Forum
Tukaj bom pisala ''spet'' novo zgodbo. Šla se bo o konjih iz howrsa (igra HOWRSE). Trudila se bom da vam bo všeč. Glavna oseba je Kiela in boste v zgodbi izvedeli kdo je, kakšna je itd. Uživajte ob branju!

L.P. Zvezdy✰

Boš brala???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. februar 2015
1. poglavje(prvič na svetu)

''Hrrh!'' se je oglasila črna kobila. Njeno brcanje je mah iz postelje metalo po celi jami. Žrebci in kobile so stali okoli nje z varnostno razdaljo. Za trenutek je črna kobila izpustila zvok podoben cviljenju. Kobila je z glavo udarila ob tla in začela globoko dihati. Za trenutek je zaprla oči in ko jih je odprla je pred sabo videla črnega konjička z belim gobčkom in z belimi nogami. A razlikoval se je od drugih konj. Iz čela se mu je kazal srebrnikast rog. Iz bokov so se mu prikazala črna krila. Kobila je svojega mladička polizala. Ta mali mladiček je bil samička. '' I-i-ime ti bo Kiela-a-a.'' je izčrpano zadrgetala njena mama. Kiela je vstala. Začela je hoditi. Potem je prišla do mamice. Nato se je prestrašila. Pod njenimi kopitami se je vlivala rdeča mastna tekočina. ''To je kri!''je z povzdvignjenim glasom rekel eden od žrebcev. ''O ne!''je prihitela zdravilka. '' Ta mladič ima rog. In ta rog je naredil med tem ko je žrebička mama nosila, globoko ureznino.''je žalostno zadrgetala zdravilka. ''Bo umrla?''je v votlino pridirjal bel žrebec.''Na žalost ji ne morem pomagati. Danes se bo rodila nova zvezda.''je z žalostnim glasom rekla zdravilka. ''Mama ? Mama!'' je zatulila Kiela. Črna kobila je zaprla oči. '' Zbogom, mal-l-la moja-a-a.''so bile njene zadnje besede. ''NE!''je zatulila Kiela. Bel žrebec v bistvu Kielin oče je vzel Kielo in jo odpeljal pod domače drevo. Tam sta skupaj žalovala. Kiela je v žalosti utonila v spanec. Zaćela je lebdeti do neba. Nočno nebo prekrito z zvezdami je bilo osvetljeno z zelo svetlo svetlobo nove zvezde. Iz z zvezde je pridirjala v galopu njena mama. '' Pozdravljena, Kiela. '' se je nasmehnila črna kobila. '' Ko si se skotila nisi izvedela mojega imena. No da ti povem: sem Luna.'' se je nasmehnila. Njene rjave oči so bile iskrene. Kiela je želela k njej a se je razblinila v zdaj medlo svetlobo zvezde. '' Kielaa. Kielaa.''je odmeval glas v sanjah. Nato se je zbudila. Zagledala je rumeno-rjave oči svojega belega očeta. ''Aaaah!''se je prestrašila Kiela. Skočila je na noge. Njene modre oči so bile polne strahu. ''Jaz sem Kiela. Arion tvoj oče.''je odgovoril bel žrebec. Kiela si je oddahnila. ''Prestrašil si me.'' je z globokim dihanjem odvrnila Kiela. Arion je šel ven iz pod drevesa in Kiela je stekla za njim. '' No včeraj si se skotila. Dovoliš da ti razkažem dolino?''je vprašal Arion.'' Lahko.''je zarezgetala Kiela.

5 nextov za naslednji next text.
17. februar 2015
next
18. februar 2015
next
19. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg