Forum
u73962
u73962
ja,še ena zgodbica o 1D
in če ti ni všeč,potem imaš desno zgoraj križec in ga stisni
:*
________________________________________________________________________________
zdravo,moje ime je Rebeka Tlisen,vem da imam čuden priimek ampak kaj moraš? Sem iz londona. Moja najboljša prijateljica je Carly Simpshen. Uf,nikoli se nisem znala dobro predstaviti. No,imam blond lase in sive oči. Edina blondinka v družini sem! sovražim to. stara sem 18 let.
no,to sem jaz:

Moja BFF Carly je zelo prijazna in v vsem se strinjama...no,v skoraj vsem(vas zanima v čem se ne strinjave?berite zgodbico)
Carly: http://www.gophoto.it/view.php?i=http://www.junkinside.com/wp-content/uploads/2009/07/girl-beautiful-face-nokia-e72-mobile-picture.jpg#.UR0dex3tTy0
Imam tudi majhno sestrico ki je stara 9 let,ime ji je Tasha
Tasha: http://www2.hiren.info/desktopwallpapers/babies/little-girl-modeling.jpg
Zjutraj zazvni bodilka in to že ob 6.00! pa to ni res! "Tasha!!spet si se igrala z mojo bodilko!" zakričim. Takrat v mojo sobo priskeklja Tasha,vsa vesela."Jaz se že nisem igrala s tvojo budilko!Mami se je,saj veš da je danes zadnji dan šole in ne smeš zamuditi" srepo jo pogledam in ji pokažem jezik. Oblečem se v majico na katiri je narisana tigrovo oko ter kratke hlače. Z telefonom pokličem Carly."
(c-carly,r-rebeka)
r-hoy
c-hoy in si zmešana,ura je 6!
r-vem,mama mi je bodilko naredila tako zgodaj
c-saj res!konec šole!!! ali boma po pouku proslavili?
r-no...naj bo
c-beka,v načrtu imam nekaj kar ti ne bo všeč(se zasmeji)
r-kaj? (zavzdihne)
c-šle bome na koncert od 1D!!
r.ne!ne!ne!sploh ne! ne maram teh fantov!
c-mi je vseeno,po pouku boma proslavile in zvečer ob 19.00 boma šli na koncert in konec!
potem je odložila."sanjaj"sem zašepetala
_______________________________________--
vem da ni zanimivo in upam da bo kaj bralcev
14. februar 2013
next
14. februar 2013
u73962
u73962
Zakaj ne maram one direction? ker se presniti važiči! Še posebej tisti harry,ki ima tako bedne kodre ki mu povsod štrlijo! in pa niall,ki nosihlače na pol riti!zayn,ki ima vsak dan drugo frizuro!louis,ki nikoli ne mora biti resen!ter liam...ker se je na tako kratko postrgo(nimam pojma kaj bi drugega napisala)
kako to vem? zato ker sem te fante srečala! v rastrevaciji!sedela sem blizu njihove mize kar naenkrat se tisti harry obrne k meni in vpraše če bi prisedla,jaz budolo pa seveda prikimam.kar naenkrat se vsi začnejo smejati.Zakaj? ker so norci! harry se pa me je kar nekaj dotikal.takrat mi je bilo dovolj in sem na srečo odšla .
Nočem še jih enkrat srečati.
u103164
u73962
u73962
ok,bom
14. februar 2013
u73962
u73962
aja,pa oglaševanje me ne moti
14. februar 2013
next
14. februar 2013
u82874
u82874
Neeeeeeeeext
14. februar 2013
u73962
u73962
uf,sovražim moj lajf.zakaj?zdaj se konča pouk,ura je 15.00 ter čez 4 ure moram na presneti koncert! Zakaj sem privolila?ker ne prinesem ko mi Carly tečnari. In zagrozila mi je da se bo ubila če ne grem zraven.in kaj mi je drugega ostalo?Nič. Torej sem se "zrihtala"

hleče in majica:

in upala da me ne bodo prepoznali. Na ustnice sem si dala labelo in nič drugega. Zdaj mi preostane samo še molitev .
*čez dve ure*
Z carly se že peljeme. Skušala sem ji povedati da je prehitro če gremo dve ure prej ampak me ni poslušala.Tako sem žalostno sedla v avto.
"upam da dobim podpis od Zayn-a...." začne blebetat ampak jaz je ne poslušam.
14. februar 2013
next
14. februar 2013
next!!!!!!!!!!!
14. februar 2013
u73962
u73962
še en next,od druge osebe
14. februar 2013
14. februar 2013
u73962
u73962
prispemo in to eno uro prezgodaj. Že začnem nadirati Carli ampak ona kar naenkrat zakriči. "kaj je,madona?" takrat pokaže s prstom za moj hrbet. Tam so...bedniki(1D).
l-liam,lo-louis,h-harry,n-niall,z-zayn,c-carly,r-jaz
n-vidve ste pa zgodnje kajne? (medtem harry kar neprej gleda vame)
l-upam da ne mislita celo uro čakati tu zunaj
c- n-nimama izbbire
z-seveda jo imete (ji pomežikne)
r-kako to mislite(se namršči)
z-lahko pridete z nami noter
h-ti si ona iz restarvacije! (kako sem se ustrašla -.-")
r-ja in?
h-kam si pa šla?(se predrzno zasmeji)
r-kaj te briga?!
h-kar toko,punči
r-nehaj!
c-pa kaj ti je beka?kako se lahko prepiraš z slavnim fantom
(drugi umirajo od smeha)
r-moja stvar,moj lajf
malo je manjkalo pa bi harry-ju prisolila klafuto!
14. februar 2013
Next
14. februar 2013
u87504
u87504
next
14. februar 2013
u73962
u73962
In nimava druga izbere kot grema z njimi noter,carly nori od navdušenja jaz pa od jeze.Upam da bo katir padel na odru,ali pa se zmotil beseddilo. Torej greva na mesto kjer se najbolje vidi. K meni pride harry
h-greš na zmenek
r-ja
h-res?
r-ne(mu pokažem jezik)
on pa me le srepo pogleda in gre za oder.upam da bo mi dal mir. Že se želim pogovarjati z carly ampak za njo je pomembnješi zayn. Kako pocukrano.
zayn in carly: http://www.gophoto.it/view.php?i=http://media.tumblr.com/tumblr_m37fet8QxI1r71yuh.jpg
Hitro vzamem MP3 in poslušam glasbo,natančneje bruno marsa
14. februar 2013
next
15. februar 2013
u73962
u73962
next za tri angels
še pol ure. Carly smos jecla ko se pogovarja z njimi,to ji ni podobno. In harry se je kot zanalašč vsedel zraven mene.in me otipaval. Zdaj pa imam dovolj! "pa kaj misliš da zato ker si slaven da ti je dobvoljeno vse?!ker to ni res!"
torej se začne prepir
ha kaj ti je no?
r: a ne opaziš da mi ni všeč ko me nekdo ot...ko se me nekdo dotika?
h: hudiča si tečna
r: kaj?? hvala enako!
takrat iz zaoderja stopi niall in...ulala...zraven njega blond punca.
(punca)
p: zdravo
n: hoy vsi
h: kdo je pa ta leptička?
n: to je jassie in je MOJA(moja povdari)
(j:jessie)
h: aha
j: pozdravleni,kot je že niall rekel mi je ime jessie in pišem se breiv
r: pozdravljena(ji podam roko)
j: in ti si punca od harryja?
r: k-kaj?
jprosti,samo mislil sem ker tako blizu stojita.
in jaz se odmaknem daleč vstran od harry-ja
jessie :
http://www.gophoto.it/view.php?i=http://www.9ori.com/art/media/images/23dc566602.jpg#.UR5HER3tTy0
15. februar 2013
next
15. februar 2013
u73962
u73962
uf,ta jessie se mi zdi malo naivna,Kako se drži nialla,kot klop!
ampak potem me nagovori:
j: oprosti,ne bi smela rečti da si punca od harryja
raj je OK
j: ne,res ker ima harry punco
r: punco ima (neeeeee)
j: ja in ime ji je Taylor
r: taylor swift,hehehe
j: ja...kaj je narobe?
r: to dekle ni normalono,to ti povem
j: se strinjam
r: bi bile prijateljice
j: seveda
malo pogledam na okoli in vidim...pa saj to ni res... carly ki so poljubla z zaynom. torej so vsi poparčkani
Taylor:

zakaj vem da taylor swift ni normalna?ker je njen bivši Taylor Loutner moj najboljši prijatelj.V vsem me razume,kot carly.Enkrat sma celo hodila ampak sva se odločila da več kot prijatelja ne morava biti
Taylor L.:

in še petnajst minut,ampak ko zdaj pogledam je vse polno ljudi.Še malo pa mi bodo počili živci.
15. februar 2013
naxt
15. februar 2013
u82874
u82874
Neeext
15. februar 2013
u73962
u73962
in torej se začne.jaz sem mislila da bom zaspala poleg.
ko so nazadnje zapeli pesem kiss you me je harry skos gledal,še posebej nakoncu

ni mi ostalo drugega kot mi okažem jezik za povrh pa še sredinca . in ker sem stala čisto blizu odra me je harry kar naenkrat potegnil na oder!"to boš še obžaloval" mu zašepetam. "No ljudje,to je rebeka,ne ni(še) moja punca,jo pa želim pred vsemi vprašat če bi bila vsaj naša prijateljica?"
15. februar 2013
u82874
u82874
Neeeeeeeeeeeeeeext
15. februar 2013
P.S. ni bedno!!!!!!
15. februar 2013
next!!
15. februar 2013
nextiiiiiiiiiiiiiiiii+nova brauka
15. februar 2013
u73962
u73962
hvala :*
___________________________________________--
Kaj?naj se družim z... njimi? Ne morem mu pred vsemi rečti ne,tako hudobna pa tudi nisem."naj bo"sem zavzdihnila in za hrbtom držala figo. Nasmejal se je kot se zna le on.

nato mu pa še zašepetam:"ena napaka,Bay bay prijatelstvo" On pa le prikima.Upala sem da se bo prestrašim.Nato ga odrinem od sebe da pade po tleh."upsiii"zacvilim"saj ni nič" se pobere pograbi mikrofon.takrat me carly potegne iz odra(yey). oni pa spet začnejo peti.Tokrat:gotta be you
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg