jo je le zafrkaval, nato pa je začutila, kako ji je nekdo pokril oči. Nato jo je obrnil in jo poljubil. Na pol mrtva, bi prepoznala te ustnice. Vrnila mu je poljub in mu predlagala, da gresta na kakšno bolj samotno mesto.

~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~
Nadaljujem?
13. junij 2012
u89666
u89666
p.s.: ne bo fanfic ;3
13. junij 2012
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
u89666
u89666
hvala eva evica skoz* in < 3i love cats< 3 ;**
~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~¤~~¤~¤~¤~¤~¤~
Odšla sta za šolo, kjer ju nobeden ni mogel videti. Najprej sta bila približno pet minut tiho nato pa sta se oba začela smejati. »poglej, sama nočem neke resne zveze, to ni zame. Sploh pa boš ti čez 2 meseca končal šolo in odšel študirat in se bi videla samo med vikendi.« » se strinjam s tabo, pustiva tako kot je in če bova želela resno zvezo se bova pogovorila, ok?« »tako je bolj zabavno« se je nasmejala Naomi in mu pritisnila poljubček na usta. » aja, še nekaj. Vem, da nisva par ampak bi bilo preveč če bi te prosila, da ne bi bil z nobeno na kakšnem žuru?« »sploh ne bi mogel biti, ker ves čas mislim nate. Ne skrbi srček ». Naomi se je odvalil kamen od srca, saj ne bi prenesla, da bi bil s kakšno drugo, pa čeprav ni hotela resne zveze z njim. Še nekaj časa sta se poljubljala, nato pa je zazvonil šolski zvonec, ki je naznanil konec odmora. Žalostna sta se odpravila v šolo, vsak k svojim prijateljem.

Sošolke so jo takoj začele spraševati kje je bila in kako je bilo. Ona pa se jim je le nasmehnila in na kratko odvrnila : »odlično«. Seveda je Alji, najboljši prijateljici citirala prav vsako besedo, ki sta jo z Nickom izgovorila. Pri urah se ni in ni mogla zbrati, saj so ji misli ves čas uhajale k Nicku. »Naomi, daj mir, zberi se če želiš biti tudi letos odlična!« si je govorila sama pri sebi.

Ko je odhajala domov, je srečala Blaža, v katerega je bila zaljubljena dolgo časa, on pa jo je le zavajal. »kam pa kam lepotička?« »domov« mu je zabrusila. »Kaj si tako nesramna, sedaj ko imaš novega se pa ne boš več zmenila zame a?« »Blaž, ne vem kdo se za koga ni zmenil. Vedel si, da sem zaljubljena vate in ti si me veselo prinašal okrog prsta, ter se nato s svojimi prijatelji smejal za mojim hrbtom. Odjebi«. »Hej Naomi, žal mi je za to. Če bi ti vedela. Komaj sedaj sem spoznal kakšen bedak sem bil, oprosti mi prosim. Naredil bom vse, samo da te dobim.« »malce prepozen si dragi moj, bi imel prej misliti.« Hotela je oditi, vendar jo je Blaž potegnil za roko in jo obrnil k sebi. Glave sta imela eden pri drugemu in Naomi je začelo srce hitreje biti. Vendar se ni pustila, odrinila ga je in skoraj stekla domov. »ne bo me več zavajal, dovolj je bilo!«

Domov je prišla vsa zmedena, vedela je, da ji Blaž to dela zanalašč, samo da ne bi uživala z Nickom. Vendar se je odločila, da mu ne bo dala tega užitka. Odšla je v kopalnico in si naredila kopel, ki jo je vedno pomirila. Po eni uri sproščanja je poklicala Aljo in ji vse povedala. Tudi ona se je strinjala z njo, da je Blaž kreten in naj se mu ne pusti.

Nato se je odšla učit. Do konca šole sta bila le še dva meseca in morala se je potruditi, da bo tudi letos odlična. Zvečer je bila totalno utrujena in je le pozdravila starša, ki sta spet prišla pozno iz službe, nato pa je odšla spat.

Ko je naslednji dan prišla v šolo je že na vhodu srečala Nicka. Pomežiknil ji je in ji rekel »se vidiva tudi danes med odmorom?« »Oprosti, ne morem, sošolkam sem obljubila, da gremo danes na pijačo. Po pouku?« »okej, zmenjeno« lepo jo je pogledal in nato pohitel proti svoji učilnici. Naomi je postala takoj boljše volje in tega ni pokvaril niti profesor zgodovine, ki jo je vprašal. »ne boš me stari, si je mislila. Včeraj sem se ves dan učila«. Na koncu je dobila petico, ki jo je profesor s težkim srcem vpisal v redovalnico. Ja, poznan je bil po temu, da rad daje slabe ocene.

Naomi je komaj čakala konec pouka. Ko je zvonec oznanil, da je konec 7 ure je prva stekla iz razreda. Pred šolo jo je že čakal Nick. »hej, kam greva?« »sama sem doma, lahko greva do mene.« Nick je seveda privolil in odšla sta k njej. »si žejen, lačen?« »ja lačen tebe, pridi sem«. Dvignil jo je v naročje in jo začel poljubljati. Poljubi so postajali vedno bolj vroči in kar naenkrat ju je pot zanesla do njene spalnice. Naomi se je zavedla kaj počne in rekla Nicku »poglej, veš da me privlačiš, vendar na seks nisem pripravljena.« »Naomi, veš da ti tega ne bi naredil.« Začela sta je naprej poljubljati in crkljati. Po eni uri je Nick rekel, da mora domov, Naomi pa je takoj poklicala Aljo in ostale dobre prijateljice ter jim poročala sočne novičke.

next?
14. junij 2012
u76594
u76594
next
26. junij 2012
u89666
u89666
za < 3I love dogs< 3
Kmalu je prišel petek in Naomi je bila dogovorjena s prijateljicami, da se dobijo pr eni ter si povejo kaj je novega in zraven kaj spijejo. Naomi je spila malce preveč in ko se je okrog ene zjutraj peš odpravljala domov si je po poti veselo prepevala. Ko je šla mimo nekega bara je zagledala Nicka, s svojimi prijatelji. Tudi on jo je videl in prišel do nje. »kaj je Naomi, ste ga malce preveč spile?« »kaj pa govoriš neke neumnosti, se ti zdi da sem pijana?« »pridi, te bom pospremil domov.« ne rabiš, saj znam sama.« »Naomi, pijana si, ne boš prišla do doma.« »Nick, pojdi nazaj k prijateljem, bom že zmogla.« Nato pa jo je vzdignil v zrak ter nadaljeval proti njenemu domu. »Nick, spusti me na tla, vrti se mi« »no, pa je gospodična le priznala, da je pijana« se je nasmejal Nick. »ha, ha zelo smešno!« Nick pa jo je le poljubil in začela sta se poljubljati sredi mesta. Nato pa sta nadaljevala pot do njenega doma. Po poti sta se smejala, prepevala, lovila in seveda poljubljala. Ko sta prispela do hiše, ji je Nick z rokama objel obraz in jo poljubil, nato pa ji zašepetal » sladko spančkaj lepotička pa upam, da zjutraj ne bo prevelikega mačka« nato je odšel proti svojemu domu, Naomi pa je omamljena od poljubov in alkohola šla v hišo. Kar oblečena je padla v posteljo in zaspala v trenutku.

Zjutraj jo je zbudila mama, ki ji je prinesla zajtrk v sobo, vendar ga je tudi kmalu odnesla, saj Naomi ni uspela vase spraviti niti grižljaja. V glavi ji je strašansko razbijalo. Bila je jezna sama nase nato pa je poklicala Aljo in ji rekla če se lahko dobita na kavi. Nato je odšla pod tuš, ki je malce ublažil glavobol, nato pa se je odpravila proti kavarni, kjer sta bila dogovorjeni z Aljo. »Ne veš kako sem se osramotila včeraj pred Nickom. Bila sem pijana in po poti domov me je srečal ter me pospremil do doma. Oh bog gotovo si misli, da se največja pijanka.« »oh, pomiri se, gotovo ne misli tega, saj tudi sam ni nek angelček. » »no ja, imaš prav.« Alja jo je vedno znala pomiriti. Naomi je bila tista, ki je rada naredila kakšno neumnost, Alja pa jo je nato morala miriti.

Ko sta si povedali vse trače se je Naomi odpravila domov, pred zvezke. Vendar si ni upala zbrati, saj so ji misli uhajale k Nicku. Le kaj si misli. Vzela je telefon v roke ter ga poklicala in se mu opravičila za prejšnji večer. »ne skrbi, vedno bi poskrbel zate, sploh pa je bilo zabavno, ko te je zanašalo po cesti in si vsa vesela prepevala.« »oh, ne resno? Z mojim obupnim glasom, jooj ne želim si videti tega« »ah, daj no, bilo je zabavno, če želiš ti lahko pokažem kakšen posnetek.« »KAAAAJ??!? Snemal si me? NICK bolje zate, da te posnetke zbrišeš in jih ne pokažeš nikomur!« »oprosti Naomi moja, vendar so ti posnetki zlata vredni in jih ne bom zbrisal. Ko bom slabe volje bom pogledal te posnetke in verjemi, da ne bom mogel biti več slabe volje.« »sovražim te Nick!!« Naomi mu je prekinila, nato pa si je obraz zakopala v roke. »oh, ne kakšna sramota« Poklicala je prijateljice in jim to povedala. Tudi one so se ji začele smejati in ji rekle, da bodo vprašale Nicka, če jim lahko pokaže te posnetke. »to vam bom vrnila!«

Naomi se je začela še bolj smiliti sama sebi. Nato pa se je domislila odlične ideje, kako bi pregnala slabo voljo. Odšla je v dnevno sobo k mamici in jo priliznjeno vprašala »mami, bi lahko šle kaj do trgovin, prosim prosim, želim pregnati slabo voljo in veš, da mi to uspe le če grem v šoping.« »okej ljubica, naj ti bo ker tudi sama potrebujem kaj novega.« Odpeljali sta se do Italije in takoj ko sta prispeli do velikega nakupovalnega centra je bila Naomi boljše volje. Nakupila je vse, kar ji je bilo všeč in tudi njena mama ni prav nič zaostajala za njo. Po 4 urah, sta se utrujeni odpravili proti baru, da bi se okrepčali. »no ljubica, povej mi kaj je novega. Zadnje čase se mi zdiš zaljubljena, pa čeprav te ne vidim veliko.« »Ja mami, prav imaš, zaljubljena sem, vendar ni nič resnega. Če bo, ti bom zagotovo povedala.« Z mamo sta si veliko zaupali in Naomi je bila vesela, da ima tako dobro mamo.

Nato sta se odpravili domov in ko sta prispeli, sta očetu uprizorili pravo modno revijo. Vsi trije so se smejali in Naomi je bila srečna, ker se lahko s starši tako dobro zabava. Odločila se je, da danes ne bo odšla ven. Odpravila se je v dnevno sobo, kjer je skupaj z očetom in mamo pogledala film, nato pa odšla v sobo. Na telefonu je videla, da ima dve novi sporočili. Eno je bilo od Nicka, drugo pa od Alje. Oba sta se ji opravičila zaradi videoposnetkov. Odpisala jima je, da ni več jezna in jima zaželela lahko noč.

nekšt? ; 3
27. junij 2012
next
27. junij 2012
u76594
u76594
next
27. junij 2012
u89666
u89666
Zbudila se je v sončno nedeljo in po zajtrku se je odpravila na sprehod s svojim psičkom Lujem. Hodila je po ulicah in zagledala Blaža. »pa kje se je moral ravno ta kreten dobiti« si je mislila. Tudi on je peljal psa na sprehod. »ooo, lepotička. Kako si mi polepšala dan. Se ti lahko pridružim?« »Ne, hvala.« Vendar je Blaž vztrajal in začel hoditi poleg nje. »Naomi, veš da mi je žal, prosim odpusti mi. Vem, da še vedno čutiš nekaj do mene in lahko bi bila srečna skupaj.« »Hahaha kakšen optimist si ti! Res misliš, da bi lahko po vsem tem kar si mi naredil še lahko čutila kaj do tebe? Osvajal si mojo dobro prijateljico, se poljubljal z drugimi pred mojimi očmi in da ne omenim kako si govoril z mano pred tvojimi prijatelji. Z mano si bil samo zato, da bi se pokazal pred prijatelji. In po vsem tem, naj še čutim nekaj do tebe?« Grdo, skoraj sovražno ga je gledala, on pa jo je le prijel za obraz in poljubil. Odrinila ga je od sebe in mu zabrusila : »pa kaj si ti misliš?? Kako si upaš to narediti, si normalen?!« »Ne, vem če bi ti verjel, da ne čutiš nič več do mene, pa lep dan Naomi« se je posmejal ter odšel proč od nje.

Naomi je bila jezna, zmedena, žalostna. V njej je divjal vihar čustev. Ni več vedela kaj naj si misli. Stekla je domov in se vrgla na posteljo. Začela je jokati kot dež. Ni si hotela priznati, da ji je bil Blažev poljub všeč. Poklicala je Aljo in jo prosila če lahko pride k njej. Alja je prišla in ko ji je Naomi povedala kaj se je zgodilo jo je začela tolažiti. »še vedno čutiš nekaj do njega kajne?« »oh, seveda čutim, vendar se mu nebom pustila. Ne more tako ravnati z mano, saj nisem nek predmet, neka igračka!« »Kaj pa boš naredila z Nickom, mu boš povedala?« » ne vem, njega sem prosila, naj ne bo z drugimi, sama pa se poljubljam z Blažem. Kaj mi predlagaš?« »Ne vem, vendar saj veš kakšen je Blaž. Vedno se hvali pred prijatelji in zagotovo jim bo to povedal. In stavim, da bo povedal tudi Nicku.« »prav imaš. Najbolje bo, da Nicku povem to, še preden mu bo povedal Blaž.«

Nato sta se še malo pogovarjali, čez kakšno uro pa je Alja odšla, saj je bila zmenjena z Valom. Naomi je napisala sms Nicku, če se lahko čim prej dobita. »ni panike. Čez pol ure v parku?*« ji je odpisal Nick. Odpravila se je proti parku, kjer jo je na klopci že čakal Nick. Ni vedela, kako naj mu pove. »Nick, veš nekaj ti moram povedati. Upam, da to ne bo spremenilo tega, kar je med nama.« »Naomi, kaj je narobe?« »Zjutraj sem šla na sprehod in srečala Blaža. Že zadnjič mi je rekel, da me namerava osvojiti nazaj.« »Ja vem, to je razglasil med vsemi prijatelji. Oprosti, nadaljuj« »No, spet mi je začel govoriti, da kako mu je grozno žal in bla bla. Zabrusila sem mu, da med nama nikoli več ne bo nič. In nato me je kar naenkrat poljubil. Seveda sem ga takoj odrinila in mu povedala svoje. On pa se je le smejal in nato odšel. Oprosti Nick.« Nick je bil nekaj časa tiho, nato pa jo je prijel za roko in ji rekel: »Naomi, verjamem ti. Blaž je kreten in ne bom pustil, da bi on uničil to kar imava, pa čeprav sploh nisva v zvezi.« »Hvala ti.« Nato jo je objel in Naomi je uživala. Čez nekaj časa jo je Nick pospremil domov in preden sta se ločila ji je rekel :« Naomi, prosim ne skrbi več, nisem jezen.« nato jo je poljubil in odšel domov.

Blažev poljub ji še vedno ni šel iz glave. Vedela je, da je kreten in si je ne zasluži, vendar si je vedno po tihem želela, da bi enkrat prišlo do tega. »le kaj naj storim?« se je spraševala.

Odpravila se je proti pisalni mizi in se začela učiti. Vedno je skrbi premagala tako, da se je zatekla k učenju. Po učenju je odšla samo še pod tuš, zaželet lahko noč staršem in spat.

Vam je ušeč? ***
21. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg