Forum
Okej,to bo moj prvi ff. Če bo kar koli napačno upam,da mi oprostite.
Mal sm razmišlala o tem a bi al neb ampak sm si rekla ja. Da bom probala in vidla kako in kj ga bom napisala.
Pisala sem prej zgodbico vampire true life,toda sem jo zaključla.
Torej upam,d vam bo všeč in jo boste rad bral.
No pa upam,d je prov ff.

»Izvoli nove papirje. In nova naloga. Saj zate ne bo to velik izziv«mi reče ter izroči kuverto. Odprem jo in pogledam vanjo. Ven vzamem sliko in jo podržim pred seboj. Na sliki je ženska s rdeče skodranimi lasmi,ima zelene oči in ustnice stisnjene kot da bi bila na nekoga jezna. »Ubij jo danes do polnoči. Potlej je denar. Saj veš kako to gre« reče šef in odide. Zavzdihnem in se odpravim ven, na ulico, na slepajočo svetlobo. Grem do motorja in sedem nanj. Prižgem ga in se odpeljem par ulic stran od te. Ustavim se pred pekarno in si kupim čokoladni žepek. Če ni čokoladno za malico,potem to zame ne velja da je to malica. Medtem ko jem čokoladni žepek pregledujem papirje o tej ženski. Ugotovim,da ji je ime Tifany,stara je 33 let,dela v zelo znanem podjetju in živi ne daleč od tu. Uf,na srečo. Včasih moram na drugi konec sveta.
Pojem žepek in se odpeljem dalje. Naravnost do Tifany-nega stanovanja. Pred vsakim izzivom pregledam okolico,preden napadem. No sedaj saj vem kako in kaj. Odpeljem se par ulic,dalje do doma. Kakih par? Naravnost do druzga konca mesta moram.
jajaja! NEXT!! Že začetek je super!
03. julij 2014
1. bralkaaaaaaa
menimo, da moraš čimprej nextat..
zanima me kje pridejo 1D v zgodbo.. bo morala katerega člana ubit? we'll see.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
03. julij 2014
o shit druga sm -_-
03. julij 2014
u160233
u160233
Jeeej, potem sem jaz 3.
Looking good.
Jap tebe uponašam Ninč, don't be mad.
Začetek je zanimiv, čeprav kratek.
Upam, da bodo naslednji deli daljši. *.*
Ful so mi všeč kriminalke, tko, da sem zaenkrat navdušena.
Bomo še videli.
Neeext! (;
03. julij 2014
Okj. Next posvetim vsem bralkam.
∞ғαɴтαѕια∞ - sej je ok.Ja sj bomo vidl,kako in kaj se bo razvilo iz tega
Tjašyy -naj te razveselim. Da naslednji nexti bodo ratovali daljši. Ta je še malo krajši,toda naslednji bodo malo bolj daljši.
I hope you like it.
♪♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫♪♪♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫♪♪♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫♪
Odpeljala sem se. Med ulicami sem drvela in se nisem ozirala na prometne znake,kaj šele na voznike ali pešce. Prevozila sem najmanj pet ali mogoče več rdečih luči. Vozniki so mi nadležno -s tisto hupo- hupali. Preklete hupe. Ni bilo kakšne pol ure sem že bila pred stanovanjem. Vzela sem ključe z žepa in odprla vrata,nato pa naravnost po stopnicah do mojega stanovanja.
Končno pritečem do svojega stanovanja. Saj je bilo le kaki štiri nadstropja za preteči. Kdo drug bi bil sedajle ves zadihan,toda jaz nisem. Razlog: To počnem vsaki dan. S dvigalom se mi ne ljubi peljati,sploh pa tisti čas čepeti v tisti kovinski kletki. Ni govora.
Hitro odklenem in stopim vanj. Zaprem vse zaklopke in dodatno zaklenem še vrata. Svojo črno,usnjeno jakno vržem na stol in se spravim do omare. Odmaknem nekaj škatel in nekaj oblačil,da pridem do dna moje omare. Ven vzamem podolgovato,črno škatlo,ki ima za piko na i varnostno geslo. Kdo ve,mogoče bo kdo hotel me okrasiti. V njej imam svojo preteklost in hkrati prihodnost. Vzamem najbolj preprosto orožje kar jih imam. Pištolo. Da pa nekdo ne bi po pomoti slišal pa vzamem še dušilec. Kakopak če nočem,da me najdejo. Pištolo skupaj že s dušilcem vržem na mojo posteljo in odidem do kopalnice. Odprem pipo in čakam,da iz nje priteče topla voda. Medtem se pogledam v ogledalo in si spnem te črno vranje lase v visoki čop.
Dodobra se pogledam v ogledalo. Skoraj črne oči opazujejo ta pogled, ta divji morilski pogled. Črni lasje izstopajo najbolj pa nežno rožnato žametno mehke ustnice. Kdo bi si mislil,da sama o sebi razmišljam tako? Pogledam proti svojemu vratu. Verižica s obeskom zmaja. Nato pa manjša brazgotina. Slečem si še zgornjo majico in ostanem v spodnji majici. Pogledam brazgotino,ki se šeri preko moje ključnice,in je velika kakšnih deset centimetrov. Nižje je tatu. Divje levje oko,opazuje. Tako sem poimenovala ta tatu. Sicer jih imam kakšnih pet,toda ti so nekateri na malo bolj vidnem in nekateri na manj vidnem.
Otrplo se zavem,da voda ni takšna kot bi morala biti. Roko približam k vodi in… Av. Voda je prekleto vroča. Hitro odprem mrzlo vodo in po nekaj minutah si roko že hladim pod osvežilno,mrzlo vodo. Vdihnem in vodo ponovno nastavim,da teče topla. Toda sedaj bom bolj previdna. Dobro,to je pravšnja temperatura. Postim da voda teče. Z rokami naredim skodelico in zajamem nekaj vode in si osvežim obraz.
Odidem do svoje majhne kuhinje,ki jo sestavlja ena omara,hladilnik,majhen pult,kuhinjsko korito, majhen štedilnik, še kaj? Ne to bo to. Odprem hladilnik in poiščem nekaj sladkega. Aha. Našla sem. Čokolada bo ravno pravšnja.

Vam je všeč?
Teorije?
Next
03. julij 2014
čokolada <3
teorije? njeno nasledno naročilo bo ubit enega iz 1D.. previdevam
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
03. julij 2014
neext
04. julij 2014
Okej,nov next na tak lep dan.
Napadalno jo spravim iz ovitka,in iz minute v minuto, je manj in manj tablic čokolade.
Tako pa je ni več. Si rečem in pogledam na uro. Resno? Pol petih. Sonce pa zunaj pripeka. Kdo bi si mislil.
Bip. Bip. Bip.
Ponavljoči se vzorec. Pogledam na telefon in vidim,da imam novo sporočilo. Camile je.
»Hej! Ti izginjoča stvarca. Kdaj nameravaš priti na šolo? Adam ma sporočilo zate. Prfoks ritooki pa dela zaradi tebe paniko in kdo je žrtev? Jaz. Jaz boga dušica. Takoj,da si pri meni!« No to pa je lepo sporočilo. Ritooki. Hh ta profesor ti požre več živcev kot kdor koli drug. Okej. Si rečem, pograbim jakno,in ponovno odprem vse zaklopke,odprem stanovanje in odidem do Camile.
Camile je ena tistih deklet,ki te spravijo v smeh že ko jo od daleč vidiš. Je sicer majhne postave,ima tista prikupna očala, zelene oči in svetlo rjave lase. Njena postava… hja kako naj to povem. Je bolj hruškaste. Sedela je znotraj kavarne in mirno srkala svoj čaj. Sploh se ni zavedala,da jo opazujem. Stekla sem čez cesto in stopila v kavarno. Sedla sem pred njo in ona me je pogledala s pogledom: Končno si se le prikazala. Nasmehnila sem se ji in pograbila kolaček,ki ga je natakarica ravno prinesla. »Hej..«je vse kar je lahko izdavila. Vem,da je bil kolaček zame. Vedno ga mi naroči.
»Lahko bi mi rekla hvala. O hvala Camile,tako zlata si. In jaz bi ti odgovorila : Ni zakaj Astarte« mi je očitala. Astarte to ime mi nežno zaplava skozi glavo. Astarte to je moje ime. Ime mi je Astarte Ayers , stara sem sedemnajst let in pol. Kako smešno ime in priimek, oba na a.
»Hej« mi reče Camile in z roko pomaha pred očmi » A je kdo tu?« še doda.
»Ja seveda,da sem tu. Kje pa naj bi bila?«sem jo vprašala nazaj. »Ma ne vem. Tako si se nekako zatavala ,da sploh nisi opazila,da ti je kolaček padel na krožniček.«Mi reče ter se nasmehne. »Kako da ne?«ji odgovorim in hitro pograbim kolaček. Ugriznim vanj in še vedno topel vonj kolačka me pomirja. »Torej. Kaj hoče Adam in kaj sitnari ta ritooki?«Jo vprašam s polnimi usti, da se sliši samo momljanje.
»Ja. Ja. Točno vem kaj si rekla. Torej,Adam te hoče videt. Ritooki pa je tečnaril ker te tri dni spet ni bilo pri njegovi uri.« Reče in me pogleda. V odgovor ji nekam zamolklo zamomljam. S pogledom vrta v moje oči,ki so imune in navajanje na vsakršno gledanje. Takšno ali drugačno. »Kam si sploh šla? Kaj si?« me vpraša z resnim glasom. Kolaček sem do sem pojedla in zadnji košček se mi je skoraj zaletel v grlu,zaradi tona njenega glasu. »Ni važno.«Je vse kar ji lahko povem. »To ni dovolj!«in rahlo povzdigne ton njenega glasu. »As. Prosim. Povej mi. Rada bi vedela,skrbi me zate.« Reče in nagne glavo na levo stran. Njeni svetlo rjavi lasje se ji v slapu vsujejo na ramo. »Ni pomembno Cam. Če bi vedela ne bi bilo dovolj. Ne bi prenesla.« Sem ji rekla in jo pogledala. V njenih očeh se je zrcalila globoka žalost,da ji ne povem po resnici. Saj ne bi bilo težko,mar ne? O ja pa bi bilo. Nikakor ne bi mogla prenesti tega,da je njena najboljša prijateljica tista,katero išče cel svet. Ki ubija nedolžne ali pa tudi ne. Zaradi katere so mrtvi razni vplivni ljudje. Zaradi tega ker sem najbolj cenjena,iskana,plačana morilka na celem sveti. Dovolj o meni ve,marsikateri mafijec,kateri je kmalu tudi mrtev.
Vse to sem dala na stran. Nikakor ne sme izvedeti za to. Ne sme! »Torej kako pa ti in Thomas?«sem jo vprašala. V očeh se ji je poblisnila iskrica nekega čustveca. Ljubezen. To je tisto.
»Am…« Je izdavila iz sebe in zardela. »Ko si mi nazadnje predlagala naj mu povem kaj čutim do njega,mi je tudi on priznal čustva do mene. Tako,da sva uradno par.« Mi je vsa navdušena začela pripovedovati.
Čas,ki sem ga preživela s Camile je hitro minil pa tudi prijeten je bil. O tem kako pozitivno gleda na svet. Kako se ji zdi vse lahko. Nasmehnila sem se.
Vam je všeč?
Next?
05. julij 2014
Vam je všeč? Am...še uprašaš? Ful je svetovno
+nova bralka
Teorije? Ne vem zdej bo dobila nalogo da One direction ubije?
Next ja
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
05. julij 2014
vam je všeč?-ne sprašuj neumnosti
next?
neeeeeeeeext!
06. julij 2014
Next, po dolgem času. In naj vam polepša dan. Nekak.
Next pa je posvečen ...dream... ter ∞ғαɴтαѕια∞ moji zvesti bralki.
Čas,ki sem ga preživela s Camile je hitro minil pa tudi prijeten je bil. O tem kako pozitivno gleda na svet. Kako se ji zdi vse lahko. Nasmehnila sem se.
Odšla sem nazaj do stanovanja in pobrala stvari potrebne za umor. Pištola z dušilcem. Nič posebnega toda odlično orožje. Pištolo sem si za tlačila zadaja za hlače,čeznjo pa dala majico in jakno. Zavzdihnila sem. Ponoven umor,toda služba je vredu. Odšla sem nazaj do motorja in se peljala do Tifany-nega stanovanja.
Ko sem prišla sem stekla v ulico in se skrila s sencami in čakala,da končno pride. Minili sta dobre dve uri,preden je prišla. Čudno človek bi si mislil,da tisti ki ima dovolj denarja se bo vozil z dragim avtomobilom ali taksijem ne pa da bo hodil peš. Hitro sem vstala in se začela pretvarjati da me zebe,in da sem lačna. Boga Tifany mi je verjela in me pripeljala do njenega stanovanja, na skrivaj sem si nadela rakovice in ji sledila v dnevno sobo. »Prinesla ti bom čaj.«Mi je rekla in odšla je v kuhinjo in po parih minutah je prinesla skodelico čaja. »Hvala.«Sem se zahvalila in odložila skodelico na mizico. »Torej. Kako vam je ime?« Sem vprašala. Nekako moram začeti. »Tifany«. Mi je odgovorila. »Samo minutko ali dve počakaj,da se preoblečem.«Mi reče in odide v spalnico. Potiho ji sledim in stopim v sobo. »Ah,ti si. Počakaj v dnevni sobi.«Mi ponovno reče. »Žal, je prepozno. Tvoja ura je tu.«Zmedeno me pogleda,medtem ko jaz stopam proti njej. »Zbogom.«Rečem in iz pasu vzamem pištolo,ji naslonim malo nad boke in ustrelim. Samo en strel ne bo dovolj zato še enkrat namerim in ustrelim proti njenemu srcu. »Žal mi je toda to je moja služba.« Rečem in odidem. Hm,pa naredimo nekako tako,da bo zgledal vlom. Si rečem in zaprem vrata,nato pa s vso svojo močjo z nogo trešim v vrata da se odprejo. Nato pa jih na rahlo zaprem in stečem ven na ulico do motorja s katerim se odpeljem nazaj do svojega stanovanja.
Nikoli nisem marala svoje službe. Nikoli. Toda nekako moram zaslužiti denar in edino na ta način ga bom. Stečem po stopnicah do stanovanja in naravnost do tuša. S sebe spravim vsa oblačila in stopim v kabino. Odprem pipo in pustim,da voda teče po mojem telesu. Da odpravi vse kar sem slabega naredila. Denar. Sem pomislila. Kaj vse naredijo ljudje,da ga dobijo. Kaj jaz počnem? Ubijam,da dobim denar. Ubijam nedolžne ljudi.
Zvok telefona prekine ta trenutek. Ovijem se v brisačo in stečem do telefona.
»Prosim.«Rečem v slušalko. » Ali je Astarte Ayers pri telefonu?«Vpraša glas. Pokimam. Jaz tepka,saj me ne more videti. »Ja.«Odgovorim. »Dobro,da sem vas dobila. Vaš oče vas išče. Hoče,da prideš nazaj k njemu. Jutri pridi na v prestolnico. Čakal te bom na Trafalgarskem trgu. Ne zamudi. Biti pa moraš ob enih popoldne. Adijo.«Reče glas v slušalko in zasliši se pi pi pi. Očeta imam? Zakaj nikoli nisem vedela zanj? Zakaj sta me z mamo odvrgla stran kot kakšnega psa? Zakaj me hoče sedaj nazaj? Zakaj sedaj?
Hvala da berete.
Teorije?
Next?
10. julij 2014
hwala za posvečen next ;D
teorije? nimam pojma. starša verjetno niti ne vesta kakšno službo opravlja Astarte
next? NEEEEEEEEEEEXT!
10. julij 2014
Hva za posvečen next
Teorije? Starši upam da bojo prja ni pa pomoe ne vejo da je morilka oz. da je to njena službain bota ful šokirana ko bota/če bota slučajn ugotovila
boga Tiffany
Next? To ti naslednič ni treba uprašat kr je ful popouno tko da je logično da ja
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
10. julij 2014
next
10. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg