Forum
u126408
u126408
Hei! Jst sm se odločila,da bom napisala zgodbo o Lauren Tomlinson...(1D pride kasneje)
Moje ime je Lauren Tomlinson,stara sem 15 let in živim v Londonu. Živim s svojo teto Penny (Penellopa Parker),ki je stara 32 let in z njenim zaročencem stricom Joey-em (Joseph Meade). Ko sta mi umrla starša sta onadva prevzela skrbništvo nad mano. Pri njiju živim že od svojega 10.leta. Živim tudi z zelo nadležnim 5 letnim bratrancem Jake-om. NA vso srečo sem leta 1997 spoznala tri najboljše prijateljice: Melisso,Nikki in Lucy. Živimo v istem blogu in sicer vsaka v enem nadstropju. Moja oče in mati sta bila bogata in živeli smo v velikem razkošju,vendar ko sta doživela prometno nesrečo je očetova sestra prevzela vso bogastvo,mamičina sestra Penny in njen zaročenec Danny pa sta se raje odločila za skrbništvo. No...tako živimo v čudovitem bloku ki ima zelo nizko najemnino Penny ima svoj lastni frizerski salon,Danny pa dela v banki GNB,Jake hodi v vrtec jaz pa v 1.letnik gimnazije kot Melissa,Nikki in Lucy.

Jaz

Melissa

Nikki

Lucy

Penny

Joey

Jake

A boste bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. marec 2013
u67526
u67526
next..!
16. marec 2013
u126408
u126408
še 2 nexta
16. marec 2013
neext
16. marec 2013
next
16. marec 2013
neeeeeeeeeext
16. marec 2013
u27814
u27814
next
16. marec 2013
u126408
u126408
Tnx za nexte
Zjutri sm se zbudila ob 6:30. Šla sem se stuširat in oblečt. Oblekla sem to kombinacijo:

Hvala bogu,da imamo v poli omarice v kateri puščamo torbe...Zrihtala sem si frizuro in se naličila. Na koncu sem zgledala taokle:

Ura je bila že 7:30 in hitro sem stekla ven. Melissa,Nikki in Lucy so me jezno pogledale,ker sm seveda zamujala. Imele smo dogovor da za vsak dan oblečemo nekaj enakega in danes smo izbrale očala. Melissa:

Nikki:

Lucy:

Odpravile smo se v šolo. Pogovarjale smo se o vsem mogočem,no večinoma o one direction. Melissa je ves čas govorila o Harry-ju. Kako je lep,kako lepo poje....In kar naenkrat je začela peti njihovo pesem Kiss you. "I just wanna take you anyway that you like! We can go out any day any night..." Vsi ljudje so začeli buljiti v nas. "Nehi no!! " sem rekla. Ampak ona je še kar naprej pela in kamlu zatem sta se ji pridružili še Nikki in Lucy....potem pa še jaz. Pele smo vse do šole in to celih 30 minut. Ko smo prišle je bilo samo še 15 minut odmora,zato sem hitro odšla do omarice 23 in vzela ven šolsko torbo in torbico z ličili. Melissa je odšla k svojemu fantu Danu in se z njim objemala in kušvala Nikki se je seveda šla v učilnico učit biologijo,Lucy in jaz pa sva šli na WC,da bi si popravili makeup. Na WC-ju seveda nisva bili sami. Na WC-ju je bil kdo drug kot Bev in njeni dve podložnici . Bev je največja važička na šoli,ki misli da je glavna in seveda tudi ona obožuje 1D najbolj pa obožuje Louisa (kot jaz). Bev je bogata in vse bi dala za 1D koncert. Ko sva se ličili naju je seveda zmerjala,kaj pa drugega. Imela sem boljša ličila kot ona,to je bila moja edina prednost in Bev seveda sovraži vse,ki imajo kaj boljšega od nje: telefon,slušalke,majico,hlače,čevlje,ličila karkoli...ona je bila kraljica na šoli in hodila je z prelepim Nate-om....Odšle sve nazaj v razred in jaz sem začela brati revijo v kateri pišejo predvsem o 1D. Nek fant,ki sedi z mano in je že dolgo časa zagledan vame me je poskušal ogovoriti vendar ga nisem poslušala. Obrnila sem naslednjo stran revije in tam je bil oglas za....

šola

Serena in Dan

Bev in njeni dve prijateljici (podložnici)

Nate

Revija

16. marec 2013
u67526
u67526
next!
17. marec 2013
neext
17. marec 2013
u126408
u126408
še dva nexta
17. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
17. marec 2013
u27814
u27814
neeext
17. marec 2013
u126408
u126408
Oprostite ker nisem tako dolgo nextala
----------------------------------------------------------------------------------------------------
V reviji je bil oglas za natečaj One Direction! O moj bog! Ne morem verjeti!-začela sem skakati kot nora...čeprav nisem verna čutim da mi je bo po vseh teh letih končno naklonil srečo. Saj ne rečem,da nisem srečna z mojo družino in to ampak,odkar so mi umri starši se počutim še vedno osamljeno. Čeprav se teta in stric (bodoči) trudita da bi nama ustregla,nista ravno srečna da obožujem 1D zato mi nikoli ne bi hotela plačati vstopnico za koncert. Vedno sem sanjarila kako bi bilo,če bi se pročila z Louisom,sploh mi ne bi bilo treba spremeniti priimka saj se piše Tomlinson. Mislim kakšne so sploh možnosti,da se pišem enako kakor moj idol in moj sanjski moški? Kaj vse bi dala,da bi ga videla in potem bi se zaljubila in potem bi se pročila in jaz bi rodila otroke in potem bi vsi živeli srečno do konca dni. Ampak vem da taki sanjski konci NE obstajajo,to je samo moja fantazija ki se nikoli ne bo uresničila.

07. junij 2013
nexxxxt
07. junij 2013
neeext
16. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg