Forum
u136908
u136908
¤LEAH¤
Vame je priletela še ena snežena kepa. "Jason! To boš pa HUDO plačal!!" Že ko sem to zavreščala, je po zraku zafrčala trda kepa. Pristala je v obrazu presenečenega Jasona. Ta je bil nekaj časa pri miru, nato pa počasi začel odstranjevati sneg z obraza. Potem je počasi lepil sneg skupaj in preden sem se zavedla, je bil ta že na mojem vratu. Že sem hotela zalučati še posebaj ledeno kepo, ko se je oglasila mama: "Leah! Jason! Kosiloooo!!!" Jezno sem si otepla sneg z jakne in po glavi udarila Jasona. "Butec," sem mu še rekla zraven.
Naj se predstavim: sem Leah Trewdenn, obiskujem deveti razred osnovne šole in imam fanta Thomasa.

Thomas je luškan fant s prijetnim in toplih srcem, ki zna prisluhniti drugim.

Imam tudi brata Jasona. Jason pa je... No ja, kako bi se izrazila... Vražiček. Ja, mali, pravzaprav veliki, vražiček.

Od mene je starejši 2 leti in hodi v drugi letnik. On je odličen učenec, jaz pa sem... površna, če se lahko tako izrazim. Imam tudi mačko, po imenu Lucy. Imam jo ZELO rada in če bi umrla... res ne vem, kaj bi brez nje.

Torej, v družini smo štirje. Mama Emilly, oče Lucas, brat Jason in jaz, Leah. Pa še Lucy.
Ko smo v tišini pojedli kosilo, sem zdrvela v mojo sobo, na facebook. Kliknila sem vsakega, ki je bil gor. Nekateri mi niso odgovorili, nekateri pa. Kliknila sem tudi Thomasa. Nekaj časa sva se pogovarjala in si govorila, da se imava rada. Kar naenkrat pa je v mojo sobo vdrl Jason. "Čez pet minut pride Spike," me je obvestil, kot kakšen radijski voditelj. Pokimala sem in ga nagnala iz sobe. S Thomasom sva se potem pogovarjala po Skypu.

Najprej sicer nisem hotela prižgti kamerce, vendar me je moj vrli fant prepričal v to. Čez nekaj časa je v mojo sobo, spet, kot buldožer prilomastil Jason. Tokrat s Spikom. Spike je zaljubljen vame že od kar sva se spoznala. Toda to je, z njegove strani, nesrečna ljubezen.

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. junij 2013
u136908
u136908
Hwalaaa
24. junij 2013
u142016
u142016
next!!!!!!!!!!!
24. junij 2013
u136908
u136908
Tnxxx:*** že pišem next
24. junij 2013
u136908
u136908
¤LEAH¤
Jason se je takoj začel pogovarjati s Thomasom. Verjetno o motorjih, avtih, šoli... Spike pa si je sramežljivo ogledoval mojo sobo. Spike je enako star kot Jason, torej 16 let. Ogledoval si je spominke, slike, včasih pa je pokukal tudi v omaro, k mojim oblekam. Ko je je sramežljivo pogledal, sem mu nagajivo pomežiknila in to je v njem sprožilo plamen ljubezni. Hitro se je usedel zraven mene in se začel pogovarjati z mano.

Postajal mi je vse bolj všeč. Kar naenkrat pa mu je v naročje skočila Lucy. Prestrašeno je planil pokonci, Lucy pa je zletela na tla. "LUCY!!!" sem se zadrla tako, da bi me verjetno slišali do zunaj. Pogledala sem na tla, kjer je ležalo črno mačje telo. Negibno. Tulila sem njeno ime in zraven jokala. Jason me je objel preko ramen in še sam potočil solzo, ali dve. Ko sem zahlipala, se je Spike izmuznil iz sobe. Stekla sem za njim iin ga dohitela pri vhodnih vratih. Ni me hotel pogledati v oči, ves čas jih je stiskal skupaj. Ko me je končno pogledal, sem v njegovih očeh opazila solze. In čustva. Bila je mešanica strahu, otopelosti, slabe vesti in žalovanja. Takoj sem nehala jokati. "Hej, vse je v redu. Ni mrtva," sem zagotavljala, čeprav sem vedela, da to mogoče ni res. "Pridi," sem povlekla Spika po stopnicah navzgor. Vrata moje sobe so bila zaprta in zaklenjena. "JASON!!" sem poklicala brata. Ta mi je takoj odprl in v naročju držal... Lucy!
"LUCY!! O, ti moja mala muckica! Veš kako sem se ustrašila zate?"
Ne vem kdaj sem bila bolj vesela; ko sem zagledala Lucy, ali ko sem iz računalnika zaslišala presenečen glas: "Leah? Leah? Kaj se tu dogaja??" Pohitela sem k računalniku in Thomasu, ki je bil ves ta čas na Skypu, razložila, kaj se je zgodilo.
Next?
24. junij 2013
u142016
u142016
next... ja itak
24. junij 2013
neeeeeeeeeeeext
24. junij 2013
u140056
u140056
next
24. junij 2013
neext
24. junij 2013
u136908
u136908
Bom, bom...
26. junij 2013
next!!!!!! full dobro pišeš
26. junij 2013
u136908
u136908
Hwalaa useem ♥♥
26. junij 2013
u136908
u136908
¤LEAH¤
Ko sem utrujeno končala pogovor s Thomasom, je pri meni že bil Spike. "Veš, Leah razmišljal sem..." je začel, a sem ga zaustavila. "Jaz pa ne. Imam fanta in ni ti treba biti tukaj kakšen osvajalec dekliških src! Osvajaj raje Ginny, ona je PRELEPA," sem mu zabrusila. Spike je bil videti ves na tleh in je žalostno odcepetal iz sobe. Ginny je moja BFF. Če ste mogoče pomislili: ne, ona ni zaljubljena v Spika. Pravzaprav ga kar sovraži. V naročje sem zamišljeno vzela Lucy in jo čohala po vratu in za ušesi.

Predla je in njeno predenje je bilo edini zvok, ki se je slišalv moji sobi, kajti Jason je odšel s Spikom. "Oh... Lucy, kako je življenje lahko zapleteno," sem potožila svoji mački. Lucy pa je, kot da bi mi pritrdila, priprla oči. Lucy mi je kar naenkrat skočila iz naročja, na tla in ziho zamjavkala. "Kaj pa je punca?" sem vprašala Lucy kot kakšnega psa. Sovražim pse. Smrdijo, veliki so, neumni... No, vsaj NEKOČ sem jih sovražila. Zdaj jim imam bolj rada. Mama ni ravno navdušena nad mojo ljubeznijo do mačk. Zato razmišlja, da bi prodali Lucy in kupili psa. PRODALI LUCY IN KUPILI PSA!!!!!??? Moja mama je res odštekana. Ampak vem, da tega ne bo naredila, ker ima globoko v svojem srcu RADA Lucy, čeprav pušča povsod svoje, kot noč črne dlake.
Next?
26. junij 2013
u136908
u136908
Aja, Ginny:

26. junij 2013
u140056
u140056
next
02. julij 2013
u142843
u142843